Пиете ли витамини?

(1/30) > >>

hrisi:
Разболях се малко, реших да си взема витамини за пиене, но  :!
Такъв отвратителен вкус - Суправит.
Дайте съвет за добро, цената няма значение. Тези направо в коша!  :angry:

al_stoev:
Суправит според мен е пълен боклук. Няква гадна химия....

Като ми се наложи пия Супрадин /май така се казваха/ пак ефервесцентни таблетки. Жълта опаковка, май на BAYER. Обаче предупреждавам че супрадина е скъпичък...

Или ако искаш на хапове Центрум.

denisimo:
Ммда, тези разтворимите нещо и аз в посредните години не мога да ги понасям-като шупнат с една боя отгоре-ужас! По принцип казват, че най-хубави са Центрум, те са на таблетки предимно.

Аз в момента пия едни за бременни, но могат да се пият и от небременни жени-течни са и имат вкус на натурален сок-всъщност те са си натурален сок от различни плодове-мултивитамин. Много са вкусни, жалко, че се пие по малко. На Хип са-немски, струват около 9 лева, 2 малки шишенца-за около 20 дни.

За други не се сещам..

Oizo_Zoizo:


Цитат на: al_stoev в ноември 20, 2006, 13:20:02


Или ако искаш на хапове Центрум.

Леля ми има аптеки и тя ми казва че най-читавите витамини в БГ са Центрум, А иначе за предпазване от настинки пак тя ми препоръчваше Саменто. Малко е скъпично но действа безотказно.


Цитат на: hrisi в ноември 20, 2006, 12:44:46

Разболях се малко, реших да си взема витамини за пиене, но  :!
Такъв отвратителен вкус - Суправит.
Дайте съвет за добро, цената няма значение. Тези направо в коша!  :angry:



Витамин С на актавис. Тея от блистерите.. и пиеш три пъти дневно по 5-6 таблетки. Също така фервекс, колдрекс или грипостад. В зависимост кое ти действа най-добре. и за три четири дни си ок.

fiibi_bg:
Центрум! *THUMBS*Има ги и на разтворими таблетки!
И оздравявай hrisi! *THUMBS* *THUMBS* *THUMBS*

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница