Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:21:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548149 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3765 -: октомври 12, 2007, 17:28:33 »

Момичета, роклята ще стане превъзходна  girl_in_love (поне за мен)  yahoo
Много съм доволна, в четвъртък пак съм напроба и вече ще има какво да снимам.
Днес сложихме прозрачното триъгълниче на бюстието о обсъдихме синьото коланче, както и прозрачната материя и нейната форма върху сатена.Купих си всички дреболйки, но за това в съответната темичка.
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #3766 -: октомври 13, 2007, 11:34:39 »

 и аз от вчера съм с рокля .... направо е приказна...искам вече да идва сватбата  girl_in_love girl_wink
Мама и брат ми като ме видяха и  Oh my ... представям си милото като ме види  blush yahoo
Активен
Sunshine
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #3767 -: октомври 13, 2007, 13:55:30 »

   Здравейте, момичета ,  give_rose, аз съм нова тук и много се радвам, че този форум съществува smile
 Моята сватба ще бъде през юли 2008 година ,така че тепърва ми п редстои да избера рокля а и всичко останало...
gadamer, роклите които си публикувала са чудесни, аз също искам  нещо подобно,но незнам откъде и на каква цена бих могла да намеря, затова си мисля, че ще мина на варианта с ушиването...Ако и ти вече си се ориентирала към това, имаш ли идея къде ще търсиш качествени материали , аз не и ми се струва,  че и това .няма да е лесно...но какво пък, нали в това е част от чара  pardon
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3768 -: октомври 13, 2007, 14:25:37 »

Момичета сигурна съм че роклите ви са страхотни- а и най- важното е не какво мислят другите а това че вие сте влюбени в тях и се чувствате превъзходно когато сте облечени в тях give_rose give_rose girl_in_love Хайде сладки нямаме търпение да ви видим като булки облечени в прелестните си рокли  give_rose give_rose give_rose
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #3769 -: октомври 13, 2007, 18:30:28 »

Определено ефектът ще е такъв и е много забавно и разчувстващо... girl_in_love

Оууу дано мила, от твойта уста в божийте уши...  kiss2


Сега още няма да ви я показвам, защото в калъфа на закачалка нищо не се вижда, пък и не мкога да я облека сама- толкова е тежка и корсета ми е тъмна индия как да го закопчая.
Рабрах се с момичетата от салона да скочат до нас да ме "облекат"  Wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3770 -: октомври 14, 2007, 14:06:10 »

Миличка и аз си мислех така,както и много булки тук,но си харесах готова и уцелих направо в десетката!Така че все пак поразгледай и пробвай!И един съвет от мен-не гледай прекалено много сайтове за рокли!Ще ти се размъти главата,а и не всичко може да се направи в БГ,така че най-добре разгледай няколко модела,за да си харесаш нещо,пробвай различни модели,за да видиш кое ти стои добре и си прецени вече има ли смисъл да шиеш,къде да е,с какъв плат и т.н!Задължително прегледай и темата за черния и белия списък и си ги извади на един лист,за да знаеш предварително към кого да се насочиш и какво да очакваш...
Успех! good give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #3771 -: октомври 14, 2007, 16:10:04 »

Привет и от мен в този студен ден  sik Бях обещала на gadamer да попитам за ценичка при нашата шивачка за нейните модели, ето я и нея - в рамките на 220 - 260 лева може да ти се ушие  Wink Ако ти допада цената, ще ти пратя контактите на личен girl_wink 
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #3772 -: октомври 14, 2007, 17:10:24 »

Katitka  допада ми цената и съм съгласна да ми пратиш на лични координати на твоята шифачка. Още не знам обаче кога да започна да търся рокля или да уговарям шиенето й като има толкова много време до сватбата.
Sunshine нямам идея къде да търся хубави платове. Моделите, които съм харесала и които струват хиляди левове имат невероятни дантели и т.н (говоря и за няколко модела на pronovias). Съмнявам се, че роклята ще стане същата с други дантели и платове  sad
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #3773 -: октомври 14, 2007, 17:16:40 »

gadamer Вчера бях при тази жена за първи път по препоръка на Вероника, за което много й благодаря  god god god За сега имаме много добри отзиви от срещата ни с нея. Мога те успокоя за платовете, че в BG всичко може да се намери за съответната цена, а и самата жена ни насочи към платове и дантели. При нея има мостри на различни цветове, десени, видове платове и т.н. Можете да се срещнете и само да обсъдите идеите ти, а дали ще поръчаш - ще решиш сама  Wink Успех ти желая  girl_wink
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #3774 -: октомври 17, 2007, 09:27:43 »

Хайде да се включа и аз!
Не бъди толкова сигурна, защото да ти кажа невинаги, дори рядко роклите,които на снимка ти се виждат прелестни на живо са същите.
Така че е най-добре да си имаш предвид какво търсиш-даже си го изкарай на снимка и всяка уважаваща себе си дизайнерка може да ти предложи досататъчно добър вариант и при ушиване у нас.Вече има доста голям избор на дантели и платове,така че дори може да се получи и по-добре,ако добавиш и твоя идея за раздвижване или разнообразяване на модела
Katitka  допада ми цената и съм съгласна да ми пратиш на лични координати на твоята шифачка. Още не знам обаче кога да започна да търся рокля или да уговарям шиенето й като има толкова много време до сватбата.
Sunshine нямам идея къде да търся хубави платове. Моделите, които съм харесала и които струват хиляди левове имат невероятни дантели и т.н (говоря и за няколко модела на pronovias). Съмнявам се, че роклята ще стане същата с други дантели и платове  sad
Активен
alice88
Гост
« Отговор #3775 -: октомври 21, 2007, 17:01:33 »

Здравейте на всички! smile От вчера,вече и мен ме завъртя вихъра на сватбената треска!  Dance
Най-вероятно от началото на януари вече ще бъда семейна.  Oh my ...
Цял ден разглеждам сватбени рокли из разни сайтове,но не мога да си харесам нищо!!!  cray
Лошото е,че не знам какво точно искам! sad Падам си малко традиционалистка и се изживявам като Пепеляшка,която я чака големият бал!  blush
В същото време,искам все пак роклята ми да бъде поне в някоя част уникална (както всяка булка,предполагам! smile )!!!Някакви идеи?!?  pardon
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3776 -: октомври 21, 2007, 17:23:56 »

Миличка добре дошла сред нас! give_rose
Мисля,че много от нас са имали твоя "проблем", но в началото всичко ти е много объркано и се чудиш с кое да започнеш...Аз лично също минах през разглеждането на страхотните чужди сайтове за булчински рокли, но после реших да се гмурна в реалността и да поразгледам и какво се предлага тук в БГ по магазините...Слава на Бога,че почти веднага се натъкнах на "моята"  рокля,защото се оказа,че навсякъде има разни "смешни" за мен модели...Но всеки си има различен вкус.Та моят съвет към теб е на първо място да си набележиш горе долу някои модели в тези сайтове и да тръгваш да мериш на воля по магазините.Така ще разбереш най-вече кое е за твоята фигура и кое не.Аз например си харесах няколко модела и бях убедена,че ще си поръчам един от тях,но...като пробвах подобен се оказа,че изобщо не ми харесва как ми стои Girl_sing
Освен това така ще се ориентираш за цени,цветове...всичко!И като пробваш нещо и имаш колебания няма да е зле да се снимаш(ако ти дадат) и да ни се покажеш тук във форума-чуждото мнение винаги е от полза,особено когато е наше  girl_wink blush
Мила,ако имаш други въпроси сподели ги.А от кой град си?Къде ще е сватбата?За да те напътим по-добре...
Активен
alice88
Гост
« Отговор #3777 -: октомври 21, 2007, 17:34:17 »

От Перник съм! smile
Аз обаче,забравих едно от най-важните неща...вече влизам във третия месец и до януари...най-вероятно децата ще си мислят,че булката е глътнала волейболна топка!  blush
Това ме притеснява,защото моделите,които ми харесват,няма да отиват на "много" бременна!!!  pardon
Активен
alice88
Гост
« Отговор #3778 -: октомври 21, 2007, 17:42:22 »

Виж сега,не е ли красива...


http://www.maggiesottero.com/images/dresses/large/front/S5113.jpg
Активен
alice88
Гост
« Отговор #3779 -: октомври 21, 2007, 17:43:36 »

Или тази...


http://www.maggiesottero.com/images/dresses/large/front/A3117.jpg
Активен
Страници: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines