Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 23:50:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да включим и чантата  (Прочетена 135849 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: октомври 09, 2007, 09:15:32 »

Браво миличка! :bravo:Много се радвам за теб и с нетърпение ще чакам да я видя!Както съм писала и по-рано и аз не мога без чанта и в самия ден изобщо не ми пречеше!Така че много се радвам за теб! girl_in_love
Miла и аз не мога без чанта, трябва да имам къде да са любимите неща и поне червило, че след многото целувки  air_kiss ще имам нужда. Ще я покажа, но сигурно другата седмица, сега трябва да е пристигнала от завода, направена от плата на роклята и сега дизайнерката ще ми сложи на капака от дантелата на роклята  yahoo yahoo yahoo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: октомври 09, 2007, 10:12:49 »

Звучи ми страхотно!Нямам търпение да ни я покажеш! Bravo give_rose
А по повод съдържанието на моята чанта само ще ви цитирам какво казва един мой познат:"Малеее,Тони та ти имаш толкова неща тук, че ако те отвлекат ще си имаш всичко необходимо под ръка....гримове,лекарства,бонбони,химикал,тефтерче,лепенки,фотоапарат,телефон,снимки,я какво е това?Някаква книжка!?Гребен,очила,флаш памет,парфюм....оооо Oh my ..." laugh :laugh:Така че момичета мислите ли,че мога без чанта?! girl_wink
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #242 -: октомври 09, 2007, 14:52:33 »

Малеее,Тони та ти имаш толкова неща тук, че ако те отвлекат ще си имаш всичко необходимо под ръка....гримове,лекарства,бонбони,химикал,тефтерче,лепенки,фотоапарат,телефон,снимки,я какво е това?Някаква книжка!?Гребен,очила,флаш памет,парфюм....оооо Oh my ..." laugh laugh

 laugh laugh laugh  мисля, че само четката за зъби си забравила
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: октомври 09, 2007, 17:25:26 »

А нищо чудно скоро да си купя и една мини за всеки случай :laugh:Аз забравих да добавя и всички видове кърпички,безопасни игли...и сигурно още много има laugh
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: октомври 09, 2007, 17:47:14 »

А нищо чудно скоро да си купя и една мини за всеки случай :laugh:Аз забравих да добавя и всички видове кърпички,безопасни игли...и сигурно още много има laugh
Bravo Тони и аз съм същата, така че не мога без чанта - абсурт  nea , дори и с анцунг да съм с раничка  blum
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: октомври 09, 2007, 17:50:46 »

 :laugh:И аз!За това имам и спортни чанти,които могат да се носят дори и с анцунг.Само дето мъкна и портфейла и ключовете на любимия,ама няма как!Много ми е смешно като видя някой мъж да носи чантата на жена си laugh
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: октомври 09, 2007, 18:39:37 »

ооооооо при нас май често се налага мъжа ми да ми носи чантата :laugh:поради простата причина че аз все ги пълня с всякакви глупости и тя доста натежава :girlsigh:когато ми омалее рамото просто му я давам за малко да я поноси =]на него въобще не му харесва този вариант,но няма как laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: октомври 09, 2007, 21:33:40 »

лелел Тони мила ти ме разби laugh на това аз му викам практична булка!!освен да те викам да дойдеш(охх как бих се радвала)на моята сватба да ми помагаш с пренасянето на тези неща give_rose моята чантичка е подарък от сватбения салон и е торбичка-бомбон или както наричаха чантичката ми на бала с кодовото название(а типа е същия и сега) 'шапката' laugh проблема на този тип чантички е че разтвориш ли ги те като шатра зейват и от тях всичко изпада laugh верно са като шапки laugh ама аз много си я харесвам семпла нежна от плата на роклята ми е жалко че няма по нея от дантелата ми а е само от основния цвят но и така си ми харесва
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: октомври 10, 2007, 10:23:15 »

Ами Клео освен да застанете пред ресторанта с разтворената "шапка" пред вас и поне да съберете по някой лев от зяпачите laugh laugh :laugh:Дано не се разсърдиш на шегата ми,но нас на всякъде чужденците така ни зяпаха и дори някои се включваха на хората в ресторанта и искаха да ги учим,а някои ме снимаха и пипаха за късмет,та мъжа ми се пошегува поне пари да бяхме им взели за атракцията :laugh:Че и заря имаха на аванта :laugh:Къде беше твоята "шапка" тогава... tease
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: октомври 29, 2007, 18:54:24 »

Без чанта не мога аз  Wink ето я и моята странна чантичка  laugh
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: октомври 30, 2007, 15:42:37 »

и аз без чанта и до магазина не отивам.... laugh
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: октомври 31, 2007, 13:53:58 »

Вероника много интересна чантичка си имаш, странна по форма, но много сладка!  good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: октомври 31, 2007, 13:58:19 »

Вероника много интересна чантичка си имаш, странна по форма, но много сладка!  good
  good Точно странната форма ме грабна, а и ще имам повече място вътре  pardon аз не мога без "багаж"  laugh
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: октомври 31, 2007, 15:10:37 »

ама верно ли има място в нея, защото моята беше горе-долу подобна и накрая сабрах само огледалце, червило, пудра и кърпички....Нямаше място за телефони и други истории от първа необходимост!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: октомври 31, 2007, 15:13:32 »

ама верно ли има място в нея, защото моята беше горе-долу подобна и накрая сабрах само огледалце, червило, пудра и кърпички....Нямаше място за телефони и други истории от първа необходимост!
Ами малка е, но това че е щръкнала настрани ми прави още място  good good
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines