Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 07:03:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да включим и чантата  (Прочетена 133832 пъти)
 
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: август 19, 2008, 15:16:43 »

аз моята чанта само я разнасях, не ми беше особено нужнаа, даже мислих да я нямам но ми излезна подарък и си я взех, такаче просто не обръщай те голямо внимание на този аксесоар поне аз така мисля.
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: август 29, 2008, 09:52:19 »

Моята чанта ми е подарък от кумата. Беше на гости на приятеля си в Англия и един ден ми звъни оттам "Каква ти е роклята? Какъв цвят, каква материя?" (тя не я беше виждала още). Обясних и аз каква е и тя ми отговаря "мииии... аз тука съм ти харесала една чанта и я купувам. Ако не ти отива на роклята ще си вземеш друга...." и ми затвори  crazy Викам си на акъла "тая жена се побърка", но като се върна и ми даде чантата.... shok все едно беше шита по поръчка за моята рокля. МНого съм доволна и ще си я натъпча с телефони, пудра и червило и ще си я разнасям с няй-голямо удоволствие по време на цялата сватба smile
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: август 31, 2008, 20:47:24 »

чантичката дава някакси по завършен вид ,заедно с булото и букета естествено:)моята ми е ушиха в салона, където си бях поръчала роклята - и беше със същата дантела, много сладка една такава мъничка ;)но събрах най - важното вътре - гланц, пудра и телефон:)а и личната карта:))))))))
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: август 31, 2008, 20:55:48 »

Да кажа и аз сега от собствен опит.

Вярно че на мен не ми трябваше лична карта а и не си взех телефона просто защото бях убедена, че нито ще го чуя да звъни нито ще го вдигна.То с толкова неща покрай теб само за телефонни разговори ти е. Та кво остана накрая -пудра и  гланц които бяха в майка ми. А и не ми стигаше че имах букет в едната ръка и Матиас в другата ами и за чанта да мислех.Аз даже по едно време си загубих букета, просто не запомних къде го оставих. Е, намерих си го разбира се ама тва само да покаже каква какафония е.

Така че аз съм против неща които не са абсолютно необходими, а трябва да се носят просто защото се продават в булчинския магазин или някоя продавачка се е изказала компетентно за тяхнаа необходимост.

Всяка булка сама за себе си решава най накрая дали има нужда от чанта, още повече, че зависи и от тоалета.Ако е някоя разкошна и обемна рокля, чанта според мен не отива, но ако е по-семпла тогава детайли като чанта и украшения много допълват и завършват вида на булката.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: септември 01, 2008, 20:52:29 »

за това че ако е обемна роклята съм съгласна  - може би наистина чантичката ще пречи, но моята рокля беше доста прибрана...и беше добре с чантичката.а и като се сетя аз не я носих отделно в ръка(за да не ми пречи), а я закачих на китката си, а в ръката ми беше букета..с другата ръка си държах мъжа да не избяга:))
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #350 -: септември 02, 2008, 13:39:56 »

Аз също си я бях закачила на китката на ръката в която ми беше букета и изобщо не ми е пречила. Единствено в църквата ми трябваха и двете ръце и дадох и чантата и букета на една приятелка. И мога да кажа че всичко което носех в чантата ми беше от полза - телефон - наложи се да го използвам няколко пъти, пари, носни кърпички, мокри кърпички, червило. И двете майки бяха изпаднали в някаква паника и когато ти потрябват никакви ги нямаше, така че ако всичко ми беше в тях,нямаше да мога да се оправя pardon
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: септември 02, 2008, 20:14:18 »

за това че ако е обемна роклята съм съгласна  - може би наистина чантичката ще пречи, но моята рокля беше доста прибрана...и беше добре с чантичката.а и като се сетя аз не я носих отделно в ръка(за да не ми пречи), а я закачих на китката си, а в ръката ми беше букета..с другата ръка си държах мъжа да не избяга:))
Ха ха и аз така... :)чантичката на китката,букета в едната и мъжлето,че може да се уплашии да избяга! ROFL
Активен
Bella_Bella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


« Отговор #352 -: септември 23, 2008, 08:48:31 »

Аз се отказах от чантичка, само да я мисля къде да я сложа, а и роклята ми е доста голяма  nea А относно козметиката и документите: Нали за това е кумата.За всичко можеш да разчиташ на нея.  danceg
Активен
missdenny
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #353 -: септември 27, 2008, 22:37:01 »

и аз май ще съм без чанта...то букет,  цветя...какво по напред да държа незнам
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #354 -: септември 28, 2008, 09:43:22 »

Аз също се отказах от чантата, тъй като не само че не ми се струва практично със 100 неща в ръка, а и не на всяка рокля подхожда. На подобен повод, когато булката е в светлината на прожекторите, много трябва да се внимава нещата да са премерени и с вкус. Неведнъж съм виждала булки, отрупани като коледни елхи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: септември 28, 2008, 16:07:56 »

Всичко си зависи от ситуацията и човека, аз също имах чанта и в нея напъхах всичко необходимо, което в един момент ми потрябва, най-вече телефоните.Не ми е пречела сложих я на китката и дори забравих за нея по едно време.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: октомври 05, 2008, 21:15:37 »

аз съм се спряла за сега на ракава торбичка...малка и сладурска...за6тото няма кога иначе да си взема такава определено... smile ама за този ден 6те си върви  smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: октомври 05, 2008, 21:19:52 »

Моята чантичка беше като топчица и я бях натъпкала с гримове и телефони. Не я носих в мен, защото и букета ми беше топка, но нещата в нея ми бяха много полезни по време на тържеството след ритуала smile
Активен
bonbonnin
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: октомври 05, 2008, 22:36:21 »

аз си бях купила обикновенна бяла чанта , която използвах само като минавахме да поздравим гостите (и я напълних с парички и картички  blum ) , иначе през останалото време беше в едната ми шаферка


* aaaaaaaaaaaaaa.jpg (67.24 KB, 167x250 - видяно 2408 пъти.)
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: октомври 06, 2008, 13:43:22 »

Моята чанта беше тип „торбичка”.Беше с цвета на панделката ми. В нея сложих парфюма  и телефона.Малък аксесоар без който неможе.Поне през официалната част. За лична карата и документи въобще няма место нито пък е нужно.В този ден има достатъчно близки хора на които може да се довериш и да ги сложиш в техните чанти. smile
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines