Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:12:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1549005 пъти)
 
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #3660 -: септември 27, 2007, 13:41:36 »

Аз си взех моята рокля в сряда преди сватбата, значи 4 дена по-рано.Не че момичетата не ми я направиха, но аз постоянно отслабвах и то сериозно и накрая се наложи да ми я стесняват почти 3 пъти и то значително.Казаха че нова щели по-лесно да ми направят.Но аз пък изобщо не се и съмнявах че нещо няма да направят в срок.
Активен
kykity
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #3661 -: септември 27, 2007, 20:51:21 »

Момичета, и аз да ви се похваля  yahoo  - поръчах си роклята в магазин "Холидей" на бул.Стамболийски. Още се изработва, но се надявам скоро да стане... много си я харесах  smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3662 -: септември 27, 2007, 20:55:12 »

момичета толкова мили и прекрасни създания като вас няма никъде give_rose @}->--благодаря ви заедно с мен преживяхте всяка мъка по пътя за така мечтаната рокля и за всичко останало!най-тържествено обещавам утре да ви възнаградя със снимки благодаря още веднъж на всички ви give_rose girl_in_love
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3663 -: септември 28, 2007, 09:01:05 »

Клео, вече е "утре"...снимки няма... sad   beating blum
Искам да ви питам някоя имаше ли друго решение за роклята, освен сутиен без презрамки или силиконови истории? Тоест няма ли начин, ако роклята е с бюстие, само да й се сложат подплънки за бюста, без да се налага да ме стяга и сутиен? Защото...бюстът ми е /бая  blush/  малък, но пък сутиен ще ми стяга цяла вечер... crazy
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #3664 -: септември 28, 2007, 09:03:26 »

Ава зависи от бюстието? дали ще е "твърдо" или не !!! аз бях без сутиен !!! и всъщност всички бюстиета които мерих бяха с вградени подлънки и няма нужда от сутиен !!!! на мен изобщо не ми харесват тези силиконови историиии  bad bad bad
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3665 -: септември 28, 2007, 09:54:05 »

Клео, вече е "утре"...снимки няма... sad   beating blum
Искам да ви питам някоя имаше ли друго решение за роклята, освен сутиен без презрамки или силиконови истории? Тоест няма ли начин, ако роклята е с бюстие, само да й се сложат подплънки за бюста, без да се налага да ме стяга и сутиен? Защото...бюстът ми е /бая  blush/  малък, но пък сутиен ще ми стяга цяла вечер... crazy


Миличка аз съм абсолютна дъска в това отношение, макар и излишните колиграми нямам нито един необходим грам на гърдите си laugh blush....Ние с теб имаме подобни модели рокли, с разликата че ти ще си с паднало ръкавче. В моето бюстие беше пришит ортопедичен сутиен и нямах нужда от допълнителен под него нито пък нещо силиконово, макар че си бях закупила и силиконови залепващи чашки....изобщо не ги използвах..Така че говори с шивачката си....не мисля че има нещо сложно...Ето виж с какъв бюст ме издокараха мен


* IMG_4429.JPG (78.93 KB, 350x525 - видяно 175 пъти.)
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3666 -: септември 28, 2007, 10:00:58 »

Майче, ти ли си го купи, или шивачката те уреди с него/даже не знаех,че има такова нещо като ортопедичен сутиен/?  Offtopic Приличаш ми на принцеса на тази снимка  kiss2
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3667 -: септември 28, 2007, 10:26:42 »

Шивачката мила...а ортопедични за тези които са с многооо делеба вата и е лята чашката. Но ако твоята няма такъв можеш да си купиш....Дори и тези от по 4-5 лв /китайски или турски са незнам по народност какви са blush/ ще ти вършат идеална работа good. Изрязва се чашката и се пришива в бюстието. Аз по принцип съм все с такива....иначе иди разбери жена ли е или мъж laugh laugh laugh

И.......Сигурна съм че и ти ще се чустваш като принцеса на твоя ден girl_in_love give_rose kiss2..Толкова си финна, мъничка и нежна...Нямам търпение да те видя DANCE
« Последна редакция: септември 28, 2007, 10:30:44 от maichenceto » Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #3668 -: септември 28, 2007, 10:43:57 »

 O_Oи аз не бях чувала за ортопедични сутиени,но ако наистина както казваш ти си с малък бюст,видях снимката-на нея изглеждаш мнооооооого добре(има ефект) good
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3669 -: септември 28, 2007, 10:49:52 »

Аз съм сигурна че сте виждали такива сутиени....И аз не съм сигурна в наименованието  laugh но много продавачки го наричат така pardon..Самата чашка е цяла,..няма шев на нея и е с много, ама много дебела вата.....по-дебела от отделните подплънки които продават към някои сутиени..
А за ефекта...да определено има Oh my ... shok good...Жалко че мъжете остават после разочаровани laugh laugh laugh tease girl_wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #3670 -: септември 28, 2007, 10:57:10 »

и аз имах голям проблем с бюстието на булчинската рокля,докато се получи желания ефект бая се измъчих че и шивачките :angry:това беше най- неприятния момент от шиенето на роклята
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #3671 -: септември 28, 2007, 15:56:36 »

 pleasantry  Здравейте на всички красиви булки ....
Да се похваля , че и аз напреднах с организацията ...Роклята ми е от Виргиния и в най-скоро време ще е готова
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3672 -: септември 28, 2007, 16:05:29 »

Здравей, Almarsy!
 :cap:Ще чакаме с нетърпение да видим роклята ти!Щом е от доказано име в този бизнес, сигурно ще ни шашнеш! air_kiss
Майченце, ти хвърли такава бомба с тоя сутиен, мила! laugh Отвън на роклята въобще не личи да има нещо пришивано. Това е идеален вариант, особено за рокля с голи рамене.  good 
:offtopic:Благодаря ти за милите думички, ти си първия човек след милото, на който му изглеждам "мъничка" с моите 176см  funnytooth  Flower
Ели, а ти с този разкошен бюст нямаш никаква нужда от сутиени,мила, блазе ти! Aviator
Активен
semi
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #3673 -: септември 28, 2007, 16:45:46 »

Аз  предпочетох ISTANBUL. Салонът се казва VIZAJE и останах много доволна - наистина много добре се грижат за доброто самочувствие на клиентките си. Роклята ми е G-001 от каталогът им -http://www.vizaje.com. Много съм доволна от бутика.
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #3674 -: септември 28, 2007, 17:22:48 »

Здравей, Almarsy!
 :cap:Ще чакаме с нетърпение да видим роклята ти!Щом е от доказано име в този бизнес, сигурно ще ни шашнеш! air_kiss

Мерси мила lol)
Вече нямам търпение ...
От всичките нерви покрай организацията (която естествено не е съвсем завършена  hysteric) ми се иска просто да мине и да отмине.
Не знам защо още не ме хваща вълнението около тази сватба, а всички около мен са в такава еуфория  nea
Активен
Страници: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines