Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 11:31:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да включим и чантата  (Прочетена 133839 пъти)
 
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: февруари 20, 2009, 20:44:06 »

Прекрасни чантички наистина! Но аз ще съм без, тъй като наистина ще трябва да крепя рокля, мъжлето и букетче, а не съм от най-сръчните и все нещо ще изпусна. Вече съм го решила, а и си е допълнителен разход, но като гледам красотите, които поствате тук... : good знае ли човек. Иначе бих се спряла на нещо с дантела и маниста, съвсем малко

http://www.simplyweddings.com/images/simply/white%20bag.jpg
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #391 -: февруари 24, 2009, 10:13:06 »

Аз мисля изобщо да нямам чанта. Струва ми се излишен аксесоар. Как така ще си нося gsm-a в чантата, на някой да му се е случвало да говори по телефина по време на сватбата си  nea А парфюм и пудра винаги може да се носи от майката или приятелка (макар че не знам кой ще се сети да се парфюмира или пудри в разгара на купона). Пък и не харесвам особено много чантите тип торбички, знам че са много популярни, но на мен ми изглеждат доста ретро...  pardon

напълно съм съгласна с теб. Аз например се чудя, ако темата на сватбата ми е в лилаво... защо да не си взема чанта в този цвят, която ще мога да използвам после. Чантата мисля да не я нося със себе си по време на ритуалите. Тогава ще я държи някоя приятелка. Ако нещо ми потрябва толкова спешно, сигурна съм, че веднага ще донесе чантичката. А тези чанти направени от плат тип кесийка са ми много неприятни и непрактични.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: март 06, 2009, 12:08:53 »

мойта чанта ще да е от плата на сватбената ми рокля.
Ще е тип кесийка или както там се води
Просто да имам нещо под ръка smile
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: март 08, 2009, 17:47:05 »

Изчетох цялата тема и така като гледам май избора ми клони да съм без чантичка. Като избера роклята ще ми се изясни надявам се още по ясно. Като цяло типично сватбените чанти и обувки нещо не ми допадат.girl_impossible
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: март 08, 2009, 18:17:46 »

Типичните, да, и на мен не ми допадат. Обаче по принцип обувките и чантите мнооого ми допадат girl_wink, затова толкова държа на чантата после пак ще си я ползвам при офицялни събития, ако си намеря модел на който може да се закачи малка верижка просто ще си я сложа на ръката до лакета да си виси и въобще няма да ми пречи  Wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: март 09, 2009, 11:52:58 »

незнам с коя ръка по-напред ще хвана чантата, а така или иначе мисля че шаферката ще поеме тази задача - така или иначе мисля на нея да дам трбенцето за неочаквани ситуации. Незнам дали бях чела тук някъде във форума за тези неща, но са изключително полезни  и с риск да повторя някой( за което се извинявам), ще ви ги напиша:
памучни тампони, лепенки, пила за нокти, безопасни игли, илга и конец, ножичка, лейкопласт, фиби, гримове, парфюм - дезодорант, рол-он, кърпички - хартиени и мокри, тампони и превръзки
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: март 09, 2009, 12:01:21 »

Аз за всички спасителни неща дето ще мъкна няма да ми стигне чантичката към сватбената рокля. Ще ми трябва торба  laugh
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #397 -: март 09, 2009, 13:54:26 »

и аз мисля да мина без чанта... някак си не ми харесват тези от плат. може би ако е плетена... ама пък ще стои грубо върху роклята... без чанта ще мина
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: март 09, 2009, 14:31:33 »

и аз мисля да мина без чанта... някак си не ми харесват тези от плат. може би ако е плетена... ама пък ще стои грубо върху роклята... без чанта ще мина
има много финни плтени чантички от копринен конец на една кука и ако се прибавят ситни перлички или камъчета стои още по-нежно. стига да има кой да ти я изработи  мисля, че идеята ти не е за подценяване.
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: март 09, 2009, 15:14:06 »

олеле момичета хич не се бях замисляла, че може и без чанта..май и аз ще я избегна, а пък моите неща ще ги връча на шаферката, на която имам доверие ...  Girl_sing
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #400 -: март 09, 2009, 16:22:00 »

олеле момичета хич не се бях замисляла, че може и без чанта..май и аз ще я избегна, а пък моите неща ще ги връча на шаферката, на която имам доверие ...  Girl_sing

моята "чанта" ще я държи майка ми по време на ритуалите.
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #401 -: март 09, 2009, 19:17:44 »

има много финни плтени чантички от копринен конец на една кука и ако се прибавят ситни перлички или камъчета стои още по-нежно. стига да има кой да ти я изработи  мисля, че идеята ти не е за подценяване.

valia_diva, благодаря ти за идеята... ще говоря с бабата на приятеля ми като дойде времето... тя плете много хубави неща. надявам се да помогне
Активен
2802
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34


Красота ще спаси света!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: март 11, 2009, 12:19:40 »

мойта чантичка, малка семпла и изящна  give_rose


* 48-04.jpg (12.93 KB, 350x365 - видяно 2560 пъти.)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: март 11, 2009, 15:22:54 »

мойта чантичка, малка семпла и изящна  give_rose
честито, добър избор.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: март 11, 2009, 17:19:10 »

мойта чантичка, малка семпла и изящна  give_rose

точно такава е, браво Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines