Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:26:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1549031 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #3870 -: октомври 29, 2007, 11:08:35 »

Ами да, но понеже съм във Франция, а искам да пробвам и в БГ с майка и сестра ми, 6те из4акам до другата седмица. В БГ има мн хубави рокли, така 4е не се притеснявам
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3871 -: октомври 29, 2007, 14:31:38 »

Ей мила браво на теб!Ама аз бих те посъветвала да си вземеш от там!Аз бях очарована от няколко модела в Париж и дори ги има в албума ми,а и тук съм ги пказвала!направо се влюбих в тях,а и качеството беше страхотно!Не че тук ням ахубави и на добри цени,но аз ако имах твоята възможност....бих си взела от там!А ако имаш време да гледаш и тук и као не ис харесаш да си вземеш от Франция е най-добре!Успех! give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #3872 -: октомври 29, 2007, 14:46:15 »

А сега по темата за булчинските рокли: аз си харесах няколко рокли от Деметриус(в сайта им), но някъде във форума четох,че са много скъпи.


aniiii8, аз съм ходила да питам за цени на място при вносителя на Деметриус за България като там конкритно според модела ти казват и цената. Според мен най-лошото е, че ще харесаш нещо по каталог, а как ще ти стои когато ти го доставят и когато вече няма връщане назад, е съвсем друг въпрос  crazy Малко е рисково наистина, обаче пък и роклите им наистина са много красиви.... Там са ми фаворитите на мен поне  Wink Аз те съветвам да отидеш и да попиташ на место. Ще ти дадат най-точна информация. Там има и модели, които дават под наем, може точно твоите рокли да ги има налични. Можеш да ги облечеш и да прецениш как ти стоят. Това е най-добрия вариант  Wink

И както казва ina_lemon, наистина много зависи в какви граници се събира "скъпо" за теб, защото за всеки си е различно. 
« Последна редакция: октомври 29, 2007, 15:26:26 от Katitka » Активен
alice88
Гост
« Отговор #3873 -: октомври 29, 2007, 14:51:06 »

И аз на твое място бих си я взела оттам!!!  girl_in_love
Още повече,доколкото разбирам,имаш възможността (финансова имам предвид smile ) ,така че,ако наистина си намерила "своята" рокля не се колебай,а действай!!!  good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3874 -: октомври 29, 2007, 15:00:21 »

Valentinka, не го мисли, а първо виж в България. После ще поогледаш пак във Франция и така pardon
А, между другото, момичета, можете ли да ме насочите към фирма с хубави рокли /имам предвид хубави като платове, не сравняваме сега с Деметриос и т.н. tease/, чиито рокли биха се вписали в моя максимум от 800лв? crazy Естествено,че ще разглеждам,но поне да имам някаква предварителна информация. crazy На Романтика ми харесаха някои, обаче явно всичките им модели са над 1000лв  cray
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #3875 -: октомври 29, 2007, 15:30:14 »

avva_stz, а ходила ли си в Асеновград? Аз лично не съм и може би ще говоря на изуст, но мои приятели ходиха лятото  /тогава им беше сватбата/   и казаха, че има голям избор на цени според материите. Те бяха доволни и от там купиха роклята.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3876 -: октомври 29, 2007, 16:16:40 »

Страхотно,момичета! А ако успеете да откраднете някоя снимка да направитеее Girl_hide Например виждате хубава рокля на витрината, питате за цената и като излезете отвън-щракккк с телефона girl_in_love laugh
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #3877 -: октомври 29, 2007, 16:30:00 »

Ето ви една "открадната" снимка докато пробвах разли4ни рокли. Това не е лубимата, но за съжаление няма6е как да се снима girl_impossible
« Последна редакция: октомври 29, 2007, 16:31:39 от Valentinka » Активен
alice88
Гост
« Отговор #3878 -: октомври 29, 2007, 16:54:48 »

Ако не си наясно какво точно искаш,или си си харесала 2-3 рокли,не знаеш на коя да се спреш и искаш да помислиш още или да те видят още хора,за да ти помогнат!!!Луди хора!  crazy
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3879 -: октомври 29, 2007, 17:06:40 »

момичета и аз се ядосах първоначално като не ми дадоха,но пък я си преставете ако сте от конкуренцията и крадете модели,май често им се е случвало...Обаче като се замисля те и без това си публикуват моделите...та и аз малко се чудя защо?но явно е политика на фирмите и ще трябва да се поинтересуваме...
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #3880 -: октомври 29, 2007, 17:14:15 »

Относно снимането докато пробваш булчинска рокля- и аз неможах да си обясня защо не разрешават в някой от салоните..много глупаво според мен , но както и да е това е лично мое мнение ..
Но има и нещо друго да не говорим за това , че някой салони трърдят , че са единствени "оторизирани "представители за определен град на дадена фирма за бучински рокли , и същевременно оплюват други фирми който продават също рокли на тази същата фирма .....
И когато си поръчате рокля при тях - се оказва че не ви продават рокля на фирмата на която са представители а , те са си я ушили по  модел на другата фирма sad
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3881 -: октомври 29, 2007, 17:21:02 »

 DANCE DANCE DANCE yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Mомичетаааа, имам рокляяяяяя и всичко си имааам вече!!!
Сега отивам да снимам  photograph photograph photograph photograph photograph и да покажаа - стана много нежна и не претруфена както исках  Bravo
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #3882 -: октомври 29, 2007, 17:21:38 »

Katitka, благодаря ти за съвета. goody Мисля,че си права трябва да отида в Арети(официалните представители на Деметриус) и да видя дали ще харесам нещо и колко ще струва. Все още не съм обикаляла по сватбените салони и нямам реална представа какви са цените, незнам точно каква е горната граница на парите които мога да дам за роклята. Другея месец в края ще знам точно какъв ще е бюджета за сватбата и ще реша. Мисля,че до 1200лв.ще мога да отделя за роклятя. Дотогава само ще си мечтая.
Avva_stz чувала съм, че роклите на "Аз и ти"-Смолян са много хубави и не са много скъпи. Сестра ми в края на миналата година си купи булченската рокля от Сватбен център София(модел на "Аз и ти") и беше много красива. Цената и заедно с воала и чантичка беше около 700 лв.  chee
Активен
deizi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


sem.Kutzidimovi


Моят сватбен албум

« Отговор #3883 -: октомври 29, 2007, 17:30:35 »

Здравейте, аз мога да Ви помогна с цените в салон "Романтика". Цените на роклите варират от 1400 до приблизително 2000лв.(това са цени за рокли на Еди Кеи). Ако я няма в наличност в магазина имаш възможнос да я поръчаш (доставката е в рамките на 3 месеца, ако я няма модела, цвета и желания номер. При условие, че има модел, цвят, номер и т.н, поръчката се изпълнява в рамките на 1 месец). Проблемът е, че има възможност да не се харесаш и какво? Има възможност да оставиш роклята в магазина и те ще си я продават, но в този случай си претиснат от време. За това е хубаво да се отиде до салона, да разгледаш моделите и ако нищто не си харесаш да погледниш и каталозите. Може да се случи да получат точно нози модел от каталога, който сте си харесали и тогава можеш да го видиш и да го пробваш.
Има и друга възможност при която цената на роклята излиза по-ниска-могат да направят същата, като моделът който сте си харесали, но нямат право да поставят камъни Сваровски, а заменят с красиви компютърно рисувани дантели, който не по-малко са красиви.
През месец януари очакват някой модели от каталога за 2008г.
Ето някой модели на ЕДДИ К


* M.Tyler#anj_13_front.jpg (17.66 KB, 310x398 - видяно 2809 пъти.)
Активен
deizi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


sem.Kutzidimovi


Моят сватбен албум

« Отговор #3884 -: октомври 29, 2007, 17:39:41 »

Здравей, Ани
Можеш ли да ми дадеш точният адрес на представителството на Деметриос.
Това е модел на салон Романтика, които са представители и на М.Тейлар

Браво Вероника, всички много се радваме за теб, изпрати снимки, за да може и ние да споделим мига с теб Bravo


* M.Tyler#anj_17_front.jpg (21.73 KB, 310x398 - видяно 2800 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines