Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:39:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548944 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3525 -: септември 12, 2007, 20:50:29 »

много нежна и изискана ми изглежса girl_in_love тази рокля определено и аз съм за нея
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3526 -: септември 12, 2007, 21:22:27 »

Дидиаз по-рано не съм те разбрала за коя рокля говориш :laugh:Даеделено тази на Росица ми беше втори фаворит след моята и дори я пробвах,но на мен не ми стоеше много добре.Обяче ти имаш по-голям бюст и мисля,че ще ти стои добре!И аз съм за нея! :bravo:И наистина е като на Весито,но е с дантела,даже последния път спорихме за тоя модел и аз твърдях,че е като на Веси,а те казаха кое й било различното,а и е бяла. Bravo
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #3527 -: септември 13, 2007, 09:38:48 »

Диди и двете рокли са много хубави /мен лично ме влече втората повече, но аз съм пристрастна заради дантелата по красива е/  първата е в по-строго официален стил, а втората е нежно-елегантна. Според мен / аз да си кажа, нищо, че никой не ме пита  Wink/ след като ги пробваш и се снимаш и с двете и като сложиш снимките една до друга ще видиш най-добре, а за още едно мнение вземи някой с теб, който до сега не е виждал роклите на живо и след като те види облечена и с двете да си каже мнението. 
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #3528 -: септември 13, 2007, 09:56:59 »

Момичета, дойде ред и аз да се похваля с готова рокля  danceg Много съм доволна и се надявам и младоженеца, гостите и вие разбира се да ме харесате на 06.10. blush Сега поне съм спокойна,че достатъчно рано си имам рокля и няма да чакам до последния ден преди сватбата, за да я взема.

Честно да ви кажа много ми се иска да ви покажа снимки още сега.....ама съм малко суеверна и реших да се опитам да съм търпелива и до сватбата да не показвам нищо - само майчето, татко и кумата са ме виждали на пробите. Уфффф.....айде да идва 6 октомври, че не ми се чака вечееее  tease
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3529 -: септември 13, 2007, 11:12:36 »

Милички не остана DANCE Утре съм на първа проба..роклята е почти готова..останали са само подгъви и стенснение да се направи леко..че отслабнах още.Много се вълнувам.моля ви споделете ако имате инфо за салон Принцес в Пловдив..там ми я правят.Доволни ли сте? Mad girl

венера
, честито миличка!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3530 -: септември 13, 2007, 12:27:12 »

Да ти кажа не миеля,че ще има проблем,но все пак може и да е притеснително...Хубаво ги поразпитай,че накрая да няма разочарования и нерви.Но аз си мисля,че бума на сватбите поотмина,така че би трябвало да са по-свободни.Успех! good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3531 -: септември 13, 2007, 13:43:51 »

ами тя ми каза, че  със сигурност ще стане, т.е. обеща ми, но дали наистина мога да се доверя така....
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3532 -: септември 13, 2007, 13:51:30 »

Е чудесно тогава!Искаш ли да дойда с теб?Предложението остава валидно...ако нямаш с кого да отидеш или искаш подкрепа.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3533 -: септември 13, 2007, 14:05:59 »

би било чудесно..Аз имам угворка отново със сестра ми днес след 18.30 като свърша работа да отидем там и да пробвам и да се снимам.Ако искаш ела наистина да споделиш и твоето мнение!
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3534 -: септември 14, 2007, 07:57:02 »

Милички моля ви стискайте ми палци..днес е първата проба!Много съм нервна!


tonitta, мила браво за успеха с отслабването.Аз свалих 10-те излишни кг още преди да я поръчам..започнах пролетта.но сега реших че искам още 2-3 та няма много за стеснение уж..
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3535 -: септември 14, 2007, 08:52:41 »

Успех миличка!Нямам търпение да те видим и теб булка!Жалко че не сме от един град да дойдем с теб и да те подкрепим!Ще чакаме с нетърпение да се похвалиш!
А вчера ходих да видя роклята на didi_vla1983 -втората! laugh,но й стои наистина разкошно!Да знаете очертава се още една страхотна булка на хоризонта!Дано днес да й отпадне от главата и ангажимента с отказването на първата рокля и вече да спинка спокойно!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3536 -: септември 14, 2007, 09:43:42 »

Крисинка тогава още повече няма търпение да те видя! *YAHOO*А за настроението да те успокоя-ще видиш,че и на теб ще ти е неубяснимо забавно и смешно на сватбата!Аз много се смях и викам да не е някаква невроза,но май по-скоро ми беше забавно да наблюдавам как всички се въртят около мен и всички приятели се наконтили и минават да ни поздравят и аз като знам колко пъти съм била на тяхно място, а сега съм от другата страна...Така че ще бъдеш много засмяна и ти-ще видиш!
А за отслабването-моето беше по неволя,претърпях операция и ми махнаха жлъчката,но всяко зло за добро-отслабнах с 10 кг.,пречистих се,защото пзаих диета и на сватбата вече нямах притеснения,че ще получа криза или че не трябва да ям това или онова.Но при теб е страхотно,че си отслабнала със силата на волята!Възхищавам ти се!Бъди щастлива мила и се радвай на тези мигове,защото сватбат минава страшно бързо... girl_in_love
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3537 -: септември 14, 2007, 09:48:30 »

Явно всички булки ни обладава необясним хилвж по време на сватбата, защото и на мен ми беше много смешно през цялото време  Girl_hide
Мацки хайде хвалете се с булчинските рокли какво става? kleo_20 какво стана с твоята проба, всичко наред ли е, хареса ли ти роклята  Girl_sing
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3538 -: септември 14, 2007, 10:17:22 »

здравейте мили мои сладуранки.относно моята проба :ами рокля нямаше ohmyналожиха ми 2 парчета плат и ми взеха по него крайните мерки и се оказа че за 2 седмици и малко отгоре съм свалила 5кг и по 3-4 см от всякъде като изключим бюста за който ми обясни шивачката че "ще ти излиза с 1см" нямало как laugh милото само това и чакаше да му кажа!а ми казаха че щяла да е съвършено готова вторник сряда другата седмица пък да видим как ще стане crazy и изрично ми забраниха да отслабвам повече до датата имам време и съм убедена че под 5 кг няма да смъкна тоест мисля че ще слабея което ме притеснява малко но дано не стане така blum Wink и така мили мои за роклята нищо не мога да кажа аз не видях рокля и бюстие само плат и чашки съответно плата не беше зашит взимаха ми обиколките по него и съм така наплашена и не знам какво ще излезе накрая очаквах да видя и да придобия поне малка представа за това на къде отиват нещата но за сега нъцки :'(еми ще чакаме само се надявам да мога да коригирам нещо ако не ми хареса
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3539 -: септември 14, 2007, 10:24:27 »

Миличка не се притеснявай!!!!!!Всичко ще е наред!Ще стискаме палци да е готова другата седмица!!!!!!!!!!!!Тони, Веси благодаря ви, че дойдохте вчера с мен!!!!Благодаря и на всички мацки тук във форума, че ми вдъхвахте сили да взема вярното за мен решение, без да се вслушвам в другите!!!!!!!!Вече съм уверена и мисля, че направих правилния избор!!!!Ще видим какъв ще е крайния резултат!!!!!!!!!!!!
Активен
Страници: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines