Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:01:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 233 234 [235] 236 237 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548572 пъти)
 
etchko
Новак
*
Публикации: 12



« Отговор #3510 -: септември 12, 2007, 10:31:16 »

 DANCE
Привет момичета,
намерих малко рокли с къси ръкави - някой беше питал за такива, но не помня кой  Girl_sing
Надявам се линковете да са полезни  Bravo
ето късите ръкави :
http://www.bonny.com/index.php?option=com_staticxt&staticfile=gowns.php?gline=12
и просто рокли :
http://www.mackenziemichaels.com/shtml/collection.shtml
http://www.jimhjelmvisions.com/
http://www.alexiadesigns.com/
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3511 -: септември 12, 2007, 10:33:08 »

аз казвам каквото виждам от снимките @}->--молим и мисля че съм права.ама ако ми я донесеш ще има време да я разкроя малко  :laugh:шегувам се разбира се да не се уплашиш че ще нахлуя у вас и ще я открадна laugh хммм къде живееше ти всъщност laugh
роклите са много интересни мила
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3512 -: септември 12, 2007, 10:44:25 »

и аз съм тук!!!!!!!!!
момичета и аз още не съм решила за моята рокля.....
Нали и я прокроиха и ходих да я пробвам и е малко по-добре,всъщност роклята е хубава, но ми е много неудобно и не се харесвам с нея........
и повече ми харесва тази, която после си харесах в Росица котюр...
междувременно обаче майка ми и сестра ми ме харесват повече с първоначалната рокля и казват, че  е по-хубава
аз пък си харесвам повече другата и ми стои по-добре според ме sad незнам..
а днес за пореден път трябва да ходя на проба за първоначалната...
незнам дали изобщо ме разбрахте..
не знам кого да послушам, а вътрешния ми глас казва различно от другите, А НЯМАМ ВРЕМЕ!ПОМОГНЕТЕ!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3513 -: септември 12, 2007, 10:52:38 »

didi_vla_1983 Мацка единственото което има значение е ти с коя се харесваш повече, ти с коя се чувстваш най- добре и най- красива В тази рокля ще бъдеш облечена само ти и няма абсолютно никакво значение кой какво казва и мисли- важното е какво мислиш ти. Помисли си малко без да обръщаш внимание на никой и вземи тази която ти е на сърцето и душата  give_rose kiss2 kiss2 kiss2
kleo_20  я се успокой сладка че да не идвам до София да  beating beating Ако трябва ще ти пратя и моята рокля споко бре- няма страшно миличка ще видиш че ще се изненадаш повече от приятно като ти е готова роклята  kiss2
А tonitta не я слушайте- слаба е като щиглец и е една финна мадама като манекенка и висока- направо е бонбон  give_rose blum kiss2
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3514 -: септември 12, 2007, 10:53:22 »

ето ги и двете - вие коя бихте избрали



или

 -     28-та рокля, много подона на Весито на модела

пак казвам втората е която аз повече харесвам, а първата е която си поръчах..
« Последна редакция: януари 19, 2008, 17:55:36 от Teo » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3515 -: септември 12, 2007, 10:57:57 »

мила важно е ти коя харесваш
роклите са прекалено различни като стил като вид като излъчване нямат сходство за да ти кажа тази е по-красива на мен ми харесва първата защото обичам прави рокли деколтето е нестандартно но аз не бих го избрала бюстието на 2рата рокля ми харесва повече но полтата не ми харесва.пак казвам: това  е лично мнение ти сама трябва да прецениш в коя се чувстваш по красива и коя ти е по удобна как би искала ти да изглеждаш как си си мечтала винаги и избери това което максимално се доближава до мечтата ти.успех и не се отчайвай
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3516 -: септември 12, 2007, 11:12:45 »

kleo_20 мила благодаря, тя на първата рокля полата й е по-широка и от моя широк ханш още повече се разширява и затова не ми харесва как ми стои, но деколтето и е много хубаво,но е супер неудобен корсета, докато другата е по-права и ми стои по-добре според мен....
ти също спокойно поне си направила своя избор и скоро ще стане и ще видиш, че ще е прекрасна!!!! DANCE
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #3517 -: септември 12, 2007, 13:46:54 »

Kleo, това с роклята наистина е доста изнервящо, особено, ако има и други странични дразнители  pleasantry И аз колкото съм спокойна, майка ми е в състояние да ме изкара извън нерви с нейните вечни притеснения. Но май и аз съм се метнала малко на нея  tease
didi_vla1983 - казвам си и моето мнение без да ангажирам никой с него- на мен втората рокля повече ми харесва  good Просто следвай сърцето си, без да се съобразяваш с никого...
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3518 -: септември 12, 2007, 15:14:43 »

Миличка аз също съм си пристрастна към втория модел- защо ли  girl_wink Girl_hide Наистина надолу изглежда сякаш нещо му липсва, но като се облече изглежда по съвсем различен начин  good Тя и моята рокля на манекена стоеше по един начин, но като се облече беше съвсем друго- и кумата ми каза че преди това изобщо не я е забелязала, но като съм я сложила ме хареса най- много с нея и не ми даде да издумам за друга (не че аз исках де)  good
Така че сладка направи това което чувстваш- пак казвам вземи си тази в която ти се чувстваш най- добре  girl_in_love give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3519 -: септември 12, 2007, 15:22:13 »

познайте от един път кой е на проба утре в 14.30 yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo много съм доволна и на всички които ме подкрепихте едно голямо БЛАГОДАРЯ МИЛИ МОИ
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3520 -: септември 12, 2007, 15:30:25 »

значи не само аз си я харесвам повече втората.... Веси чудно наистина защо ли повече ти харесва laugh laugh laugh Аз също мисля, че нещо и липсва надолу и се чудя дали да не й сложя коланче/панделка или    някакъв набран плат на кръста (нещо като на Тони)..и аз незнам, ще видим.Сега реших днес да отида за поредна проба на първоначалната и да се снимам и утре да отида да пробвам другата и с нея дасе снимам и така да избера!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #3521 -: септември 12, 2007, 15:54:40 »

значи не само аз си я харесвам повече втората.... Веси чудно наистина защо ли повече ти харесва laugh laugh laugh Аз също мисля, че нещо и липсва надолу и се чудя дали да не й сложя коланче/панделка или    някакъв набран плат на кръста (нещо като на Тони)..и аз незнам, ще видим.Сега реших днес да отида за поредна проба на първоначалната и да се снимам и утре да отида да пробвам другата и с нея дасе снимам и така да избера!
За коланчето,виж в темата за мойта сватба моята рокля има точно такова коланче като набран плат.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3522 -: септември 12, 2007, 19:23:06 »

didi_vla1983 , kleo_20  милички днес бях в движение и вижте колко съм пропуснала... Mad girl
Диди на мен ми харесват и двете,но не мога да си те представя в тях-честно ти казвам!изобщо не знам защо....Твоят стил е някак нестабдартен...Много искам да видя снимки утре от първата рокля,а ако искаш утре да отидем да пробваш втората!Много присърце я взех тая твоя рокля,ама като знам колко е хубаво не само да се харесваш в нея,ами и да ти е удобна!Казвай какво мислиш! girl_wink
Клео миличка така се радвам за теб! *YAHOO*ще чакам с нетърпение утре да споделиш каква е ситуацията и се надявам като се видиш и да направиш така  Oh my ...,както ще направи и мъжа ти като те зърне за пръв път в нея...
mariana   не пропуснах и тези хубави думи за роклята ми и се радвам,че тайка ви харесва моят модел и на мен той най-много ми харесва! danceg
veselyshko кой е щиглец бе?!Аз май се гледам в криви огледала... :laugh:Е поотслабнала съм,ама може и още мен ако питате,но да не бъдем алчни все пак...Благодаря ви момичета-повдигнахте ми самочувствието... blush
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #3523 -: септември 12, 2007, 19:42:50 »

ох аз два дена не сам сядала пред компа и сега наваксвам
дани честита рокля,страхотна е girl_in_love
клео стискам палци утре good
диди аз не можах да я видя коя е тази рокля 28 в сайта,но те съветвам да избереш тази в която се чустваш добре
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #3524 -: септември 12, 2007, 20:01:50 »

maslinka,

мисля, че това е втората рокля. Според мен е стилна, елегантна и нежна!
Активен
Страници: 1 ... 233 234 [235] 236 237 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines