Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:29:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пиете ли витамини?  (Прочетена 148093 пъти)
 
whiteangel
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #105 -: юни 06, 2010, 14:31:59 »

Аз в момента пия Геритамин нео, ча май имам недостиг на витамини и ноктите ми са доста зле! Ако някой го е ползвал да сподели резултати!   smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юни 25, 2010, 22:46:16 »

Аз понякога пия витамин С ,но гледам да си ги набавям от плодове и зеленчуци обикновено , а ако се чувствам отпаднала нещо по честичко си взимам на суправит и до сега са ми се отразявали добре.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 14, 2012, 15:56:01 »

Здравейте, момичета!
Идва пролет - чудесен сезон!!! butterflySunshine Светът се събужда от зимен сън и ... има нужда от витамини  banana Аз от известно време мисля да си взема някакви за подсилване на организма, но не знам към какви да се ориентирам... Вие пиете ли витамини? Как се справяте с пролетната депресия и зимното мързелуване? Аз искам да са някакви комбинирани витамини за цялостен тонус, че ми омръзна да се чувствам като парцалена кукла  tease
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: март 14, 2012, 16:25:00 »

Аз витамини не пия.Не харесвам изкуствените неща.Предпочитам плодовете и си ги правя на сок, прясно изцедени, всякакви.Много по-полезно, а и вкусно.А и да си призная, това е нещото което цяла зима ме опазва от боледуване.Гледам два пъти седмично поне да пия по половин литър.Сега все още има цитруси.А ще започнат да излизат скоро и свежи плодове.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 14, 2012, 16:33:05 »

Да, Маги, съгласна съм с теб  good Зимата, когато имахме възможност, сутрин пиехме по един фреш от портокал,лимон,грейпфрут. Аз много обичам почти всякакви плодове, обаче не съм сигурна дали витамините им са повече или нитратите ... ?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 14, 2012, 16:53:07 »

А от къде знаеш какво има пък в хапчетата?Не съм върл противник на лекарствата, но не съм и първи техен привърженик.Предпочитам наистина прясни плодове.А и наскоро четох една статия точно за витамините, как може да се предозират чрез таблетките и се радвам, че никога не съм била фен на витамините на хапчета.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 14, 2012, 20:03:42 »

Нямам никаква вяра на синтетичните витамини и съответно не пия такива.Гледам да приемам повече плодове и зеленчуци според сезона.
Не смятам и на детето си да предлагам каквито и да било добавки и тям подобни. smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: март 15, 2012, 10:25:16 »

Аз пия единствено Imunobor Uro за инфекции на пикочните пътища.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 15, 2012, 10:32:55 »

Благодаря ви за отговорите, момичета  Flower
Вчера ходихме на пазар и се заредихме с плодове - сутрин едно фрешче, следобед ябълки и каквито други плодове има в близкия магазин. По принцип моята имунна система е по-слабичка, дано това ми е достатъчно да си подсиля организма  girl_wink
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #114 -: март 16, 2012, 18:10:44 »

Аз пия витамини от много години. Чувствам се чудесно. Хубаво е да се пият витамини и хранителни добавки (не само от спортуващите). Храната не е много пълноценна по магазините. Говорил съм с лекар, който е много в час за тези неща. Само да отбележа - витамини, минерали и добавки, които се продават в аптеките.
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: март 26, 2013, 00:16:12 »

Аз се храня много лошо, в смисъл нездравословно.По кожата ми постоянно има неприятни пъпки, една козметичка от пръв поглед ми каза, че имам проблеми с храната.Пия витамини, и имуностимулатор.От имуостимулатора съм доволна, не се виждат чудеса, но ако човек е болнав-ако се пие редовно поддържат.Не съм се разболяла тази зима да чукна на дърво (може да е от това, че съм другарче с бодита-не ги свалям) не знам от кое, но съм ок за първа година.Беше нещо на немски, ако някой го интерсува- ще споделя.Баща ми е лекар, той ми ги даде,купува ги от билкова аптека, около 35 лв са и са 4 блистера за около месец мисля.Леле, звуча като реклама... Иначе и витамини пия за коса, кожа и нокти на Мерц дражетата от почти месец, ама не забелязвам никаква разлика.... Мисля, че няма смисъл от тях.Относно плодовете-вярвам,че всичко е в здравословното ядене....
Ако имате впечатления споделете ... би било полезно. smile
Активен
rockabilly
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #116 -: май 01, 2013, 16:09:24 »

Набавям си витамини главно от плодовете и зеленчуците Wink Особено сега на пролет ми идва много добре.. като пречистване на организма  Wink
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #117 -: май 03, 2013, 10:44:46 »

Набавям си витамини главно от плодовете и зеленчуците Wink

От плодовете и зеленчуците едва ли могат да се осигурят всички нужни витамини за организма. Мисля, че е хубаво да се пият витамини, поне на няколко курса за по 15-20 дни в годината.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #118 -: май 03, 2013, 11:19:18 »

Аз не съм съгласна с това, не е необходимо човек да се тъпме с химия, за да достави каквото е необходимо на организма му, в страната където живея това се отрича от по голямата част от лекарите и се препоръчва, оравновесено хранене, и добавянето чрез него на непбходимите елементи и витамини. Яденето на достатъчно плодове и зеленчуци в никакъв случай не може да се замести с витаминна химия, по скоро да се допълни, но лично моите проумвания са, че всякаква химия вкл. и витаминни хапове трябва да се избягват!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #119 -: май 03, 2013, 11:22:54 »

Аз лично предпочитам да не си набавям 100% витамини и минерали, но вместо да пия химия, да си ям плодове и зеленчуци.

Сега всеки ден почти пием фреш и ядем салатки и се чувстваме много по-добре от преди, когато пиехме разни витамини с цялата Менделеева таблица. Wink
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines