Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:32:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548832 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3885 -: октомври 29, 2007, 18:09:43 »

Ето я, искам да отбележа ,че не можах да я снимам като хората, защото по закона на гадорията батерийте на фотото се бяха свършили:
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #3886 -: октомври 29, 2007, 18:16:59 »

deizi това не са модели на ЕДДИ К и Романтика няма как да са представители на М.Тейлър, защото М.Тейлър е самостоятелен бутик, който внася рокли от Америка. Повярвай ми, това със сигурност мога да го потвърдя защото от там беше моята рокля и съм добре запозната. А тези модели, които си показала са от колекцията Anjolique от която е и моята рокля и чиито представител е само М.Тейлър. Цените на роклите се движат над 1000 лева.
Активен
alice88
Гост
« Отговор #3887 -: октомври 29, 2007, 18:18:00 »

Ооо,какво предизвикателно деколте!  danceg
Сигурна съм,че ще ти стои пракрасно!  girl_in_love
Трябва да я видим и на теб!  give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3888 -: октомври 29, 2007, 18:18:44 »

Ей скъпа супер изглежда,ама съм сигурна,че на живо,а и в/у теб ще  еоще по-красива...А какво ще имаш отгоре?Ще е много интересно да видим зимните булки с какво ще са пременени! girl_in_love
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3889 -: октомври 29, 2007, 18:25:19 »

Тони ще публикувам болерото в темичката за връхните дрехи  pardon
Благодаря на всички -толкова се вълнувам, днес висях  2 часа докато я взема и направоо  откачих, ама си трябваше до последно  tease
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #3890 -: октомври 29, 2007, 18:41:03 »

Здравейте, аз мога да Ви помогна с цените в салон "Романтика". Цените на роклите варират от 1400 до приблизително 2000лв.(това са цени за рокли на Еди Кеи). Ако я няма в наличност в магазина имаш възможнос да я поръчаш (доставката е в рамките на 3 месеца, ако я няма модела, цвета и желания номер. При условие, че има модел, цвят, номер и т.н, поръчката се изпълнява в рамките на 1 месец).
Не знам дали тук е местото за коментара ми,но не се стърпях да изкажа моите впечатления!Скро кумувахме с милото на наши приятели и аз обикалях  с бъдещата булка да си избере рокля! Точно в РОМАНТИКА харесахме рокля,която струваше около 2000лв! Момичето през цялото време обясняваше,че роклята била уникат,обсипана с камъни сваровски! Всичко това е много хубаво,само че приятелката ми докато обличаше роклята (с помощта на жената,която работи там) 4 от камъните изпадаха...... Girl_hide Та въпроса е заслужава ли си да дадеш толкова пари за роклята,заради камъните и те да изпадат преди още да излезнеш от вкъщи..... crazy!  Отделно аз си харесах рокля от каталога на ЕДДИ К,която беше черна,а аз исках да съм със синя рокля,за да съм в тон с кума и попитах дали имат такава,но синя. Казаха ми че официалните рокли са само черни,но те щели да ми ушият синя,ако искам!......Срещу 800лв :laugh:Роклята не беше нищо особено и всяка шивачка би могла да я ушие и то срещу доста по скромна сума! И не виждам щом не е оригинал,защо трябва да искат толкова пари...! С две думи да обобщя: вече нито вярвам,че камъните са им сваровски,нито вярвам като ми кажат "ние сме единствените представители на....."  pleasantry Обобщението се отнася за повечето търговци (съжалявам,ако някой ми се обиди,но сватбените салони са търговци също!Всеки се опитва да те убеди,че неговите рокли са НАЙ- )
Активен
alice88
Гост
« Отговор #3891 -: октомври 29, 2007, 18:54:27 »

Напълно съм съгласна с теб!  good
Нямам много доверие на всички тези прехвални салони,роклята трябва наистина да ми хареса много,за да си я купя,без значение дали е от 100 лева от обикновен гараж в Асеновград или от 1000 от Витошка,например!  Girl_sing
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #3892 -: октомври 29, 2007, 19:09:57 »

 Вероника роклята е много готина. Bravo Има много сладка синя панделка. Прави ми впечатление ,че много от моделите от последните колекции на дизайнерите имат подобни панделки. Изглежда много модерно.  goody hurrah goody
deizi , изпращам ти адреса на Арети:Булчински салон ARETI
официален представител на DEMETRIOS за България
ул. Крум Попов 63,  www.demetriosbride.com pc-mainiak



Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3893 -: октомври 29, 2007, 19:11:23 »

Да и аз съм на това мнение,а и с тези камъни малко взеха да прекаляват!И моята рокля беше със сваровски уж-хубави бяха,ама дали са истински един Бог знае :girl_wink:Дадох 100лв. за тях,ама по необходимост,защото ми трябваше презрамка за през врата и един кант отдолу и като видях-супер се връзваше и казах "давай"...А и роклята ми беше направо без пари за това качество,а всички ме питаха колко е скъпа и дали е от тук...Така че ето,че може!А и тези сваровски все пак не са диаманти,а кристали,а и едва ли са истински,така че има ли смисъл цялата тази истерия? crazy
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3894 -: октомври 29, 2007, 20:26:40 »

Вероника, деколтето ти е убиец! laugh  :laugh:Браво,мила!

Момичета, аз досега не съм споменавала, но НЕ ИСКАМ на роклята ми да има камъни- само дантела. Щом е така, като говорим за по-евтини варианти на Романтика, дали ще могат да ми спретнат рокля за 800? crazy То ясно,че зависи от модел и т.н., ама поне ориентир някой? Поръчвала ли е някоя от вас модел без камъни?
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3895 -: октомври 30, 2007, 07:53:01 »

Вероника, роклята ти е невероятна - аз обожавам синичко, а и моделът е страхотен - изчистен и много стилен. Поздравления за избора  Bravo
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3896 -: октомври 30, 2007, 09:31:28 »

Исках да ви се похваля, че снощи писах на Росица котюр и сега виждам, че много бързо са ми отговорили. Пратих им снимка на моята рокля да ги питам за колко биха я ушили. Стискайте палци скоро да имам добра цена! yahoo
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3897 -: октомври 30, 2007, 11:06:28 »

Фирмата е варненска, не знам дали само там имат магазин. Имат много подробен сайт. Само че го забравих, нека Тонита го даде blush
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3898 -: октомври 30, 2007, 11:19:38 »

Ами момичета давам ви сайта!Там можете и да си разгледате просто за моделче има много,така че мисля,че ще е полезен!А аз знам за бутик тук във Варна и не съм чувала за други градове,обаче мисля,че много момичета от цяла БГ си поръчват там...Абе стига вече,че да не правя излишна реклама.Аз ви давам сайта,а който иска да гледа,да пише и сам да си прецени!
Успех момичета и ако моге с нещо да помогна пишете и на лични! give_rose
Активен
deizi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


sem.Kutzidimovi


Моят сватбен албум

« Отговор #3899 -: октомври 30, 2007, 12:16:55 »

deizi това не са модели на ЕДДИ К и Романтика няма как да са представители на М.Тейлър, защото М.Тейлър е самостоятелен бутик, който внася рокли от Америка. Повярвай ми, това със сигурност мога да го потвърдя защото от там беше моята рокля и съм добре запозната. А тези модели, които си показала са от колекцията Anjolique от която е и моята рокля и чиито представител е само М.Тейлър. Цените на роклите се движат над 1000 лева.
Да, вярно е. Грешката е изцяло моя, Романтика предлагат не М.Тейлър, а М. Лии - на бул. Витошка. Ето един модел, който ми допата.


* Mori Lee#MA137.jpg (44.44 KB, 449x597 - видяно 267 пъти.)
« Последна редакция: октомври 30, 2007, 15:32:52 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines