Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 16:19:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За дискриминацията  (Прочетена 35605 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 28, 2006, 12:22:06 »

100 роми легнаха на пътя, искат ток гратис
...."Да ни ги свалят като на всички останали българи, да виждаме какво отчитат. Крадат ни", възмущаваха се мургавите.

Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха....         
Това е най-голямата наглост която съм чувал. Циганин да се нарече българин  ROFL ROFL ROFL ROFL

Това е най-тъпото.Те често се правят или на българи или на турци.Иска им се да имат държава , религия и т.н. Празнуват Коледа и Рамазан Байрам!
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #16 -: ноември 28, 2006, 13:54:44 »

За коледа не съм много сигурен че я празнуват. Може би се правят че я празнуват ама това е с цел забогатяване...  Но в едно нещо съм сигурен за Банго Васил или Банго Василий, също така и Гергьовден.
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #17 -: ноември 28, 2006, 16:57:10 »

Точно щях да ви кача едни яки снимка на тази тема и видях, че някой ме е изпреварил!

Та по въпроса, всяка сватба, на която съм присъствала съм се радвала на невероятно весело настроение. То е нормално, нали се радваш на младите. Та жени се напр. мой приятел таз година, всичко е перфектно.... И изведнъж излизат те от ритуалната, камерата снима, фотото снима, ние чупим телефоните от снимки и.... Да ви кажа ли какво се случва точно тогава? Или вие ще се сетите? Трима манговци почват да лупат на нещо, чува се циганската свирня и.....!

Знаете ли, доста съм мъничко и безобидно на вид, но тогава ми падна пердето и се засилих така, какно си бях по поличка да раздавам шамари... Добре че ме спряха.

И знаете ли друго, карам си колата на Околовръстното покрай Филиповци, още не бяха поставили светофар, един циганин с жената и с бебето на ръце чака да пресече. Никой не спира, аз спрях да ги пусна. И знаете ли: циганина започна да ме псува на майка! angry angry

Подсъдимо е да кълнеш, но знаете ли какви неща изрекох тогава? Добре, че бях сама. Идваше ми да дам задна и да газя, да газя.... Докато изтъркам асфалта от тях.

Ужким изкарах младежките си годинки точно в един от най-циганските квартали на София, но нещо не можах да се науча да ги търпя. Влиза манго в магазина и вика на продавачката пред мен: Дай ма, дай на вересия, че немам!??! angry angry angry

И за какво работим? За да взимат те от моите вноски, социалните. И да викат: "Що да работиме, бе! Те социалните толкова, колкото ше можеме да взимаме от работата!"

Някакси съм за дискриминацията. Някакси се надявам тук да се сложи ред, да се появи един умерен Хитлер, който да не ги трепе, защото нали и те душички, но да им разкаже фамилията. А и някакси се дразня от думите си, защото вината си е в нас. Вуте може да работи, ама може и да не работи - ще перефразирам. В ред ли ще влязат или какво? А като се замисля може и да не съм толкова за умерените действия... angry
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #18 -: ноември 29, 2006, 11:05:28 »

Прочетох всички коментари, мислите ми течаха една през друга, а сега не виждам смисъл да пиша каквото и да е. Нямам идея какво трябва да се случи, че да се отървем от тази крадлива, смрадлива и мързелива напаст...
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #19 -: ноември 29, 2006, 11:54:10 »

..Нямам идея какво трябва да се случи, че да се отървем от тази крадлива, смрадлива и мързелива напаст...

Ето една : "Всичкуту, Сигани на Сатурн"!!!!
Може и на кораб само ако е ...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 03, 2006, 23:14:45 »

..Нямам идея какво трябва да се случи, че да се отървем от тази крадлива, смрадлива и мързелива напаст...

Ето една : "Всичкуту, Сигани на Сатурн"!!!!
Може и на кораб само ако е ...
 lol ROFL lol ROFL lol ROFL
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 11, 2007, 09:57:49 »

Москвич с 22-ма роми се заби в дърво със 100 км/ч

Александър Александров, Жанина Денчева

7-годишно дете загина след удар на москвич в крайпътно дърво на пътя между градовете Рила и Кочериново. Инцидентът е станал около 19.50 ч. в четвъртък. В колата е имало общо 22-ма души - 6-има възрастни и 16 деца от три ромски семейства. Те били тръгнали към Рилския манастир за църковен празник. В колата имало и много багаж - касетофони, възглавници, дюшеци. Шофьорът, който нямал книжка, карал поне със 100 км/ч, съобщиха от РПУ-Рила.
Инцидентът станал на прав участък от пътя за манастира. Автомобилът се ударил последователно в две тополи. На място загинал синът на водача - Бойко. Бебе на 2 месеца е в кома, останалите също са ранени и са в болница.
"Едва сме ги извадили, за първи път виждаме толкова много пътници в една кола", разказаха полицаите

http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=979&sectionid=1&id=00002
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 11, 2007, 11:57:45 »

един от доцентите ми казва"Всички турци да си отват в турция,а циганите на сапун" good
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #23 -: януари 11, 2007, 11:59:44 »

Тоя москвич да не е бил на принципа на "Албанската хармоника"? 22 души  Oh my ... . То аз навремето съм се натъпкавал в един трабант с още 10-тина души ама тия направо са избили рибата.  crazy

и не на "сапун" това е расистко изказване. Затова се казва "на Сатурн" да звучи като на екскурзия. Wink
« Последна редакция: януари 11, 2007, 12:02:21 от Oizo_Zoizo » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 11, 2007, 12:04:34 »

Цитат
Затова се казва "на Сатурн" да звучи като на екскурзия.
от която няма връщане  yahoo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 11, 2007, 12:08:48 »

 Направо нямам думи.
Diva този коминочистач  го знам. Един ден минава покрай мен тогава работех в едно заведение, и ми вика дай да те пипна за късмет и ме пипа отзат....  Oh my ... какво да ви кажа добре, че бях на работа и се въздържах само го изгоних. А за циганите напълно съм съгласна. Едва ли има нормален човек в тази държава който да не ги мрази. В живота си съм срещала само едно семейство цигани което ми е направило добро впечатление. Да истина е жената беше сестра в болницата в Провадия. У тях винаги беше чисто и подредено, а те самите бяха и са много трудолюбиви и мили хора. Дори и да не ви се вярва. Но до тук. Само за тях мога да кажа това.
 Живея под циганската махала и какво да ви кажа 3 дена сватба на следващия почва другата. У нас не се стои от музика. Слагат някакви колони и имам чувството, че ги обръщат нарочно към нас за да ни вбесяват. Не се стои немога да си чуя телевизора. А когато се обадя в полицията те ми викат съжаляваме имат разрешение от общината.
 Само да кажа, на един рожден ден на мой познат дойде полицията заради пуснатата музика която според мен беше нормална и ни накара да я спрем.
 Та така за нас законите за тях произвола..........
Иска ми се да ги изселят на луната заедно със събратята им индийци и т.н.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 11, 2007, 12:11:05 »

Да расистко е.Той и доцента после се поправи като ни каза "по добре не на сапун че много ще мирише тоя сапун ROFL
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 11, 2007, 12:15:18 »

 kezz kezz kezz и  на Сатурн става, че на Луната да не пречат ( набизо е )
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 13, 2007, 00:26:17 »

Вчера реших да преглътна възмущението си към всички цигани и да бъда Човек!Тъй като аз съм работодател,един от ТЯХ дълго време ме преследва за работа!Срещам се със циганина и му казвам условията на труд,работна заплата,социален пакет и т.н. и той казва че е съгласен!След 2 дни ми се обажда по телефона и започва да ми поставя условия.Не можел сега да дойде на обучение ,ама немога ли и вуйчо му да взема,ама не можели веднага да почне без обучение.Той тая работа можел да я работи и т.н.Е кажете сега как да не ги дискриминираш? Mad girl
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 13, 2007, 11:15:04 »

 angry angry angry Мизерници.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines