Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:29:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548384 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3600 -: септември 19, 2007, 16:48:45 »

Леле и аз искам рокля вече  DANCE, като ви чета постовете и се надъхвам една такава  smile
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3601 -: септември 19, 2007, 16:54:43 »

Ами айде утре вече да ходиш да избираш!!!!!!Че и ти да разказваш, а ние да помагаме  DANCE
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3602 -: септември 19, 2007, 20:09:27 »

милички искренно се надявам скоро всички да си приберем мечтаните роклички :'(аз вече съм много изнервена не ми се обадиха днес за роклята и не зная какво да мисля!!ако ще има нужда от поправки нямам да имам време cray дано се притеснявам напразно но е много гадно така да се получава
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3603 -: септември 19, 2007, 21:36:21 »

Милички, благодаря ви за подкрепата.Бях на пробата и всичко са оправили..   DANCE good :danceg:Остана да се подгъне още и да се нашият още камъни, че ми се сториха малко Много ви благодаря, че сте до мен   give_rose

Клео, обади им се ти, като не звънкат те

Диди
, чакам да кажеш как е минало при теб good

Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3604 -: септември 19, 2007, 22:25:48 »

 Bravo Bravo Bravo Криси много се радвам, че всичко се нареди  girl_in_love
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3605 -: септември 20, 2007, 08:37:46 »

Крисси браво много се радвам за теб  Bravo Bravo Видя ли че всичко започва да се подрежда good Хайде сега скоро да ти я направят докрай и да си спокойна и щастлива  Bravo
kleo_20 звънни им или отиди на място да ги провериш да не се мотат излишно  good
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3606 -: септември 20, 2007, 08:48:21 »

Хиляди целувки и благодарности за куража имате от мен give_rose air_kiss air_kiss air_kiss В събота най-късно в 16ч ще я взема/в 10ч ще ми се обадят да кажат в колко/Всичко и е супер, но я оставих да нашият още камъни сваровски по бюстието и да скъсят още малко подгъва. blum
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #3607 -: септември 20, 2007, 15:52:53 »

Браво, Криси!Радвам се много,че се получава това което искаш и като си я вземеш в събота да не забравиш да ни я покажеш,защото знаеш ,че сме много любопитни. laugh laugh laugh
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #3608 -: септември 20, 2007, 17:59:50 »

Е Криси браво  Bravo Радвам се за теб  air_kiss
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3609 -: септември 20, 2007, 18:25:12 »

Криси, знаех си че всичко ще е наред! Вече наистина няма търпени да те видя като сияеща булка! give_rose
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #3610 -: септември 20, 2007, 18:38:17 »

Valentinka, уж януари...Надявам се докато избирам рокля да ми обърнат нужното внимание. Разчитам и на сезонността на сватбите, че моята е малко по никое време.

Но като ви слушам, момичета, нищо чудно да отида до Варна- без това милото само ме врънка да ходим, че там е завършил. Да я видя аз тази Росица Котюр- и на мен ми харесаха моделите им.  good

Ако някое момиче е ходило да си избира рокля в Асеновград през зимата, може да сподели впечатления.
Мили,момичета от моя скромен опит с подготовката на роклята мога да споделя че трябват около три месеца за поръчка на рокля.Що се отнася до готовите аз съм за, моята е точно такава.Вземах си я от бутик Cymbelin във Варна.Обувките също, и всички аксесоари.Имам още много време до събитието, но съм почти готова със основните неща.Много съм доволна от бутика.Харесах си модела от сайта им и като го пробвах ми стана.Имаше нужда от малко корекции, но ми ги направиха и съм готова.Ако го няма вашия модел поръчката се изпълнява за максимум 3 месеца.Роклите им са френско производство и са супер.Препоръчвам на тези, които са от Варна и близките градове да го посетят.Нов е всичко и е много изискано :bravo:Мисля че вече ги похвалих, но като съм доволна не мога да го крия.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3611 -: септември 20, 2007, 19:53:16 »

Да права си Тихолина, за роклите от чужбина наистина трябва повече време. Но ти ме подсещаш за нещо, роклите на cymbelin наистина са много хубави и бях много изненадана когато разбрах че дизайнерките на Принцес работили за тях. Мисля че в летният брой на Булка имало статия за тях и работата им за тази компания. 
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3612 -: септември 20, 2007, 19:57:13 »

отидох до салона и се оказа че не са я били пратили когато са казали *crazy*че нещо не било коригирано както трябва и я върнали за корекция ohmyе как са я върнали за корекция като изобщо не са я пращали и никой не може да ми каже кога ще имам рокля cray cray :'(много съм тъжна защо постъпват така cray cray
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #3613 -: септември 20, 2007, 20:04:30 »

Ужас ми те тея са за убиване леле ако не си дала капаро направо им кажи, че вече си се отказала от тази рокля и давидим те тогава какво ще правят.Не се разтройваи всичка ще е наред много скоро ще си се радваш на роклята си
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3614 -: септември 20, 2007, 20:08:19 »

Kleo успокой се, поеми дълбоко въздух и се дръж твърдо с тях!
Активен
Страници: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines