Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:56:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548208 пъти)
 
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3630 -: септември 22, 2007, 08:49:34 »

kleo_20 мила дано този път наистина стане!!!!!! *THUMBS*Чакаме с нетърпение да се похвалиш най-накрая!И вече да си спокойна!!!!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3631 -: септември 22, 2007, 09:37:23 »

благодаря ви момичета give_rose мама даже започна да се шегува че милото ще бъде с хубав костюм а булката ще е по дънки  laugh да се смея ли да плача ли??днас пак ще им давам зор да не ме забравят явно така стават нещата що да ни е лесно като може да ни е трудно.ако не се караш не подканяш и не викваш отвреме на време никой няма да си свърши работата а все пак че му се плаща за това айде да мине....искам си роклята и нямам време да се разправям с друга да обикалям и тепърва да минавам по мъките то не остана дано се смилят над измъчената ми муцунка и скоро да ми е готова и в къщи да чака големия ден girl_in_love
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3632 -: септември 22, 2007, 14:59:28 »

Момичетааааааа познайте DANCE DANCE DANCE Имам рокляяяяяяя!!!Ох един час бях с нея у нас и танцувах и пях...направо не можем да се нарадваме с майка и татко.След скандала който направих предния път..всичко бяха избарали че дори и на гърба са сложили камъни..направо е невероятна.Дори и булото и ръкавника ми бяха готови и те стоят прекрасно.Ръкавника е като много късо елече..взеха ми мерки миналия път и сега всичко е супер.Много съм щастлива.

Дарлинг, права излезе..много нерви хвърлих, но роклята ми стана прекрасна.Принцес си свършиха работата.Лоша лелка я нямаше последните два пъти, а другите момичета бяха адски мили.

Клео, миличка пожелавам ти в най-скоро време да изпиташ това което изпитах аз днес като се видях и твоите притеснения да отминат като моите и всичко да завърши добре.Имаш едно голямо гуш от мен и да знаеш, че се моля за теб всичко да е наред.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #3633 -: септември 22, 2007, 16:12:35 »

Хайде и аз  да кажа :Pдругата седмица 6те си имам рокля(извинявам се за 6 но не ми работи клави6а на клавиатурата blush)от свтбена агенция *КОНТЕСА*гр.Варна е.Бях много негативно натроена ,малко нерви имах с изработката beating,но най-после е готова :curtsey:като я имам на снимка обезателно 6те ви я покажа
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3634 -: септември 24, 2007, 14:28:50 »

Тенденции есен-зима 2007/2008, вижте каква невероятна пола на роклята. Хич не е в "моя стил"-това,което харесвах досега, но е ...много оригинално изпълнение.

http://netinfo.bg/photo/2007.18.09oficialni/pages/P9183602.htm

Жалко само, че не се вижда много бродерията.  sad

Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3635 -: септември 24, 2007, 17:58:19 »

Здравейте милички, днес трябваще да обикалям за рокля и пак не го направих - нещо не изгарям от желание, страхувам се че няма да се харесам в нито една заради пишните форми и само го отлагам  cray
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #3636 -: септември 25, 2007, 08:14:32 »

Здравейте милички, днес трябваще да обикалям за рокля и пак не го направих - нещо не изгарям от желание, страхувам се че няма да се харесам в нито една заради пишните форми и само го отлагам  cray


мила не се притеснявай за всеки има рокля, и аз съм закръглена, но реших роклята ми да е с корсет и знаеш ли колко "неща" се прикриха !!!!! точно за това трябва да отидеш и да пробваш, да видиш кое , как ще ти стои и да си направиш заключение кое ще е най-добре за теб !!! успех smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3637 -: септември 25, 2007, 08:38:05 »

Вероника не всички са слаби.Така като гледаш на снимките хич не съм слабичка.Ели е много права има рокли за всякакъв тип фигури.Тръгваш и пробваш докато си харесаш типа на роклята с корсет или цяла с бухнала пола или не толкова и така нататък като се спреш на модела ще видиш какъв избор имаш на модели.Така че не отлагай много .Има рокли за всеки.Хайде залавяй се и чакаме резултати.и горе главата момиче.Дори и пълничка трябва да имаш самочувствие и да знаеш че ще си супер чаровна и красива булка.икакви такива самосъжаления да не чувам от теб.Я виж каква си сладурана.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3638 -: септември 25, 2007, 08:56:14 »

Крисси страхотна новина  DANCE DANCE DANCE Адски много се радвам за теб!!!!!!!Дано и аз скоро да мога да се похваля!

Вероника миля я по-смело - иди с някоя приятелка и пробвай наред и ще видиш, че ще намериш роклята за теб!!!Но със стоене вкъщи няма да стане beating Айде отивай да търсиш и да се похвалиш после!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3639 -: септември 25, 2007, 09:23:48 »

Диди а какво стана с твоята рокля- кажи нещо че само те мисля Girl_hide
Вероника аз и преди казах, те роклите не се шият само за слаби булки я  beating Мила изобщо недей да страдаш от такива комплекси или да се притесняваш- тръгвай смело по магазините има всякакви рокли, за всякакви булки и ще си избереш най- красивата  good good good
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #3640 -: септември 25, 2007, 10:20:38 »

Здравейте милички, днес трябваще да обикалям за рокля и пак не го направих - нещо не изгарям от желание, страхувам се че няма да се харесам в нито една заради пишните форми и само го отлагам  cray
Привет от мен!
Един съвет-не отлагай!!Това е едно от най-приятните "задължения" и определено си струва!
Жените мечтаят за глоям бюст, а ти си тръгнала да се тревожиш!
Още повече, че в крайна сметка колкото повече-толкова по-добре!!!
Има толкова много модели подходящи за такива фигури, че сама ще се изненадаш!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3641 -: септември 25, 2007, 10:42:46 »

Благодаря ви за подкрепата милички, дано да не съм досадила!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3642 -: септември 25, 2007, 10:49:03 »

Веси какво да ти кажа, бяха ми казали края на миналата, началото на тая седмица, че ще ме извикат за проба.Вчера се обадих и Росица каза, че през седмицата ще ме извика - дано не ме мотаят, а наистина да стане, че взех да се притеснявам, че хич няма време вече! angry
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3643 -: септември 25, 2007, 16:52:45 »

момичета последно инфо за роклята ми утре трябвало да е в магазина мама звъняла до цеха в Благоевград и говорила с управителя на цеха и той и казала че нямал идея защо се е забавила роклята *crazy*и се надявам всичко да е наред но ако има нещо нередно им я връщам за корекции и ако трябва мама ще иде до цеха да ги ръчка по-бързо да свършват работата вече не издържам до сватбата има 2 седмици какво си мислят тея хора beating Oh my ... Oh my ... crazy лудата свеки ми разправя "вземи я като дойде направо никакви корекции не прави че ще се забави"да да няма да правя да не съм луда ако има нещо са длъжни да ми направят корекции
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #3644 -: септември 25, 2007, 21:18:51 »

Боже, Клео, хайде вече да ти свършват мъките с роклята! good  give_rose Искам да я видя, нямам търпение!  И разбира се, че са длъжни ако има нещо да ти го поправят, хич не слушай свекърва си. И без това само проблеми ти създава.
Активен
Страници: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines