Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:37:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пиете ли витамини?  (Прочетена 148084 пъти)
 
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #15 -: февруари 06, 2007, 20:55:32 »

Ох пък Диди, забелязала ли си Амерканската нация как зоба витаминки на хапчета??? Миналата седмица бях при една клиентка и на  бюрото виждам една зиплок торбичка ама вътре НАТЪПКАНА със всякакви видове хапчалъци с различни цветове и формички - ВИТАМИНИ!!! Без да преувеличавам, имаше поне 15 вида, честна дума  Oh my ...
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #16 -: февруари 06, 2007, 21:06:06 »

Ох пък Диди, забелязала ли си Амерканската нация как зоба витаминки на хапчета??? Миналата седмица бях при една клиентка и на  бюрото виждам една зиплок торбичка ама вътре НАТЪПКАНА със всякакви видове хапчалъци с различни цветове и формички - ВИТАМИНИ!!! Без да преувеличавам, имаше поне 15 вида, честна дума  Oh my ...

ROFL ROFL crazy Да, това наистина съм го забелязала- колкото повече, толкова повече. ROFL ROFL
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 06, 2007, 21:08:36 »

И аз ползвам Centrum,когато имам нужда.Най-богатата гама витамини.!!!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 30, 2007, 18:55:23 »

И аз ползвам Centrum,когато имам нужда.Най-богатата гама витамини.!!!
точно така!!! good и аз само от тях пия
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 20, 2007, 12:13:41 »

Аз не пия витамини , набявам си ги чре храната , а витамин С от фреш, всеки ден изпивам микс от лимон, портокал и грейпфрут
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 20, 2007, 12:16:44 »

И аз не пия витамини. pardon От много места съм чувала, че скапват черния дроб и бъбреците (още повече). И гледам да си набавям витамини с храната. Не знам колко успявам, ама ...
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 20, 2007, 12:36:21 »

Е то ще си покаже организма дали имаш недостиг на витамини, така че не се притеснявай за това
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #22 -: април 25, 2007, 19:53:38 »

 знаете ли виамини подходящи за изхвърляне на токсините от тялото, повечето които съм виждала са енергизиращи, а и не съм се заглеждала кой знае колко, можете ли да ме упътите към какво да гледам или е някакъв вид хранителни добавки crazy
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 25, 2007, 22:22:10 »

Много добри отзиви съм чувала за водораслите.Мъжът ми е много зле напролет,ей по това време-алергии,сенна хрема,синузити SUICIDE Чудя се дали да му поръчам една "зелена енергия"(дадоха ми една книжка за тези треволяци),за да си подсили организма малко след тази изтощителна борба с полени,цъфтоци и т.н. tease Някой ползвал ли е?!?
Аз лично не пия витамини,хич не хващам вяра на разни ефеверсцентни,на хапове или бонбонки...прави са момичетата-в пълноценната храна е истината.Но много хора приемат витамини за подсилване и укрепване(вкл. и мъж ми),аз не изпитвам нужда от такива,дано все така да е hiphip
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #24 -: април 26, 2007, 07:40:08 »

ние и двамата изпитваме нужда от нещо за подсилване, каква е марката на тези треволяци да търся из нета, на мен ми предлагаха някакви с алое Wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 26, 2007, 08:49:49 »

Rossistela, вземи му Samento - на капки (има го и на таблетки, но на капки е по-икономично, а е със същото действие). Сестра ми е със страхотна сенна хрема и откакто го пие, няма нищо общо с преди ! good
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 26, 2007, 09:53:35 »

Rossistela, вземи му Samento - на капки (има го и на таблетки, но на капки е по-икономично, а е със същото действие). Сестра ми е със страхотна сенна хрема и откакто го пие, няма нищо общо с преди ! good
А каква е цената му?
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 26, 2007, 13:57:03 »

ами да ти кажа не съм сигурна  pardon майка ми го купува - не е много евтин, но един флакон стига за около 2-3 месеца. Ще питам майка ми и ще пиша  good
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 27, 2007, 11:58:22 »

Саменто /обаче оригиналното от USA, защото има много наподобяващи/ мога да го хваля до края на живота ми! Брат ми има вродена хронична астма на алергична основа и напролет става нещо ужасно от постоянни пристъпи! Започна да пие Саменто преди около две години целогодишно с двумесечни паузи между флаконите и в момента почти (да чукна на дърво) няма спазми! Цената му беше около 40-50 лева за 90 таблетки и го купувахме само от аптеките на Лечител!
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 27, 2007, 12:02:56 »

А това лекарство на билкова основа ли е или е някаква химия?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines