Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:16:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1549016 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3615 -: септември 20, 2007, 20:12:09 »

дадох капаро 100лв не ми е за паричките но се притеснявам че няма как да си правя рокля тепърва :'(и милото чак започна да се притеснява а той изнерви ли се значи наистина нещата не са на добре защото аз по принцип се ядосвам лесно :'(толкова ми е тъжно не зная вече да се карам ли какво да правя
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3616 -: септември 20, 2007, 20:29:14 »

Клео, прегледах доста форума назад за да си изясня проблема. В Мариция ли ти я шият? Не искам да те настройвам но май имаше и други ядосани момичета от там - незнам дано греша..... Ако правилно съм прочела тези хора отдавна ти ходят по нервите. В такъв случай разкарай всички "лелки" по пътя си  и намери мениджър или управител на магазина и с подходящия тон и кажи че "чашата преля". Не става въпрос за скандал, а за това че всичко има граници, а те са ги прекрачили отдавна и вече не може да става въпрос за разбиране..... Ти си на ход мила!
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #3617 -: септември 20, 2007, 20:36:13 »

Kleo, отиди в магазина и ако трябва говори с управителя  good Не се притеснявай мила  kiss2 Все още имаш време  give_rose
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #3618 -: септември 21, 2007, 12:38:04 »

В такъв случай разкарай всички "лелки" по пътя си  и намери мениджър или управител на магазина и с подходящия тон и кажи че "чашата преля". Не става въпрос за скандал, а за това че всичко има граници, а те са ги прекрачили отдавна и вече не може да става въпрос за разбиране..... Ти си на ход мила!

Kleo, отиди в магазина и ако трябва говори с управителя  good Не се притеснявай мила  kiss2 Все още имаш време  give_rose


Точно така мила отиди и ги стресни малко. Кажи, че исташ да говориш с управителя, че си проявила достатъчно търпение и нима смятат, че роклята трябва да ти я дадат сутринта на сватбата ли. Разбираемо е ако малко изостават с обещания срок и не би било голям проблем ако поне виждаш докъде е стигнала роклята или да има още два месеца до сватбата, но това тяхното е прекалено. Ако видиш, че управителя почва да те мотае и се държи като шивачките си, му кажи, че ако роклята не е готова в приличен срок преди сватбата, за да можеш да си подготвиш и другите неща, необходими да се съчетаят с роклята - бижута, шноли, фрукети, бельо, обувки /нищо че някои са ти приготвени вече/, ще се оплачеш в Комисията за защита правата на потребителите ако трябва /които последно време са много дейни/, на теб нищо не ти коства, но дали и за тях е така. След като говориш с управителя той може да затегне редиците, а ако не тогава давай ударно  beating Успех миличка,  дано по-бързо да се оправят нещата.  good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3619 -: септември 21, 2007, 12:59:04 »

ами да, я ги стресни малко!!!!!!!!Те къде си мислят, че се намират?Ако трябва казвай да се събираме и да идваме да ги подберем, че да видиш как бързо ще я направят! beating beating beating beating
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #3620 -: септември 21, 2007, 14:19:33 »

Здравеите Сладурки
Като ви слу6ам (т.е 4ета), направо по4вам много да се притеснявам bad сватбата е март, ние сме в 4ужбина...6те се прибираме ноември за6тото кумуваме и 6те ходя да търся...доста рано ми се струва, но после 6те мога дас е прибера само една седмица преди сватбата...направо страх ме хва6та с тези проби... shok

Клео, по4ваи да им се кара6, само това заслужават angry
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #3621 -: септември 21, 2007, 14:37:24 »

Пак съм аз, понеже съм на работа, не мога да пи6а non stop  angry
Ка4ила съм 2 снимки на лубимите ми рокли, мислите ли 4е имам 6ансове да открия не6то от сорта в бг, готови или по поръ4ка? Най-ве4е държа на полата, толкожа е  нежна и  възду6на..
Как мислите?
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3622 -: септември 21, 2007, 14:59:03 »

тук има много такива мила, не се тревожи ще си намериш!!!!!С всякакви форми нагоре!!!!!!!!!Само да имаш време да ходиш да ги огледаш, че 1 седмичка е малко!Но със сигурност има такива в БГ! good
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #3623 -: септември 21, 2007, 15:08:03 »

олеква ми на ду6и4ката диди danceg
АМи по4вам ноември да търся (имам 10 дни), ако не...6те е в последния момент girl_impossible
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3624 -: септември 21, 2007, 16:14:05 »

Клео, миличка дано нещата се наредят.Стискам ти палци. good И аз смятам че трябва да поговориш с управителя.

Valentinka, втората рокля която си си харесала я има в магазин Сияна в Асеновград на центъра good

Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #3625 -: септември 21, 2007, 16:23:38 »

Страхотно! crazy
и без това бях ре6ила да ходя до там. А дали мога да си променя корсета?
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3626 -: септември 21, 2007, 16:41:42 »

Винаги всичко можеш да си променяш!Както пожелаеш!Само ще трябва да почакаш, за да ти я ушият по твоя модел..
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3627 -: септември 21, 2007, 20:34:54 »

милички благодаря з аподкрепата.понеже нямам нерви и време най-вече angry мама ходи днес и ги е вдигнала на във въздуха момичето от магазина се обадило в цеха и и казали че понеже плата който трябва да ми покрие крачето да не се вижда а да прозира само бил свършил!!!!!!!е как бе това е плат метър на 20 сантима!!!и че в сряда най-късно съм щяла да имам роклята laugh laugh :laugh:не ми се вярва защото мама казала "искам и воала и чантичката да са готови до тогава,и ако се налага поправка какво ми гарантирате?" и и казали най-късно до петък laugh :laugh:смях и  cray :'(незнам вече какво да правя според милото друга била тяхната врътка чакали да се съберат повече рокли за към софия че да не дават пари на транспортната фирма само за една те дават една и съща сума ама ако я дават за 3 4 рокли е по-добре за тях отколкото за една рокля!!не знам може и да е прав но съм адски огорчена притеснена и аккво ли не още.няма и обувки(това е за друга темичка)и съм в пълен хаос а сватбата идваааа
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3628 -: септември 21, 2007, 20:58:55 »

Мила стискам палци най-после да си вземеш роклята другата седмица, че наистина това вече на нищо не прилича  Girl_sing give_rose И какви са тези глупости които ви говорят всеки път- направо звучат доста несериозно- и това ми било добър магазин и то за булчински рокли  blush
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #3629 -: септември 22, 2007, 08:32:56 »

Да права си Тихолина, за роклите от чужбина наистина трябва повече време. Но ти ме подсещаш за нещо, роклите на cymbelin наистина са много хубави и бях много изненадана когато разбрах че дизайнерките на Принцес работили за тях. Мисля че в летният брой на Булка имало статия за тях и работата им за тази компания. 
Това за дизайнерите не е вярно.Принцес са представители на друга фирма, също голяма която е конкурент на Cymbeline, така че няма как да работят заедно.Пончкога са много объркани нещата, но човек е най добре да види с очите и да пипне с ръцете. danceg
Активен
Страници: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines