Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:32:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ритуалът за настъпването  (Прочетена 53658 пъти)
 
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 11, 2008, 09:22:44 »

моя мъж незнае точно кога трябва да ме настъпи-и аз несмятам да му обеснявам:)така че познайте кой кого ще изпревари sarcastic
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 11, 2008, 09:28:31 »

нас толкова ни свиваха коремите от притеснение,че никой не се сети да настъпи другия. Girl_hide
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 11, 2008, 13:29:02 »

нас толкова ни свиваха коремите от притеснение,че никой не се сети да настъпи другия. Girl_hide


абе и ние уж притеснени, притеснени, ама аз бях намислила че ще настъпвам и толкова! той милия изобщо не се сети и остана изненадан! но пък беше готино funnytooth
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: септември 07, 2008, 11:04:50 »

На нашата сватба,аз настъпах писето,макар,че не иска да си признае. *YAHOO*Интересното е,че и на диска точно в този момент духва вятър и не се вижда. blum И така,като гледам май само жените настъпват и командват... Bravo Bravo Bravo момичета-само така!Няма да се предаваме! Wink
Активен
gerito_81
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 07, 2008, 13:28:12 »

и аз настъпих милото, но не мисля че аз командвам в къщи всичко е по равно
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: септември 11, 2008, 14:18:15 »

моя мъж докато се усети и му бях стъпила на крачето вече:)
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: септември 11, 2008, 14:22:03 »

То и аз настъпах милото, и то два пъти за по сигурно, ама не мога да кажа че аз командвам. Един път аз се налагам, друг път - той. Общо взето е по-равно май! Girl_sing
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: декември 09, 2008, 16:06:59 »

на нашата сватба настъпих мъжото едновременно ПО ДВАТА КРАКА  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo да си знае  diablo
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: декември 09, 2008, 16:16:31 »

 DANCE И аз настъпих в ритуалната зала. Подадох си леко крачето под роклята и хоп без да се усети.  smile Обаче роклята нали обемна и май първия път никой не видя, защото не последва никаква реакция, нито от гостите, нито от съпруга ми. И аз пак, ама доста стабилно, направо му смачках крака  tease Първо се чу как свекърва ми изохка и после другите гости почнаха да се смеят.
Активен
fifi```
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: декември 09, 2008, 16:26:22 »

Аз пък съм казала на моя мъж, че ще му дам да ме настъпи, НО само за пред хората  tease
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: декември 09, 2008, 16:31:23 »

Аз пък моя мъж го настъпих в ритуалната зала и то няколко пъти. Майка му беше много доволна, а моята малко стъписана  smile Но тъй като ритуалът ни беше изнесен и подписахме няколко дни преди тържеството, той се възползва от това и в деня на сватбата при всеки удобен случай ме настъпа- и като ме взе от вкъщи и в ресторанта.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: декември 09, 2008, 16:43:39 »

Ние двамате се бяхме разбрали предварително, че не искаме да го има този ритуал. Не го одобряваме и не го разбираме. И на сватбата си удържахме на думата. Няколко пъти ме подсетиха и фотографа, и братовчед ми...но интересно че само мен подсещаха!
Активен
mechta
Любопитен
*
Публикации: 22



« Отговор #147 -: януари 22, 2009, 02:00:07 »

Аз мразя този риуал и бях казала на мъжа ми, че ако ме настъпи ще му ударя един шамар и ще си тръгна. Едно шаферче от негова страна обаче го бяха подучили да тропа с крак да го подсеща и беше много смешно, защото всички се чудеха защо не загрява мъжа ми, а той беше предупреден да не опитва даже.
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 23, 2009, 09:57:28 »

Ние тръгнахме да се настъпваме, но в крайна сметка никой никого не настъпи.Той си дръпна крака, но от моята рокля той неможа да уцели пък моя funnytooth funnytooth funnytooth Питата в ресторанта се счупи точно на половина, абе всичко по равно ще се полага в живота ни, нито един от двама ни няма да доминира.Какво по-хубаво от това? girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines