Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:06:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548235 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3585 -: септември 19, 2007, 14:13:44 »

Ами мила първо - Добре си дошла  good
Роклята е хубаво минимум месец преди това да я поръчаш. И аз се мотам още, а сватбата е на 10 ноември.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3586 -: септември 19, 2007, 14:18:14 »

Аз поръча моята около 20 август, въпреки че исках да си купя готова. А сватбата ни беше на 15-ти септември. Мисля че най-важното е да премериш нещо за да знаеш какво точно искаш smile
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #3587 -: септември 19, 2007, 14:26:55 »

Здравейте, моето събитие предстои и си нямам и идея кога трябва да си харесам рокля, след като датата на сватбата е 15 декември  smile Моля, ви дайте ми някакъв съвет  smile

Пишете само на кирилица!

Започвай с харесването , мила  give_rose Тук ще намериш страшно много информация, която ще ти помогне в избора.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3588 -: септември 19, 2007, 14:46:41 »

Да поне месец-месец и половина преди това - повечето магазини това им е срока.И в риск да се повторя - аз я поръчах доста по-рано,но не ми хареса месец и половина след това,когато ми я доставиха, поправяха я и пак не стана както трябва и добре, че имах още 1 месец, за да избера и поръчам друга!Която все още чакам да видя дали най-накрая няма да стане, това което трябва!
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3589 -: септември 19, 2007, 14:50:27 »

Да поне месец-месец и половина преди това - повечето магазини това им е срока.И в риск да се повторя - аз я поръчах доста по-рано,но не ми хареса месец и половина след това,когато ми я доставиха, поправяха я и пак не стана както трябва и добре, че имах още 1 месец, за да избера и поръчам друга!Която все още чакам да видя дали най-накрая няма да стане, това което трябва!

Миличка стискам палци всичко да е наред и при двете ни.Ти от кой салон я поръча?А новата на същото място ли е?
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #3590 -: септември 19, 2007, 14:52:36 »

Момичета, и аз ви стискам палци, но съм сигурна, че всичко ще е наред give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3591 -: септември 19, 2007, 14:57:57 »

Благодаря ви сладурки! Крисси в друг салон я поръчах, който не прави роклите в Асеновград (както беше при първата), а във Варна и то на 2 пресечки от вкъщи!Салонът е много изискан и там са мого мили и ми обешават, че ще стане на време!Аз я поръах в Понеделник и казват, че може още края на тази седмица да е готова за първа проба!?!И това, не защото нямат работа, напротив, но просто видяха колко съм притеснена и искат да ми помогнат и да остана доволна!Само хубави неща съм чувала за тях!Имат и невероятни копия (много!) на дизайнерски рокли, които са едно към едно с оригиналите, дори ипо-хубави.Салонът е РОСИЦА КОТЮР Варна!Дано не съм ги прехвалила прекалено без още да съм видял крайния резултат!
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3592 -: септември 19, 2007, 15:14:19 »

Диди, сещам се за кой магазин.невероятни са, но са само във Варна...а ми идва твърде далече иначе се обадих да попитам дали имат и другаде магазини.Сигурна съм че ще я направят прекрасна give_rose
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3593 -: септември 19, 2007, 15:15:31 »

Момичета, успех на всички с пробите! good И да не забравите, ако имате възможност, да се снимате и да покажете снимки  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #3594 -: септември 19, 2007, 15:20:05 »

И от мен успех!!! Стискам палци good good
Avva, ти кога каза че ще ходиш на Асеновград?
 girl_wink
« Последна редакция: септември 19, 2007, 19:08:38 от maria_lakova » Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #3595 -: септември 19, 2007, 15:24:52 »

Момичета, успех на всички с пробите! good И да не забравите, ако имате възможност, да се снимате и да покажете снимки  Bravo  Bravo  Bravo
Кофтито е, че в еуфорията обикновенно се забравя за снимането  Eeager, а още по- кофти е, че тези в салоните обикновенно не дават да се снима diablo...при това забраняват изрично и трябваше да си играем на котка и мишка  look(поне при мен беше така), за да си направя няколко снимки  photograph, за да се преценя отстрани с няколкото рокли, които мерих pardon...шантава работа, но какво да правиш...фирмена политика... laugh
« Последна редакция: септември 19, 2007, 15:31:07 от pleasure » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3596 -: септември 19, 2007, 15:26:23 »

Valentinka, уж януари...Надявам се докато избирам рокля да ми обърнат нужното внимание. Разчитам и на сезонността на сватбите, че моята е малко по никое време.

Но като ви слушам, момичета, нищо чудно да отида до Варна- без това милото само ме врънка да ходим, че там е завършил. Да я видя аз тази Росица Котюр- и на мен ми харесаха моделите им.  good

Ако някое момиче е ходило да си избира рокля в Асеновград през зимата, може да сподели впечатления.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3597 -: септември 19, 2007, 16:05:50 »

ами аз си направих снимки и с двете рокли - първоначалната и новата, която поръчах, за да преценя в крайна сметка коя да избера...Но честно малко съм предубедена и не искам да я показвам преди сватбата..А и тя ще е малко по-различна от тази на снимката..Така че изчакайте още 24 дни....
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3598 -: септември 19, 2007, 16:28:08 »

Благодаря ви сладурки! Крисси в друг салон я поръчах, който не прави роклите в Асеновград (както беше при първата), а във Варна и то на 2 пресечки от вкъщи!Салонът е много изискан и там са мого мили и ми обешават, че ще стане на време!Аз я поръах в Понеделник и казват, че може още края на тази седмица да е готова за първа проба!?!И това, не защото нямат работа, напротив, но просто видяха колко съм притеснена и искат да ми помогнат и да остана доволна!Само хубави неща съм чувала за тях!Имат и невероятни копия (много!) на дизайнерски рокли, които са едно към едно с оригиналите, дори ипо-хубави.Салонът е РОСИЦА КОТЮР Варна!Дано не съм ги прехвалила прекалено без още да съм видял крайния резултат!
Мила дано да си доволна от нея че има и доста опарили се от промяната на цени и от недовършени в срок рокли и разни други неща.Така че проверявай я по начесто Росица какво е свършила.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3599 -: септември 19, 2007, 16:38:58 »

Задължително ще проверявам!А вие стискайте палци!!!!!!!!
Активен
Страници: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines