Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:12:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да включим и чантата  (Прочетена 131704 пъти)
 
2802
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34


Красота ще спаси света!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: март 11, 2009, 20:00:28 »

 Girl_hide Благодаря ви
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 12, 2009, 18:04:44 »

Момичета какво да правя. Аз май не искам чанта, а моя баща настоява да ми направи, защото работи точно в този сфера и не искам да го засегна като му откажа. къде ще я държа.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: март 12, 2009, 19:42:17 »

Момичета какво да правя. Аз май не искам чанта, а моя баща настоява да ми направи, защото работи точно в този сфера и не искам да го засегна като му откажа. къде ще я държа.

Не се притеснявай, ще я държи майка ти или кумата или шаферка. Просто ще си направиш няколко снимки с нея и си свободна, а баща ти, на когото явно държиш, ще е щастлив, че ти е помогнал. Не смятам, че можеш да му обясниш, че не искаш чанта по принцип, а не точно неговата чанта. Моето мнение е да му доставиш това удоволствие good.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: март 12, 2009, 21:57:39 »

Благодаря ти за отговора,аз наистина държа на татко страшно много и ще постъпя точно така както казваш. god
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: март 20, 2009, 20:14:23 »

Аз за сега смятам да изключа два аксесоара от булченския си тоалет - чантата и колието, ако не ми дойде някой друг акъл, де tease
« Последна редакция: март 20, 2009, 20:16:08 от mucito » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: март 22, 2009, 08:24:12 »

Аз, докато воайорствах в нета по чуждите сватби, попаднах на супер сладка чантичка. Надявам се, че булката няма да се разсърди като се види. Държа да отбележа, че не само чантичката, но и момичето е много красиво!!!


* 4anta1.jpg (51.33 KB, 450x599 - видяно 354 пъти.)
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: март 23, 2009, 20:53:31 »

 Girl_hide чанта-букет........... blush


* 96434_2524596.jpg (15.64 KB, 300x300 - видяно 2324 пъти.)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #412 -: март 23, 2009, 21:18:17 »

Това момиче от снимката я познавам и наистина е много красива на живо! Не знаех, че се е омъжила. Да са живи, здрави, щастливи и да съхранят любовта си!

Чантичката е хубава. Аз съм виждала такива и изобщо не са скъпи - 20лв.

а какво ще кажете да няма чантичка и воал? Аз не мисля, че има смисъл от чантичка за булката. И без това списъкът с нещата, които тр да вземе е огромен и нещата стоят по чуждите чанти. На мен май само ще ми пречи?  scratch one-s head Вие как смятате?
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: март 23, 2009, 21:25:37 »

Амелия, къде си виждала чантичките, и по-точно нещо като производител или дистрибутор, защото аз съм във Варна, а, останах с впечатлението, че ти не си.

И, напълно съм съгласна, че основната функция на чантичката е да пречи, но искам да си имам, за да си имам. Няма да говорят за мен, че си нямам, пък blum
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #414 -: март 23, 2009, 21:55:08 »

От София съм. Видях я скоро в един магазин за дрехи - бяха ги сложили като аксесоари и имаха цени. Но беше в черно - за да не те е яд.  Wink


Знечи няма да е нещо фрапантно ако не съм с чанта?
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: март 23, 2009, 22:05:47 »

Amelia, разбира се, че няма проблем да не си с чанта. Аз също мисля да се лиша от този аксесоар. Бях си харесала един модел в магазина, от който си взех роклята. Подобна е на тази, само че е не е толкова овална, а си е във форма на правоъгълник:



Понеже роклята ми има пандела, щеше да се връзва идеално. Ама честно казано не ми се дават 45 лв. за такава бъзикничка, която ще се чудя на коя ръка да прехвърля, докато жунглирам с букета и чашите.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #416 -: март 23, 2009, 22:45:31 »

Аз пък съм направо противник на чантите. По европейските сватби булка с чанта не съм виждала. Тук дори и по магазините като мерих рокля не си спомянм да съм виждала да се продават (въможно е и да бъркам). Не че трябва да правим всичко като европейците сега де, щото в България булченската чантичка си е традиция, но все пак по личния ми вкус булката я виждам с две неща в ръка - букет и младоженец  pardon

И както вечерният тоалет не може без чантичка, защото стои незавършен, така роклята на булката се завършва от букета, а чантичката е ненужният детайл в плюс...

ПП. Да ме прощават всички привърженички на чантите  badgirl Това е само скромнито ми лично мнение  blush
« Последна редакция: март 23, 2009, 22:47:39 от inaxastra » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 23, 2009, 23:07:03 »

 Аз съм привърженик на сладкото нещо, което може да бъде. Просто ми харесва как изглежда само по себе си, не твърдя, че е особено прекрасно да ти се пречка през повечето време. Ама, като е сладичко, ще си взема, пък след това малкото ми сестриче ще й се радва, ако аз не й се радвам толкова
 danceg

Благодаря, Амелия, за отговора. Аз, смятам да си говоря с шивачките на роклята да ми направят чантичка, но щеше да е по-лесно да си намеря готова.
« Последна редакция: март 23, 2009, 23:12:01 от pebbles » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #418 -: март 23, 2009, 23:48:53 »

Ами повечето правят и то от плата на самата рокля. Само да те предупредя ако решиш да си правиш тип балонче или торбичка му казват някои, внимавай да не е на пълен кръг плата. Да не се разтваря напълно като я развържеш, защото помня от бала на една позната - развързва, чантата се отваря и всучко по земята. после 10 момичета на колена да събират всичко, което беше набутала вътре.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: март 24, 2009, 00:03:00 »

О, не ! Смятам да ги убедя да направят нещо като показаната по-горе чантичка. Ако не ми се обидят много, че не харесвам от изложените при тях, защото и този момент го има. На едно място не си поръчах роклята само защото продавачката, явно и дизайнер, така обясняваше как са съвършени всичките им рокли, че явно не можеше да се говори за корекции по модела.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines