Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:53:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548316 пъти)
 
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #3570 -: септември 18, 2007, 13:32:54 »

Диде стискаме палци по-бързо да ти направят роклята и да стане идеалната рокля  good  good  good  .

Миличка Клео да знаеш, че изстрадах твоята сватба повече и от моята. Мила като те виждам колко много се притесняваш, че стават трудно и бавно нещата и как тежко ги изживяваш и се тревожиш, ми идва да дойда да ги намятам всичките   beating  beating дето само се пречкат и мотат и не си изпълняват задачите в срок и едва след като те видя вече доволна и спокойна омъжена жена да се прибера. Много е неприятно, че те бавят така в магазина и не се съобразяват, че трябва да е готова доста преди датата роклята, за да може да се успокоиш, че готова. Знай че скоро ще бъде готова и закачена някъде у вас и само ще чака деня, в който ще я облечеш и тя да завърши образа ти на щастливо влюбена булка и в момента в който влезе твоя бъдещ мъж ще му спре дъха и ще му пресъхне гърлото от възхита, защото най-красивата булка, която е виждал е неговата сладка Клео и в този момент ще забравиш и за кривите шивачки в магазина, и за Еконт и за всички останали измъчили те през тези месеци на подготовка. 
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3571 -: септември 18, 2007, 14:27:26 »

и аз те подкрепям Клео!!!Още малко мила се дръж и ще видиш, че са си заслужавали нервите и чакането!

tanichka, veselyshko благодаря ви сладки ,ч е още мислите за мен!Айде дано да стане вече и да се похваля, че вече нямам търпение  DANCE DANCE DANCE
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #3572 -: септември 18, 2007, 15:13:37 »

didi_vla1983 как няма да те мислим, че без рокля накъде,  остави сватбата ами нали на парти ще ходим след това Wink laugh 
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3573 -: септември 18, 2007, 15:44:57 »

верно, да не забравя.. laugh yahoo laugh Много ще е забавно!!! tease tease tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3574 -: септември 18, 2007, 15:55:26 »

tanichka много си мила и много ти благодаря за думите :'(трогна ме!!!не са ми се обадили за роклята още а обещаха че ще дойде днес и ще ми се обадят още днес cray вече не зная какво да мисля
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3575 -: септември 18, 2007, 16:04:06 »

Мили Криси, току що прочетох за твоите неприятности с Принцес. Искам да ти кажа, че моята рокля също е шиха в Принцес в офиса им в Благоевград. Може би имах невероятен късмет. Беше неделя и една от дизайнерките отвори само заради мен салона, защото разбра че не съм от Благоевград и на другият ден пътувах. При това и звъннах на телефон от рекламата без да се познаваме една друга. След двучасови размисли, проби на модели и цветове си избрах роклята. Пробата беше на дата по мое желание след 2 седмици, защото трябваше да се съобразя кога мога да пътувам. В деня за пробата имах малки допълнения към нея, след няколко часа я мерих отново и остана само подгъва. После я видях чак в деня на сватбата си. А воала...... изобщо пък него бях виждала, само обясних как го искам.
Сега следва да споделя и впечатленията си от персонала. Дизайнерките Соня и Силвана са НЕВЕРОЯТНИ. Освен че съобразиха съвсем човешки с бюджета ми, търпеливо направиха всички промени и присъстваха и двете на пробата ми. Момичето, което беше там ми напомня много на твоите продавачки. В момента в които усетих на къде отиват нещата настоявах да дойдат Соня и Силвана. Нито асистентката им нито шивачките знаяха за детайлите по-модела. На всичкото отгоре когато моя приятелка отиде да вземе готовата рокля са искали определана сума над договорена, която тя разбира се е платила. НО още на другият ден ми се обади Силвана за да ми се извини за станалата грешка и да ме попита къде да ми изпратят парите. Разказах ти Криси всичко това за да ти кажа че ако много харесваш модела на роклята си говори с двете дизайнерки или просто се разходи до Благоевград. Аз лично съм много доволна от това, което се получи ... от модела до материята (снимки можеш да видиш в галерията). Жалко е че такива невъзпитани жени похабяват труда на иначе талантливи и слънчеви момичета.
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3576 -: септември 19, 2007, 11:34:08 »

Дарлинг...просто  си прекрасна.Много красива булка със страхотна рокля.Благодаря ти много за милите думи.Довечера съм на проба пак..и трябва да е готова.Единствено трябва да са останали камъните сваровски да нашия по бюстието.Дано са я оправили.Нормално е в Благоевград да са мили.Там ас си дизайнерките, а тук са продавачки..които правят леки корекции.Моля се да са я оправил.Влюбена съм в роклята си и нямам търпение да я видя довечера.Дано не се разочаровам пак и не се налага да ходя утре в Асеновград да търся нова.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3577 -: септември 19, 2007, 12:00:35 »

Крисси, миличка дано днес всичко да е наред - стисма ти палци да се върнеш доволна и щастлива.
Аз тази седмица вече мога да пообиколя за рокля - май е крайно време  blum
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3578 -: септември 19, 2007, 12:03:20 »

Крисси късмет днес мила и не им се оставяй да ти развалят настроението и да ти говорят глупости  Good luck
Вероника хайде стискам палци и на теб да откриеш такава рокля каквато искаш- усещането е наистина прекрасно  give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3579 -: септември 19, 2007, 12:06:16 »

Крисси късмет днес мила и не им се оставяй да ти развалят настроението и да ти говорят глупости  Good luck
Вероника хайде стискам палци и на теб да откриеш такава рокля каквато искаш- усещането е наистина прекрасно  give_rose
Ох аз знам какво искам ама се притеснявам с моите форми  Mad girl
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3580 -: септември 19, 2007, 12:13:57 »

Вероника и Веселушко, благодаря момичета give_rose Няма да се давам в никакъв случай.

Вероника, мила наистина е крайно време да отиваш да си търсиш рокличка.Не чакай.Аз хем не чаках...и пак проблеми..Стискам палци да не минеш през това което преживях аз.пожелавам ти да си намериш най-красивата рокля Good luck
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3581 -: септември 19, 2007, 12:20:33 »

Крисси и аз ще стискам палци, дано бъдеш най-прекрасна с ТВОЯТА рокля! girl_in_love

Вероника нямаш време мила, не оставяй за накрая, че не се знае на какви ще попаднеш и ти....Виж аз как се наложи когато ми беше готова роклята да търся нова и сега да чакам повторно............
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3582 -: септември 19, 2007, 12:26:01 »

Да, да ама аз докато се наканя - малко се притеснявам.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3583 -: септември 19, 2007, 13:35:16 »

Благодаря ти много Криси give_rose
Ще чакам с нетърпение да разкажеш как е минало. smile
Активен
veronika_4
Регистриран

Публикации: 3


Моят сватбен албум

« Отговор #3584 -: септември 19, 2007, 14:12:03 »

Здравейте, моето събитие предстои и си нямам и идея кога трябва да си харесам рокля, след като датата на сватбата е 15 декември  smile Моля, ви дайте ми някакъв съвет  smile

Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: септември 19, 2007, 14:19:35 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines