Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:48:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548965 пъти)
 
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #3645 -: септември 25, 2007, 22:00:01 »

Клео, ще стискам палци всичко да е наред с роклята  good
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3646 -: септември 25, 2007, 22:25:06 »

Клео и аз стискам палци- не ги оставяй на мира докато не получиш роклята която искаш- с всички корекциии подобрения- те са длъжни да ти направят всичко good
Диди мила и на теб стискам палци, но Росица така прави- в последния момент ди предава роклите- незнам какъв и е графика, но ти и се обаждай периодично да я питаш good
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3647 -: септември 26, 2007, 08:04:44 »

Клео миличка, дано всичко се оправи днес.Стискам палци и не ги оставяй на мира.Стой там докато не ти дадат роклята завършена и във вида в който я искаш give_rose
Активен
didana76
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #3648 -: септември 26, 2007, 15:39:18 »

ПРОДАВАМ БУЛЧЕНСКА РОКЛЯ 440ЛВ
Изпълнението на роклята е от фирма РОМАНТИКА по модел на EDDY-K закупен а е за 1400 лв(като нова)ушита е с италиански платове и ръчно изработена италианска дантела с камани на СВАРОВСКИ размер М с възможност за корекция има дълъг закачащ се шлейф и голям обем с 3 обреча(които са меки) на гърба е сас връзки отпред бюстие цвят бял със сребърно.
СНИМКИ МОЖЕ ДА ВИДИТЕ НА СЛЕДНЯ SITE:

http://a150176.obiavi.portal.bg/Bulchenska_Roklia_Po_Model_EDDY-K.html

ЗА КОНТАКТИ:
ДАНИЕЛА
GSM: 0885747474 E-MAIL: [email protected]
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3649 -: септември 26, 2007, 15:50:16 »

момичета роклята е фантазия приказка невероятна е girl_in_love girl_in_love yahoo DANCE Bravo Yes просто думи нямам така се ядосвах но резултат е повече от да си заслужава нещо приказно е наистина.снимки обещавам като я взема тея дни че съм все на работа и не знам как ще успея да я транспортирам :laugh:имам и торбичка и воал danceg girl_in_love аз съм най-щастливата жена най накрая едно хубаво нещо да се случи и на мене Cray
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #3650 -: септември 26, 2007, 15:52:38 »

Клеооооооооооооо радвам се за теб, че роклята ти е станала страхотна, това е най-важното !!!! да ти харесва и с кеф да я облечеш на този така важен ден !!!! виждаш ли нещата се подреждат лека-полека !!!!!!!!  Bravo Bravo Bravo air_kiss air_kiss air_kiss и снимкиии моля !!! smile
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3651 -: септември 26, 2007, 16:35:41 »

Еййййййййййй миличка браво чудесно- е честита рокля и на теб най- накрая Bravo give_rose give_rose give_rose give_rose Миличка със здраве да си я носиш на сватбения ден и съм сигурна че ще си неотразима give_rose Ето виждаш ли, че нещата започват да се подреждат и че чакането си е заслужавало  good girl_in_love give_rose
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #3652 -: септември 26, 2007, 16:45:11 »

kleo_20 бравоо   Bravo честито и ти вече си имаш рокля,радвам се ,че е станала както ти си я представяше и си доволна  goody goody goody
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3653 -: септември 26, 2007, 20:25:56 »

Поздравления мила моя Kleo!!!! Много се радвам че си получила мечтаната рокля! Сигурна съм че ще си като принцеса!
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #3654 -: септември 26, 2007, 21:25:25 »

Kleo,браво!Много се радвам,че всичко се е подредило както ти го искаше.Пожелавам ти в роклята да се чувстваш 100 пъти по-щастлива. give_rose
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3655 -: септември 27, 2007, 07:39:08 »

Мила Клео, много се радвам за теб миличка give_rose Ще си най-прекрасната булка Bravo И аз минах по този път и напълно разбирам радостта ти.От тук нататък само хубави емоции ти желая tease yahoo
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #3656 -: септември 27, 2007, 08:22:06 »

момичета роклята е фантазия приказка невероятна е girl_in_love girl_in_love yahoo DANCE Bravo Yes просто думи нямам така се ядосвах но резултат е повече от да си заслужава нещо приказно е наистина.снимки обещавам като я взема тея дни че съм все на работа и не знам как ще успея да я транспортирам :laugh:имам и торбичка и воал danceg girl_in_love аз съм най-щастливата жена най накрая едно хубаво нещо да се случи и на мене Cray

ихааааа  yahoo много се радвам за теб, Клео!  Bravo Bravo Bravo Bravo и дано все повече хубави неща да ти се случват!  good
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #3657 -: септември 27, 2007, 08:57:16 »

момичета роклята е фантазия приказка невероятна е girl_in_love girl_in_love yahoo DANCE Bravo Yes просто думи нямам така се ядосвах но резултат е повече от да си заслужава нещо приказно е наистина.снимки обещавам като я взема тея дни че съм все на работа и не знам как ще успея да я транспортирам :laugh:имам и торбичка и воал danceg girl_in_love аз съм най-щастливата жена най накрая едно хубаво нещо да се случи и на мене Cray

Чудесно е миличка, много се радвам за теб  girl_in_love  Сега вече можеш да си отдъхнеш малко и да се успокоиш. Предполагам с нетърпение броиш дните до сватбата, за да облечеш красивата си рокля !!! 
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #3658 -: септември 27, 2007, 09:43:29 »

Супер и аз много се радвам за теб Клео  Bravo Усещането да вземеш мечтаната рокля и тя дори да надминава очакванията ти е незаменимо  girl_in_love
Сега ще можеш спокойно да очакваш важната дата, без да се притесняваш ще стане ли роклята или не.
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3659 -: септември 27, 2007, 13:36:03 »

Аз малко поизпуснах темичката за роклите, но мила Клео разбирам че си имала перипетийки с роклята си.Радвам се че си останала доволна от резултата. И повярвай ми /от личен опит го казвам с моята/ когато нещата стават по-трудно после е по-сладко girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines