Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:50:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548201 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #3840 -: октомври 26, 2007, 09:42:00 »

gadamer, ако го познава6 този сайт и е сигурен...защо не, но не те ли претиснява факта, че няма да си я пробвала роклята, че размера може да не съвпада? Отиди и пробваи в магазините нещо с подобна кройка. Мен лично би ме било мн страх да поема такъв риск, или ще я поръчам по-голям номер, за да съм сигурна, че ще ми стане и после на корекции Girl_sing
 Girl_sing
« Последна редакция: октомври 26, 2007, 10:26:36 от maria_lakova » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3841 -: октомври 26, 2007, 11:35:16 »

Valentinka искам да ти кажа,че втората рокля която си публикувала е направо страхотна според мен и се влюбих в нея... :girl_in_love:Честно да ти кажа като си те представих в нея си мисля,че ще ти стои прелестно!И с този шлейф отзад.... girl_in_love
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #3842 -: октомври 26, 2007, 11:41:48 »

Хей Тонитке, благдаря ти много give_rose
На мен фаворита мие третата, но в бяло...Утре отивам да пробвам и малко се претиснявам, все си мисля, че нищо няма да ми стои, вече 3 пъти отложих ходенето по магазините...
« Последна редакция: октомври 26, 2007, 11:53:35 от maria_lakova » Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3843 -: октомври 26, 2007, 11:46:10 »

Мила и трите са много красиви и стилни give_rose Аз лично си харесах първата рокля- но това си е мое мнение  Girl_hide give_rose Отивай да пробваш, за да може да видиш кой модел как ти стои, може някой от тези които си харесваш да не ти стои добре, а друг да бъде перфектен за теб good Така че успех с пробването и тръгвай веднага  blum
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #3844 -: октомври 26, 2007, 11:47:10 »

и аз преди да пробвам си мислех че всичко ще ми стои гадно особено с обръч защото съм миньон на 155, но пък всички много ме харесаха особено с такава laugh laugh laugh давай смело че да можем да ти измислим рокля good good good
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #3845 -: октомври 26, 2007, 11:55:19 »

Сладурки, добре, 4е ме окуражавате, за6то мама, сестра ми и кумата, с които искам да пробвам, са на 2600км cray  cray
Взела съм си три сре6ти (тук е със сре6ти за пробите) и отивам с лубимата ми колежка
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3846 -: октомври 26, 2007, 11:58:23 »

Ами мила тогава ти пожелаваме успех и наистина пробвай повечко модели,за да прецениш кой е най-подходящ за теб...виж аз не предполагах,че моята рокля ще ми стои така добре!И ако можеш снимай се и давай да ти казваме нашето мнение-така ще прецениш най-добре!Успех и смело напред! give_rose girl_in_love
Активен
deizi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


sem.Kutzidimovi


Моят сватбен албум

« Отговор #3847 -: октомври 26, 2007, 14:40:39 »

Здравейте,
Аз влизам в този форум за първи път и страшно много ми допада. След 7 месеца ми предстои един от най-очакваните дни за мен. В тази връзка ме посъветваха сега да обиколя по сватбените салони и да пробвам различни модели рокли, защото по-късно (от декември до май) се обръща внимание на абитюрентките. За сега съм се спряла на салон "Романтика" - Еди Кей, Деметриос, ХолидейСона, като се чудя дали да не отида и до Асеновград.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #3848 -: октомври 26, 2007, 14:44:33 »

Иначе роклята, която аз пуснах е на Маги Сотеро и в един сайт струва 242 евро. Чудя се дали направо да не си я поръчам за тази цена. Тук няма да я ушият същата за по-малко пари. Само това, че няма как да я пробвам ме притеснява
gadamer,хвърли едно око на тези странички от темата(които сме писали преди сякаш сто години  Girl_sing )
http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=5.945
там коментирахме точно тези безумни цени в подобни сайтове.Аз лично не бих си поръчала pardon
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #3849 -: октомври 26, 2007, 14:55:08 »

Отдавна не съм се включвала в темата,а е толкова вълнуваща,особено в периода на великото търсене и чудене,поръчване,проби.....еееех Love girl
Сега,правейки съпоставката с роклята,в която се влюбих и поръчах,видяна само на снимка спокойно мога да кажа,че се получи дори по-хубава от оригинала и аз страшно си я харесвам girl_in_love



« Последна редакция: октомври 26, 2007, 15:04:04 от Rossistela » Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #3850 -: октомври 26, 2007, 17:00:12 »

gadamer,хвърли едно око на тези странички от темата(които сме писали преди сякаш сто години  Girl_sing )
http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=5.945
там коментирахме точно тези безумни цени в подобни сайтове.Аз лично не бих си поръчала pardon

gadamer, аз напълно подкрепям Роси. Според мен е доста рисковано да си поръчаш рокля от този сайт. Не че няма да ти доставят рокля, ще го направят, но няма да е роклята, която ти си очаквала. Веднъж бях попаднала на сравнение на оригинална рокля и "фалшива" рокля - от 200 м роклите изглеждаха еднакви, НО...като приближиш и се вижда - ако има орнаменти от цветя - първо цветята не са същите, второ не са зашити, а залепени и то така, че се вижда лепилото....
Аз лично съм пробвала рокли на Маги и мога да ти кажа, че материята седи тежко, и детайлите са добре изпипани. Наистина роклите им се шият в Китай, но виж какво пише на сайта им - при закупуване на оригинална рокля трябва да получиш сертификат за това.
http://www.maggiesottero.com/stores.aspx

И нали знаеш, че евтиното в повечето случай излиза по-скъпо...
Успех!
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #3851 -: октомври 26, 2007, 21:10:18 »

Момичета благодаря за отговорите, наистина и аз си мисля същото, за което и вие ме предупреждавате. И на мен тази цена ми се видя много съмнителна. Като цяло съм човек, който често купува по-скъпата стока, защото си мисля, че щом е по-скъпа, значи е по-качествена, та затова  и аз се усъмних в тези рокли.

Иначе Rossistela аз много харесвам твоята рокля, даже ти писах на лични преди известно време, но може би не си видяла, със запитване колко ти струваше роклята. А защо казваш, че е по-добре от оригинала, да не би да е шита роклята?
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3852 -: октомври 26, 2007, 23:32:56 »

Здравей deizi и добре дошла при нас! give_rose
Правилно са ти казали,че вече дори са започнали да наблягат на абитуриентските модели,тъй като зимата по принцип не е сватбен сезон...та за това най-добре да започнеш с търсене,мерене,пробване на всички възможни модели,за да прецениш кое ти харесва и кое ти стои на теб като модел.Хубавото е,че имаш време и за поръчка на рокля по твой модел,а тук ще откриеш страхотни модели на рокли! :girl_in_love:Само един съвет от мен:първо пробвай подобен модел рокля преди да я поръчаш,понеже може да се окаже,че точно този модел не ти стои добре и после смело напред!Тук има и тема за свършената и несвършена работа,както и за благодарности,за бял и черен списък така че би могла да си направиш изводите за работата на отделните фирми girl_wink
Успех и ще се радваме да ти помогнем! give_rose
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #3853 -: октомври 27, 2007, 07:22:08 »

сисика,мерси give_rose
gadamer,да,роклята си я поръчах и ми я шиха в Романтика,по техен модел,тъй като когато аз отидох я нямаше вече в наличност,това е оригинала-на първата снимка.Роклята ми беше готова с взимане на мерки и една проба,но пък си почаках доста (но и не бързах,защото я поръчах отрано)-тогава беше сезона на абитуриентските (deizi,определено трябва да го имаш впредвид).
gadamer,зная,че си ми писала и няколко пъти се опитвам да върна отговор,но още ти е малък лимита и все не става.Цената й е 1300,аз съм писала и назад в темичката,но тя е вече толкова дълга,че трудно би я изчел някой цялата tease
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #3854 -: октомври 27, 2007, 10:36:30 »

Rossistela мерси за отговора. Не знаех, че нямам лимит в пощата, мислех си, че не влизаш толкова често във форума. Иначе наистина роклята ти е невероятна, обаче много скъпа за мен, за което много съжалявам.
Активен
Страници: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines