Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:53:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548763 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3705 -: октомври 03, 2007, 09:25:51 »

 good Bravo изборът ти е страхотен мила!Звучи страхотно и дано да нямаш перипетии по изпълнението.Сега можеш само да се успокоиш и със затаен дъх да чакаш да я видиш готова и после......да ни я покажеш girl_wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #3706 -: октомври 03, 2007, 09:29:53 »

Вероника като тязи която си пуснала с показващото се краче Wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #3707 -: октомври 03, 2007, 09:32:48 »

http://album.svatbata.bg/sisi_vlado/bg/photos/12968.html
тук я има моята рокля good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3708 -: октомври 03, 2007, 09:46:56 »

Сиска и твоята рокля е много красива!Наистина е подобна на модела на Вероника!
Вероника-много хубаво,че ще си измениш модела и така ще вложиш нещо от себе си,така става доста по-лична роклята!И аз бях направила така и стана дори по-завършена и красива,а и можех да се похваля с лично участие girl_wink
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3709 -: октомври 03, 2007, 11:54:14 »

Сиска страхотна булка си била give_rose
Вероника, много се радвам за теб миличка.Честито give_rose и много успех от тук нататък good
Активен
WooferJ
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


Нашата сватба е на 27.10.2007 г.


« Отговор #3710 -: октомври 03, 2007, 12:31:44 »

Здравейте, момичета много скоро и аз ще си имам булчинска рокля, втората проба мина добре, въпреки че имаше още какво да се желае, надявам се в събота да бъда очарована от резултата, защото вече и времето напредна! Роклята си шия в Салон Романтика, незнам какви са отзивите за там, но се спрях на техен модел и просто реших ,че товя е моята рокля, дано поне стане като оригинала   Wink , защото  beating......., на всичко отгоре се смляхме от път Бургас - София, заради пробите ,дано си е заслужавало жертвите  girl_wink
Желая успех на всички и дано получите мечтаните от вас рокли     kiss2
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #3711 -: октомври 03, 2007, 12:59:10 »

Днес ще си взема роклята  DANCE Bravo DANCE Нямам търпение, момичета  yahoo yahoo yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3712 -: октомври 03, 2007, 19:18:08 »

милички много се радвам за вас give_rose
аз днес си взех шала към роклята girl_in_love girl_in_love :girl_in_love:невероятен е същия цвят като основата и във вътрешните краища има от дантелата на роклята боже невероятен е наистина :girl_in_love:това с дантелата е било изненада от мама не ми бяха казали аз очаквах де но не мислех че ще е така красиво
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #3713 -: октомври 03, 2007, 19:20:34 »

kleo_20 аз покрай моята сватба поизпуснах доста неща в форума и незнам дали си пускала снимчици на роклята blush,но много ми се иска да я видя DANCE,но ако не искаш да я показваш ще чакам да мине сватбата
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3714 -: октомври 03, 2007, 19:22:28 »

маслинче твоята рокля е божествена влюбена съм в нея :girl_in_love:не съм я показвала защото мама я награби  :laugh:и прибра и не ме допуска до нея girl_in_love  laugh ако имам възможност ще я снимам и пусна преди сватбата
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #3715 -: октомври 03, 2007, 20:50:06 »

това с дантелата е било изненада от мама не ми бяха казали аз очаквах де но не мислех че ще е така красиво
И аз си мислех, че изненадата ще е дантела от роклята по шала, но не казвах, за да видя дали ще отгатна  blum
Нямам търпение вече да те видя като булка с роклята и шала и с прическа и букет и.......един хубав младоженец до теб  girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3716 -: октомври 03, 2007, 21:12:45 »

И аз тръпна в очакване и даже искам да те видя в завършен вид и в целия ти блясък! DANCE Bravo give_rose
Активен
jancen
Любопитен
*
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #3717 -: октомври 04, 2007, 10:23:36 »

 pleasantry здравейте на всички . моята сватба е на 10.11. и сега съм в разгара на подготовките.запазили сме ресторант, църква, ритуална зала , но на мен основния ми проблем е роклата . пробвах доста и нещо не се харесвам. не искам да е тип " принцеска" , да е  с корсет и тясна дълга пола. Обиколила съм почти всички магазини , но .... не искам да ми я шият , нямам нерви. искам да ви питам за някакви идеи , а също и за роклите на " Симон" . имате ли представа от цени , дали се дават под наем и т.н. много благодаря предварително . smile
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #3718 -: октомври 04, 2007, 11:45:43 »

pleasantry здравейте на всички . моята сватба е на 10.11. и сега съм в разгара на подготовките.запазили сме ресторант, църква, ритуална зала , но на мен основния ми проблем е роклата . пробвах доста и нещо не се харесвам. не искам да е тип " принцеска" , да е  с корсет и тясна дълга пола. Обиколила съм почти всички магазини , но .... не искам да ми я шият , нямам нерви. искам да ви питам за някакви идеи , а също и за роклите на " Симон" . имате ли представа от цени , дали се дават под наем и т.н. много благодаря предварително . smile
Корсет и тясна надолу мерих две разкошни на Грънчаров и Син.Имат два фирмени магазина в две от преките на Пиротска.Но това беше август!
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #3719 -: октомври 04, 2007, 13:33:00 »

Ето я моята рокля ... heart girl_in_love


* roklia.JPG (23.37 KB, 329x465 - видяно 191 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines