Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:25:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За дискриминацията  (Прочетена 35465 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: ноември 27, 2006, 11:06:26 »

Здравейте!
Мила родна картинка!Пред блока сватба.Цигански оркестър свири право хоро с ориенталски нотки. Girl_sing
Излизат младоженците от гражданското и към тях се приближава дриплива циганка:"Да сте живи и здрави,дай пет лева"
Същата картинка и пред църквата! mega_chok
Те са навсякъде , накъдето и да се обърнеш!Понякога си мисля че са повече от нас!Да й дам ли пари на тази просеща циганка от страх да не ме "урочаса" или да й тегля една..............!Използват слабите ни места използват силните емоционални моменти за да те "изтръскат" някой лев.
Висят пред болниците , дават кръв за пари.Ние живеем с тяхната кръв.Какви сме тогава ние? Girl_sing
Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #1 -: ноември 27, 2006, 11:29:55 »

 angry
Това съм го виждала и аз. Много е гадно  bad
Ти отиваш да празнуваш, а ти се лепва една с дете в ръка да ти иска пари hysteric
...........................  girl_impossible

Да си кажа чесно, гледката е много грозна. Особено това да се случи на сватбата.
Трябва да имаш един як роднина, който да ги  beating boxing aggressive ама и това си е грозно решение.

А що се отнася до дискриминацията, то като че ли българите са вече дискриминирани като множество.....
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 27, 2006, 11:51:16 »

Не ме е страх от уроки защото не вярвам в такива неща. Затова и пари не им давам.
Не го заслужават.

И без това имат прекалено много привилегии, които им дава държавата. Ако аз не си платя тока ще дойдат и ще ми го спрат и никой няма да ме пита. А това е най-малкото... Каква дискриминация тогава? То май като се замисли човек дискриминирания съм аз, а не ромите!!  mega_chok

Направо не ми се ще да подхващам темата за "Интеграцията на ромите в българското общество". Каква интеграция, какво чудо?!? Една голяма част от тях са неграмотни, каква интеграция. По закон в България основното и началното образование са задължителни за всички граждани. Те като не ходят на училище, кой им е виновен. /Това за закона не съм много сигурен, но мисля, че все още е така./

Тези, които са учили и си дават зор, те си имат работа и са "интегрирани", плащат си данъци и аз нямам нищо против тях.  good

Ох малко гневно звучи, но си заставам зад думите.
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #3 -: ноември 27, 2006, 12:15:05 »

Не е гневно, al, никак не е гневно дори !!!!
Във Варна си имаме един стар познайник  pardon  -  pleasantry коминочистач pleasantry
Не знам дали някой ще ме подкрепи  pardon
Вечно облечен в прилежащия му костюм и фрапантната типична шапка за коминочистачи тип цилиндър  crazy
Та ходи ми ти, мискинина из центъра и в началото като го бях видяла за първи път си викам:
 goodЕйййй, коминочистач и беги да ходя да го пипна за късмет, при което тоз ми вика:
- pleasantryАде, пусни тука некой леФ, па за здраве да е  pleasantry
При което аз  shok Oh my ... nea Плачещо момиче
Оттогава колко пъти съм го виждала да щъка из центъра, а да не споменавам и, че е на всяка сватба в гражданското, включително и на нашата  beating
В момента, в който ми цъфна пред очите когато слязохме от колата направо  angry hysteric Плачещо момиче
Адски се подразних, но се намери някой да го разкара....
Случвало се е да взема закуска на някое циганче, тогава поне виждам, че я хапва, но НИКОГА няма да дам пари, особено на такива БОКЛУЦИ, които използват всяка възможност на хората, използват емоциите им, благоразположението им в конкретни моменти и .... представям си колко вадят на ден !!!! beating
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #4 -: ноември 27, 2006, 15:53:17 »

Понякога ми се иска да съм циганин. На говор го докарвам. Обаче на външен немога.
Та то темата :
Има една легенда ... Тя се разправя за циганите когато са тръгнали от Индия да пътуват по белия свят. Та стигнали в Персия. Когато Персийския шах ги видял, той се зарадвал искренно. На всяко семейство той раздал по едно шиле, една стомна със злато, и по един декар земя. След година той минал да види как се справят новите му поданици, и какво да види...  Циганите изяли шилетата, пропили парите а земята пустее. Шахът се ядосъл много, прогонил го от империята си и ги проклел да се скитат не мили, не драги и кучетата постоянно да ги лаят. Това е историята на циганите.
Та затова тази (.........) народност няма интегриране. Като искат толкова много да се интегрират циганите.. Ми да си ги интегрират сами бе..
Нали си спомняте какво стана преди две години с едни цигани от пловдивско, където бяха отишли в Швеция и се бяха заселили пред двореца на Шведския крал и му бяха изяли лебедите и след това дето ни ги върнаха с чартър. Що не си ги бяха оставили при тях и да си ги бяха интегрирали... Но хубавата новина е че от догодина влизаме в европейския съюз и те (циганите) сами ще се интегрират там. Те са като една напаст. Където е чисто там ходят да го оцвъкат...
P.S. На следващото преброяване ще се пиша Циганин. Ще имам повече привилегии, няма да си плащам тока, водата..  като дойдат да ми ги кръцнат ще се развикам : "ТОва хе дикриминасия!!!" Не чесно да спират тока!!! Аз как ще Живеем ?"  и т.н.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 27, 2006, 16:03:35 »

Прав си Oizo_Zoizo!
Даже напоследък гледам масово са почнали да се обиждат!Казваш му:"Ще си платите ли сметката?"И той се обижда ,веднага казва :"Е,ти за какъв ме взимаш?Да не ми кажеш че съм крадец?"Нагаждат се,използват и оцеляват...товае.От едно място да ги изгонят на друго ще отидат.Оня ден видях един циганин си купи презервативи.Надежда има!Може би ще спрат да се размножават. *THUMBS*От много хитрости току виж циганското у тях остане на заден план та да понамалеят малко поне! yahoo
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 27, 2006, 16:47:45 »

Та затова тази (.........) народност няма интегриране. Като искат толкова много да се интегрират циганите.. Ми да си ги интегрират сами бе..
...Но хубавата новина е че от догодина влизаме в европейския съюз и те (циганите) сами ще се интегрират там. Те са като една напаст. Където е чисто там ходят да го оцвъкат...

Те нали за това се опитват да ги интегрират тук, че да им е хубаво и да не ходят из Европата. Кой е луд да бяга от Бг, като тук си живее като цар, яде пие и не плаща за нищо  danceg , а и никой за нищо не го търси ...
За това и толкова ги къткат и ги подкрепят европейците...вече няколко цигани са осъдили България в Страсбург... beating beating beating
Направо не мога да ги понасям и все по-нагли стават  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #7 -: ноември 27, 2006, 17:16:59 »

По тази тема сме единодушни-всички сте прави и нищо казано не е пресилено, а даже е меко казано. good Че и чак ни се смеят, че са много хитри и живеят на гърба на "простия" българин, без да плащат нищо.
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #8 -: ноември 27, 2006, 17:26:28 »

яде пие и не плаща за нищо 

И там ще бъде така... няма да плаща и ще се жалва в европейския съд. А европейския съд и организациите за защита правата на човека веднага ще скочат на страната на циганите и те пак ще живеят като царе...


 , а и никой за нищо не го търси ...

С риск да се повторя .. И там така ще бъде...  Те ще кажат : "нал и нйи сме хивропейци" Просто Европейците неосъзнават какъв автогол си вкараха в това наше приемане...   ROFL ROFL ROFL











Направо не мога да ги понасям и все по-нагли стават  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче

Ми виждат че така става и що да не се възползват от ситуацията. Не съм психолог но мога да кажа че циганите са като хлебарките. Не можеш да ги убиеш и се нагаждат във всяка ситуация и знаят как да извличат дивиденти от нея. А за понасянето... Че то кой може да ги понася? Всички ние ги издържаме с нашите данъци а те плачат че са добре...
Само за пример:  Според официалната статистика в БГ има около 1 000 000 цигани. От които само 1000 души (Хиляда) имат висше образование, което прави 0.1% интегрирани. За каква интеграция става на въпрос Any Way???
И да завърша малко по-весело.
Какво прави циганин когато си пусне компютъра
отговор : Рови в Recycle Bin-а!!!!


за повече инфо : http://baimangau.hit.bg/ Бай Мангау crazy crazy
и както имаше един лозунг... "Сигантье не на сапун, ам на Сатурн!!!!!
« Последна редакция: ноември 27, 2006, 17:36:12 от Oizo_Zoizo » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 27, 2006, 17:31:57 »

Според мен слабички сме пред тях и това е!Самоизяждаме се а те се саморазмножават! sad
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #10 -: ноември 27, 2006, 17:42:05 »

Според мен слабички сме пред тях и това е!

Аз не мисля че сме слаби...
Знаеш ли по какво се различава българина от японеца.
В япония един човек нищо не може да направи, а всички могат да на правят нещо. При нас е точно обратното. В това е тайната на нашата народо-психология и това обяснява защо сме на това дередже.

..Самоизяждаме се а те се саморазмножават! sad...
  good


Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 27, 2006, 22:16:26 »

Спряха влак заради 200 цигани без билет
Мургавите скочиха на кондукторите, полицията безсилна


СОФИЯ. Тълпа цигани спря на три пъти влака от София до Пловдив. Композицията пристигна на крайната си гара с повече от час закъснение, а кондуктори и полицаи едва се отърваха от линч.
Драмата започна малко преди 17 часа във вторник, когато служители на БДЖ решиха да правят блокадна проверка за гратисчии, като сложат кондуктор на всяка врата. Заради нея тълпата роми бързо щурмува автобусите и опита да се качи на на влака от следващата гара - Подуяне. Кондукторите обаче не ги пуснаха. Затова ромите си купиха билети, но само до Вакарел. Това забави влака с 16 минути. На следващата гара Искър драмата се повтори отново. Само че напиращите да се качат цигани бяха повече от 100. Те избутаха кондукторите и се настаниха в купетата. Това забави влака с още 15 минути. БДЖ спешно викна полиция, която да свали гратисчиите на Вакарел. Те обаче отказаха. Униформените успяха да свалят насила само десетина от мургавите гратисчии. Почти всички продължиха до Ихтиман без билет.
През цялото време кондукторите и полицаите бяха заплашвани, че ей сега ще бъдат заклани и да му правят сметка, при следващите пътувания. От години ромите пътуват без пари по линията София-Ихтиман.
Вчера БДЖ се извини на редовните си пътници, които тръпнеха от страх през цялото време за причинените неудобства.

от http://www.standartnews.com/archive/2005/08/04/theday/s4516_16.htm
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 27, 2006, 22:28:54 »

100 роми легнаха на пътя, искат ток гратис
ПЕРНИК. Стотина роми се вдигнаха на бунт срещу местното "Електроразпределение". Техници, охранявани от полиция, прекъснаха тока в гетото "Васил Левски", режейки жиците от главното елтабло. В продължение на три часа циганите заедно с жените и децата си лежаха на шосето пред домовете си. Жандармерията ги разгони, изтиквайки ги на тротоара.
Ток за 323 488 лв. са похарчили живущите в 13-те порутени блокчета в квартала от 2000 г. досега и нито лев от сумата не е платен. В квартала живеят общо 74 семейства. Само за юни те са навъртели електричество за 5061 лв. Рекордната месечна сметка е за 558 лв. "Не е възможно да изхарчим толкова ток, имаме по един котлон и хладилник", бунтуваха се вчера ромите. Те обвиниха Енергото, че откакто е качило на 8-метров стълб електромерите им, сметките са скочили над 100 лева. "Да ни ги свалят като на всички останали българи, да виждаме какво отчитат. Крадат ни", възмущаваха се мургавите.

http://www.standartnews.com/archive/2005/08/04/theday/s4516_18.htm
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #13 -: ноември 28, 2006, 09:01:45 »

Хаха ..... е*аси боклуците мръсни  beating
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #14 -: ноември 28, 2006, 12:08:19 »

100 роми легнаха на пътя, искат ток гратис
...."Да ни ги свалят като на всички останали българи, да виждаме какво отчитат. Крадат ни", възмущаваха се мургавите.

Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха....         
Това е най-голямата наглост която съм чувал. Циганин да се нарече българин  ROFL ROFL ROFL ROFL
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 28, 2006, 12:22:06 »

100 роми легнаха на пътя, искат ток гратис
...."Да ни ги свалят като на всички останали българи, да виждаме какво отчитат. Крадат ни", възмущаваха се мургавите.

Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха....         
Това е най-голямата наглост която съм чувал. Циганин да се нарече българин  ROFL ROFL ROFL ROFL

Това е най-тъпото.Те често се правят или на българи или на турци.Иска им се да имат държава , религия и т.н. Празнуват Коледа и Рамазан Байрам!
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #16 -: ноември 28, 2006, 13:54:44 »

За коледа не съм много сигурен че я празнуват. Може би се правят че я празнуват ама това е с цел забогатяване...  Но в едно нещо съм сигурен за Банго Васил или Банго Василий, също така и Гергьовден.
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #17 -: ноември 28, 2006, 16:57:10 »

Точно щях да ви кача едни яки снимка на тази тема и видях, че някой ме е изпреварил!

Та по въпроса, всяка сватба, на която съм присъствала съм се радвала на невероятно весело настроение. То е нормално, нали се радваш на младите. Та жени се напр. мой приятел таз година, всичко е перфектно.... И изведнъж излизат те от ритуалната, камерата снима, фотото снима, ние чупим телефоните от снимки и.... Да ви кажа ли какво се случва точно тогава? Или вие ще се сетите? Трима манговци почват да лупат на нещо, чува се циганската свирня и.....!

Знаете ли, доста съм мъничко и безобидно на вид, но тогава ми падна пердето и се засилих така, какно си бях по поличка да раздавам шамари... Добре че ме спряха.

И знаете ли друго, карам си колата на Околовръстното покрай Филиповци, още не бяха поставили светофар, един циганин с жената и с бебето на ръце чака да пресече. Никой не спира, аз спрях да ги пусна. И знаете ли: циганина започна да ме псува на майка! angry angry

Подсъдимо е да кълнеш, но знаете ли какви неща изрекох тогава? Добре, че бях сама. Идваше ми да дам задна и да газя, да газя.... Докато изтъркам асфалта от тях.

Ужким изкарах младежките си годинки точно в един от най-циганските квартали на София, но нещо не можах да се науча да ги търпя. Влиза манго в магазина и вика на продавачката пред мен: Дай ма, дай на вересия, че немам!??! angry angry angry

И за какво работим? За да взимат те от моите вноски, социалните. И да викат: "Що да работиме, бе! Те социалните толкова, колкото ше можеме да взимаме от работата!"

Някакси съм за дискриминацията. Някакси се надявам тук да се сложи ред, да се появи един умерен Хитлер, който да не ги трепе, защото нали и те душички, но да им разкаже фамилията. А и някакси се дразня от думите си, защото вината си е в нас. Вуте може да работи, ама може и да не работи - ще перефразирам. В ред ли ще влязат или какво? А като се замисля може и да не съм толкова за умерените действия... angry
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #18 -: ноември 29, 2006, 11:05:28 »

Прочетох всички коментари, мислите ми течаха една през друга, а сега не виждам смисъл да пиша каквото и да е. Нямам идея какво трябва да се случи, че да се отървем от тази крадлива, смрадлива и мързелива напаст...
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #19 -: ноември 29, 2006, 11:54:10 »

..Нямам идея какво трябва да се случи, че да се отървем от тази крадлива, смрадлива и мързелива напаст...

Ето една : "Всичкуту, Сигани на Сатурн"!!!!
Може и на кораб само ако е ...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 03, 2006, 23:14:45 »

..Нямам идея какво трябва да се случи, че да се отървем от тази крадлива, смрадлива и мързелива напаст...

Ето една : "Всичкуту, Сигани на Сатурн"!!!!
Може и на кораб само ако е ...
 lol ROFL lol ROFL lol ROFL
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 11, 2007, 09:57:49 »

Москвич с 22-ма роми се заби в дърво със 100 км/ч

Александър Александров, Жанина Денчева

7-годишно дете загина след удар на москвич в крайпътно дърво на пътя между градовете Рила и Кочериново. Инцидентът е станал около 19.50 ч. в четвъртък. В колата е имало общо 22-ма души - 6-има възрастни и 16 деца от три ромски семейства. Те били тръгнали към Рилския манастир за църковен празник. В колата имало и много багаж - касетофони, възглавници, дюшеци. Шофьорът, който нямал книжка, карал поне със 100 км/ч, съобщиха от РПУ-Рила.
Инцидентът станал на прав участък от пътя за манастира. Автомобилът се ударил последователно в две тополи. На място загинал синът на водача - Бойко. Бебе на 2 месеца е в кома, останалите също са ранени и са в болница.
"Едва сме ги извадили, за първи път виждаме толкова много пътници в една кола", разказаха полицаите

http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=979&sectionid=1&id=00002
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 11, 2007, 11:57:45 »

един от доцентите ми казва"Всички турци да си отват в турция,а циганите на сапун" good
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #23 -: януари 11, 2007, 11:59:44 »

Тоя москвич да не е бил на принципа на "Албанската хармоника"? 22 души  Oh my ... . То аз навремето съм се натъпкавал в един трабант с още 10-тина души ама тия направо са избили рибата.  crazy

и не на "сапун" това е расистко изказване. Затова се казва "на Сатурн" да звучи като на екскурзия. Wink
« Последна редакция: януари 11, 2007, 12:02:21 от Oizo_Zoizo » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 11, 2007, 12:04:34 »

Цитат
Затова се казва "на Сатурн" да звучи като на екскурзия.
от която няма връщане  yahoo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 11, 2007, 12:08:48 »

 Направо нямам думи.
Diva този коминочистач  го знам. Един ден минава покрай мен тогава работех в едно заведение, и ми вика дай да те пипна за късмет и ме пипа отзат....  Oh my ... какво да ви кажа добре, че бях на работа и се въздържах само го изгоних. А за циганите напълно съм съгласна. Едва ли има нормален човек в тази държава който да не ги мрази. В живота си съм срещала само едно семейство цигани което ми е направило добро впечатление. Да истина е жената беше сестра в болницата в Провадия. У тях винаги беше чисто и подредено, а те самите бяха и са много трудолюбиви и мили хора. Дори и да не ви се вярва. Но до тук. Само за тях мога да кажа това.
 Живея под циганската махала и какво да ви кажа 3 дена сватба на следващия почва другата. У нас не се стои от музика. Слагат някакви колони и имам чувството, че ги обръщат нарочно към нас за да ни вбесяват. Не се стои немога да си чуя телевизора. А когато се обадя в полицията те ми викат съжаляваме имат разрешение от общината.
 Само да кажа, на един рожден ден на мой познат дойде полицията заради пуснатата музика която според мен беше нормална и ни накара да я спрем.
 Та така за нас законите за тях произвола..........
Иска ми се да ги изселят на луната заедно със събратята им индийци и т.н.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 11, 2007, 12:11:05 »

Да расистко е.Той и доцента после се поправи като ни каза "по добре не на сапун че много ще мирише тоя сапун ROFL
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 11, 2007, 12:15:18 »

 kezz kezz kezz и  на Сатурн става, че на Луната да не пречат ( набизо е )
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 13, 2007, 00:26:17 »

Вчера реших да преглътна възмущението си към всички цигани и да бъда Човек!Тъй като аз съм работодател,един от ТЯХ дълго време ме преследва за работа!Срещам се със циганина и му казвам условията на труд,работна заплата,социален пакет и т.н. и той казва че е съгласен!След 2 дни ми се обажда по телефона и започва да ми поставя условия.Не можел сега да дойде на обучение ,ама немога ли и вуйчо му да взема,ама не можели веднага да почне без обучение.Той тая работа можел да я работи и т.н.Е кажете сега как да не ги дискриминираш? Mad girl
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 13, 2007, 11:15:04 »

 angry angry angry Мизерници.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 16, 2007, 16:54:39 »

angry angry angry Мизерници.
Може да е гадно.Но аз като имам интервю за работа и вече като видя ,че е циганин и набързо,набързо го изпровождам. :angry:Наистина просто не искам да си създавам главоболия с тях! Mad girl
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 16, 2007, 17:17:08 »

angry angry angry Мизерници.
Може да е гадно.Но аз като имам интервю за работа и вече като видя ,че е циганин и набързо,набързо го изпровождам. :angry:Наистина просто не искам да си създавам главоболия с тях! Mad girl

Така е!!! Човек като се опари веднъж, гледа д ане с еповтаря повече!!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 18, 2007, 00:24:02 »

Цигански съд за булка беглец
Роми от цялата страна се стекоха в "Обеля" заради любовна драма
[ 2005-10-24 ] Велислава Панова 
Стотици цигани от цялата страна се стекоха вчера в столичния кв. "Обеля 2", за да решават съдбата на 22-годишно момиче, избягало от бъдещия си съпруг още преди сватбата. Женихът платил на родителите 40 хиляди лева за булката, но малко след това тя избягала с друг. Дали сама се е отказала, или са я откраднали, не знаем, но парите са си пари, коментираха вчера ромите, които участваха в циганския съд (мешере), свикан специално заради развалената сватба.
Повече от 4 часа ромски представители от Видин, Кюстендил, Пловдив, Велико Търново заседаваха на зелена поляна пред бл. 265 в квартала, за да решат какво да правят с булката или как да се върнат дадените за нея пари. Според ромската традиция мъжът купува жена си от родителите й, а освен това момичето трябва да се омъжи девствено.
На два пъти към съдебната поляна приближаваха полицаи, пооглеждаха и си тръгваха. Българи от квартала се притеснявали, че ще стане бой, и непрекъснато звънели в полицията.
Ние често се събираме, за да решаваме такива въпроси, както вие си имате съд, така и ние, поясни един от заседателите.
Мешерето или съветът на старейшините е институция в общността на кардарашите. Старейшините изслушват спорещите страни и решават каква да е съдбата на обиняемия.
Преди години, ако някой се осмелял да открадне чужда булка, трябвало да плати два пъти по-висока цена от обявената. Ако обаче нямал пари или отказвал да се подчини, се стигало и до убийства
http://www.novinar.org/?act=news&act1=det&sql=MTc0NDsw&mater=MTc0NDsw
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 18, 2007, 00:44:22 »

стга бе Oh my ... Oh my ... Oh my ...
имат 40 000 за булка а живеят като най големите мизерници те са де
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 18, 2007, 00:46:16 »

стга бе Oh my ... Oh my ... Oh my ...
имат 40 000 за булка а живеят като най големите мизерници те са де
Не само това ами тоя дето я откраднал трябва да плати 80 хил или  beating beating beating
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #35 -: януари 18, 2007, 00:48:48 »

стга бе Oh my ... Oh my ... Oh my ...
имат 40 000 за булка а живеят като най големите мизерници те са де

И моята реакция беше такава  Oh my ... girl_impossible От къде наистина ги намериха тези пари...
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #36 -: януари 18, 2007, 08:16:23 »

Хихихихихи Ето такива закони и ние трябва да си въведем
Влезнал си ми в жилището..... 
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 18, 2007, 20:37:06 »

стга бе Oh my ... Oh my ... Oh my ...
имат 40 000 за булка а живеят като най големите мизерници те са де

И моята реакция беше такава  Oh my ... girl_impossible От къде наистина ги намериха тези пари...

Да наистина, от къде??? ХМ? crazy Oh my ... beating
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 18, 2007, 20:37:38 »

Хихихихихи Ето такива закони и ние трябва да си въведем
Влезнал си ми в жилището..... 


Да би било добре!!! good
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 19, 2007, 14:39:39 »

Е как от къде са парите? Ами от там от където вземат и за да си строят къщи-палати. Аз като им гледам къщите на тези от нашия крвартал направо ми се завива свят. Някои са като от приказките. А тези пари са от "работничките" и наркотици. То просто няма от къде. Това с купуването си е традиция. на Златни пясъци само да видите какви сватби правят.
 Булката си вдига ръцетя настрани и се започва едно кичене, ама не с цветя а с ланци от злато. не може да ги държи.
Дааам така си е.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 19, 2007, 14:41:42 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #41 -: януари 19, 2007, 15:34:22 »

Само за инфо ... Леля ми има верига от аптеки и една от тях е до цигански квартал. И леля ми един ден ми каза... "Остави ти че живеят в съборетини и гаражите има са с платнища, вътре в гаражите им има само Мерцедеси... " И се оказа права. имах честта да надникна в едни такъв гараж... Вътре се дзерише един Мечо Пух Е300 купе. Ама лъскав като дявола окото. Та от тогава на Цигани пари не давам.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 19, 2007, 15:38:01 »

Олелелелееееееееее, направо да не повярва човек!!! girl_impossible
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 19, 2007, 16:10:02 »

Та от тогава на Цигани пари не давам.

На циганин пари не съм давал, няма и да дам.
 dodger hunter
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 19, 2007, 16:14:50 »

Та от тогава на Цигани пари не давам.

На циганин пари не съм давал, няма и да дам.
 dodger hunter

Ама те и не заслужават!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 19, 2007, 16:17:19 »

Цитат
И се оказа права. имах честта да надникна в едни такъв гараж... Вътре се дзерише един Мечо Пух Е300 купе
Ох аз какви цигани съм виждала!Преди 5-6 години един автостоп ме отведе по неволя в циганска къща.Циганина-бизнесмен.Отваряш портите райграс ,на райграса един такъв хубавец като на Oizo_Zoizo.Циганката ни посреща със златна корона на главата.Влизаме в къщата - кожена мебел.В хола до кожената мебел - фризер!Абе не е за разказване!Та циганина се оказа,че с какво се занимава.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ами с цветни метали!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 19, 2007, 16:18:30 »

Лелелееее, а иначе живея на аванта!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 19, 2007, 19:09:01 »

аванта,аванта и накрая мерцедеси,къщи палати,40 хил. за булка ................................
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #48 -: януари 19, 2007, 19:25:19 »

 girl_impossible Oh my ...

Вие направо ми отворихте очите тук в тази темичка! А да видите само статиите които пишат тук в американските вестници как сме били малтретирали "горките" цигани в БГ. Иди и им обясни че не е вярно.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 19, 2007, 19:41:15 »

Ами то и тук такива статии има, но истината е съвсем друга!!!!

аванта,аванта и накрая мерцедеси,къщи палати,40 хил. за булка ................................
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 20, 2007, 17:46:55 »

Обръщение към циганите
Ти, циганино, ти “пренебрегнат, отхвърлен, дискриминиран, беден” човеко! Ти, който имаш 10-15 деца, ти, който те мързи да работиш и живееш като неандерталец (първобитен човек - знам ,че не си ходил на училище затова ще ти обяснявам някои думи). Да, ти същия, който не си плаща данъците! Нека ти кажа нещо за теб!

Писна ми! Писна ми от цигани по улиците, които използват доброто сърце на хората, за да им вземат пари просейки. Писна ми да слушам колко онеправдани са ромите, как бедно живеят и как не могат да си намерят работа никъде. Работа има, циганино, само че вроденият ти мързел ти пречи да я видиш. Не ти се чистят улиците? Че ти какъв искаш да станеш, след като името си не можеш да напишеш?! Ти, представителю на крадливото племе, си капризен и същевременно “онеправдан”! Кога държавата е плащала данъци на българи или турци дори?! Но не, ти си малцинство. Еми те и турците са малцинство, ама поне работят и помагат с нещо ако не на нас, поне на себе си! Ама много е лесно да лежиш по цял ден и да се оплакваш колко си дискриминиран. Каква дискриминация, бе, господин Роме! Дискриминация има, когато става дума за чужд народ, а ти не принадлежиш към никой народ! Ти си паразит. Живееш на гърба на българина, защото така ти изнася и защото знаеш, че той, милосърдният, няма да остави човек на гладна смърт. Хората ти строят къщи, ти се оплакваш, че не ти харесват! Ти, нахален циганино, кога си чувал държавата да стри къщи на турци, арменци или други малцинства! Не ти харесва, ами и на мен не ми харесва да ти плащам данъците, да ме е страх да се разхождам вечер по улицата и да слушам по новините как ти, мангале, заедно с цялото ти семейство сте дискриминирани.
Писна ми да слушам за войните ти с други мангали, или как пребиваш с безбройното си семейство български полицаи! Как правиш десетки деца, за които се грижип само когато им вземаш изпросените през деня пари. Драги ми некъпан циганино, след тазгодишните наводнения, когато българите отново ти помогнаха, ти продаде дюшеците и водата, която ти дадоха! Партия си направи, а как я финансира?!
Е, мангале неграмотен, как да те вземат някъде на работа, като знаят. че сред вас я има 2-3 души непокварени, я няма. Роден в мизерия, живеещ (по собствено желание) в мизерия, олицетворение на мързела и паразитизма ти нямаш място в никоя държава и въпреки това ние те търпим. Ама и ние сме си виновни де…


http://sboy.wordpress.com/2007/01/07/%d0%9e%d0%b1%d1%80%d1%8a%d1%89%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-%d0%ba%d1%8a%d0%bc-%d1%86%d0%b8%d0%b3%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5/


Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 20, 2007, 18:40:35 »

Ама и ние сме си виновни де…

Всичко казано в цялато статие си е вярно!!! good Но и че ние сме си виновни също!!! pardon
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #52 -: януари 21, 2007, 21:51:43 »

Едно много смислено интервю с циганка !!!!
Аз лично не можах да разбера за кво иде реч!!!

хайде малко да се посмеем.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 22, 2007, 16:02:10 »

 fiibi_bg  абсолютно съм съгласна със тази статия. И да ние сме си виновни защото им прислужваме и все се стараем за тях.
 А кой ще помисли за нас????
 Вчера гледам как дали на някакво циганско семейство нова къща защото живеели на края на града и когато влизали чужденците виждали гадните им къщи и не правело добро впечатление...........
 Лелеееее направо нямам думи. Ние с моят бъдещ мъж не можем да си позволим да си купим гарсониера, а на тях какво да им дадем къща, да им дадем земя, работа, да им целуваме краката........ горкичките неоправдани.....
 Айде да не продължавам, че няма да е културно.....  beating
 
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 22, 2007, 21:22:52 »

fiibi_bg  абсолютно съм съгласна със тази статия. И да ние сме си виновни защото им прислужваме и все се стараем за тях.
 А кой ще помисли за нас????
 Вчера гледам как дали на някакво циганско семейство нова къща защото живеели на края на града и когато влизали чужденците виждали гадните им къщи и не правело добро впечатление...........
 Лелеееее направо нямам думи. Ние с моят бъдещ мъж не можем да си позволим да си купим гарсониера, а на тях какво да им дадем къща, да им дадем земя, работа, да им целуваме краката........ горкичките неоправдани.....
 Айде да не продължавам, че няма да е културно.....  beating
 

Ужасно е!!! Права си, Юле, така е!!!
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #55 -: януари 23, 2007, 12:42:41 »

fiibi_bg  абсолютно съм съгласна със тази статия. И да ние сме си виновни защото им прислужваме и все се стараем за тях.
 А кой ще помисли за нас????
 Вчера гледам как дали на някакво циганско семейство нова къща защото живеели на края на града и когато влизали чужденците виждали гадните им къщи и не правело добро впечатление...........
 Лелеееее направо нямам думи. Ние с моят бъдещ мъж не можем да си позволим да си купим гарсониера, а на тях какво да им дадем къща, да им дадем земя, работа, да им целуваме краката........ горкичките неоправдани.....
 Айде да не продължавам, че няма да е културно.....  beating
 

Юле, пропускаш един много тънък момент. Ромите се водят малцинство, при което има организации за защита на малцинствата, пък даже и ромските малцинства. Също така ромите нямат образование, което означава че доходоите им са най-ниски. Което от своя страна се използва пълноценно от организациите за защита на правата на малцинствата. От тези факти изложени по-горе, ромите печелят най-много дивиденти, защото въпросните огранизации тръбят че ромите са с неравностойно материално положение.
От своя страна ЕС не иска да има бедни "поданици" и за това ни натиска да ги интегрираме, ние (България) се опитваме да ги интегрираме, но ромите не желаят да се интегрират. Защото така им е по-добре. Да, ревът че нямат пари, храна, жилища, работа и т.н. а Държавата, т.е. ние се грижим за тях. И след това "Жив е Живота... ЕС носи, БГ меси, да живей, живей труда".
Според мен проблемът на Ромите е по-скоро ментален а не материален. В предишни мой постове бях разказал за една легенда. Та за хиляди години не са се променили, че как ще се променят за две години?
Да си ги интегрират в Европа не в БГ.

И накрая помня по някаква кабеларка даваха един "проблясък" на Дон Цеци. Председателя на партия Евро-рома. На един митинг им беше казал: ".. като не искате да ставате Евро-роми, ще си останете Прости Цигани..." Това щом циганин го казва на циганин, трябва да е много яка обида. Но явно циганите не са си направили извода и предпочитат да си бъдат Прости Цигани.
« Последна редакция: януари 23, 2007, 14:21:56 от Oizo_Zoizo » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 27, 2007, 12:15:05 »

Ето как можем рационално да използваме циганите:

http://minako.blog.bg/viewpost.php?id=35806
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: януари 27, 2007, 12:42:44 »

Ето как можем рационално да използваме циганите:

http://minako.blog.bg/viewpost.php?id=35806

Ехааа!!! good
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 27, 2007, 12:47:47 »

Браво на циганчето. Добро циганче, добро. Заслужило си е  popcorn
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 04, 2007, 19:15:05 »

Ето как си изкарват парите за булки: beating

http://wikimapia.org/702718/
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 04, 2007, 23:53:11 »

Ето как си изкарват парите за булки: beating

http://wikimapia.org/702718/

Олелееее  girl_impossible beating beating beating
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #61 -: февруари 05, 2007, 18:19:01 »

Ето как си изкарват парите за булки: beating

http://wikimapia.org/702718/

Нещо не схванах ... Къде трябва да гледам? В катуна или в склада?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 05, 2007, 21:09:05 »

Ами това е схема  End и на катуна и на гаражите!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 05, 2007, 21:58:59 »

Ами това е схема  End и на катуна и на гаражите!

Схема и то каква!!! girl_impossible
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 10, 2007, 13:15:44 »

Първи ден: Голям купон по случай, че сите роми заедно са събрали 12 души, които не са роднини помежду си. Освен това са сами в цялапартамент 300 квадрата. Йедене и пиене на корем, докато е още чистичко.

Втори ден: Оказва се, че съквартирантите не са 12, ами 36 човека, защото всеки е донесъл в куфара си по двама свои роднини.

Трети ден: Водата в джакузито е газирана, ама става за пиене. Съквартирантите са недоволни, защото в изповедалнята няма тоалетна хартия, а пликовете от мисиите много драскат.

Четвърти ден: Нонстоп секс понеже няма друго за правене.

Първа елиминация: Сериозен проблем, понеже са номинирани Манго, Хасан и Айше, а така се казват 28 души от всичките 36. В крайна сметка доброволно си тръгват по трима от всяка група. След тяхното заминаване къщата мистериозно остава без одеала, батерии за чешмите, мокет, помпа на джакузито и дръжки на вратите.

Втори месец: Досега няма успешно завършена мисия, понеже още на първите елиминации са изхвърлили оня Хасан, дето е учил първи клас и след това няма кой да чете условията. В крайна сметка съквартирантите са с около 200% на минус от бюджета. Няма за ядене, изпушили са храстите, в боклука също няма нищо, бубите също са изядени, а в крайна сметка спира токът, защото някой е прибрал жиците. Пак е време за нонстоп секс.

Три месеца след края на шоуто: Телевизията е фалирала, праграмата е закрита, но никой не се е сетил да изведе съквартирантите.И Т.Н.

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 10, 2007, 19:00:09 »

 ROFL lol  ROFL lol  ROFL lol  ROFL lol

Олеееее, къде го намери това? Ама няма да се изненадам, ако стане нещо такова!!! girl_impossible
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 25, 2007, 19:15:34 »

ROFL lol  ROFL lol  ROFL lol  ROFL lol

Олеееее, къде го намери това? Ама няма да се изненадам, ако стане нещо такова!!! girl_impossible
Според мен това е истинската реалност.Това са си те - циганите и такива ще бъдат навсякъде без значение дали сме в Европа или не.Те са навсякъде и май вече започват да стават повече от нас! sad
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 25, 2007, 19:26:52 »

ROFL lol  ROFL lol  ROFL lol  ROFL lol

Олеееее, къде го намери това? Ама няма да се изненадам, ако стане нещо такова!!! girl_impossible
Според мен това е истинската реалност.Това са си те - циганите и такива ще бъдат навсякъде без значение дали сме в Европа или не.Те са навсякъде и май вече започват да стават повече от нас! sad

За съжаление е така!!! Cray
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 10, 2007, 11:53:20 »

Родни и румънски цигани въртят алъш-вериш със светлоотразителни жилетки
 
Оживен алъш-вериш със светлоотразителни жилетки въртят родни и румънски цигани по русенските улици.

Вече е почти невъзможно да направиш крачка, без да те пресрещне някой от мургавите ни събратя и да ти предложи плик с жълтата дрешка, която според последните изменения в правилника за
движение по пътищата вече задължително трябва да имаме в автомобила. „Атаката“ не подминава и седналите да изпият едно кафе на открито. Цената варира от 3 до десетина лева, в зависимост от умението да се пазариш. По магазините същата стока се харчи за 7-8 лева Естествено, касова бележка или документ за произхода на стоката няма. Или пък за еветуален гаранционен срок. Въпреки всичко, търговията върви с пълна сила. В забързаното време предоставяната от мургавите търговци „услуга“ е добре дошла. Бъркаш в джоба, вадиш левчетата и готово. Никой от контролните органи явно не ги притеснява, затова даже с удоволствие позират пред камерите.
източник

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 11, 2007, 19:46:58 »

Е, това вече не знам как да го охарактеризирам! girl_impossible Много е гадно! И ми с еиска да запитам, защо органите на реда не погледнат какво става и не ги спрат???? Плачещо момиче girl_impossible hysteric
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines