Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 07:19:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да включим и чантата  (Прочетена 131741 пъти)
 
Misis_T
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: март 25, 2009, 12:27:45 »

О, не ! Смятам да ги убедя да направят нещо като показаната по-горе чантичка. Ако не ми се обидят много, че не харесвам от изложените при тях, защото и този момент го има. На едно място не си поръчах роклята само защото продавачката, явно и дизайнер, така обясняваше как са съвършени всичките им рокли, че явно не можеше да се говори за корекции по модела.

...Има го и този момент... nea Но, все пак ти си клиента, ти си плащаш и би трябвало да се съобразят с твоето желание!
На мене ми излезнаха с "този номер" като бях да гледам за рокля в ателие "Симон" в София май беше!  crazy Като ми го каза това само се завъртях на пета и айде, със здраве! Конкуренция има бол! blum

Относно чантичките - момичета, ако имате малки шаферки за тях ще е огромно удоволствие и вълнение, ако им възложите отговорната задача да носят например чантата ви!  pardon Не е нужно вие през цялото време да се занимавате с това, а така и те ще се чувстват полезни и специални!
Ние наприме имахме 6 шаферки и всички си умряха от вълнение коя какво щяла да прави и как да помага! Много бяха сладки!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #421 -: март 31, 2009, 09:23:31 »

Момичета,аз вече си имам рокла,но нямам чантичка!В салона не ми допаднаха и се чудя от къде да си взема!Обмислям и варианта за шивачка!Моля ви даите ми предложения!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: март 31, 2009, 09:52:35 »

Чантата - важното малко допълнение - 2 част

 е продължението на тази тема
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines