Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:08:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548130 пъти)
 
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #3480 -: септември 10, 2007, 13:45:53 »

това с чашките-изглежда е проблем на разни места, защото на мен толкова малки ми бяха зашили, че ми се ревеше от болка цял ден....просто беше кошмарно, при мен също минаха с извинението, че нямало по-големи, ама ми го казаха вечерта преди сватбата...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3481 -: септември 10, 2007, 13:46:34 »

galchos  мила много съжалявам че не си доволна и не е станало както си си мчтала на мен роклята ти ми харесва но само ти може да си знаеш кое и е недостатък нищо не се ядосвай важното е че си била щастлива до човека който обичаш girl_in_love
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #3482 -: септември 10, 2007, 13:52:00 »

оо,разбира се, аз бях доволна, че изобщо рокля имах smile за това и не пишех последните дни, бях в истерия smile но всичко е добре като свършва добре
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3483 -: септември 10, 2007, 15:12:07 »

Мойта бална рокля е от "Минон"
в Бургас и си спомням, че са доста мърморещи лелки от рода на:
"Тия булки няма ли да се научат 1-во да се женят после да забременяват, сега пак трябва да преправяме рокля"
Аз харесах една рокля и помолих да ми я корогират по мой вкус, сигурно и мен са оплюли.
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3484 -: септември 10, 2007, 15:19:52 »

Raboteh v Modna kushta "minon". Ne me pitaite kakvo to4no shtoto nqma da vi otgovorq. Iskam da dam suvet na vsi4ki budeshti bulki da ne otivat izobshto tam. Imashe predi okolo mesec edna mlada bulka koqto shteshe da sudi cqlata modna kushta zashtoto roklqta i se razshila ot samo sebe si pred ochite na vsichkite gosti v restoranta . Ako ne iskate i vie da stanete obekt na prismeh prosto ne hodete v verigata bulchinski saloni pod imeto "Minon" !!!
Тук вече се прекали crazy....
Вероника аз ших в Минон моята рокля съвсем скоро и нямаше нито една мрънкаща лелка...всички момичета са доста млади и както съм описала няколко страници по-назад момичетата до последно се мъчиха с моята рокля чието ушиване се оказа доста проблемно huhhuh.gif.....странно ми е че са мрънкали..Може би е имало чистка на персонала laugh
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3485 -: септември 10, 2007, 15:34:29 »

Аз честно казано тогава не останах доволна от отношението им и не бих се върнала там. Толкова... със всеки е различно, но това което написах ми се запечатало ясно защото докато момието беше в магазина са като котенца и вмомента в които излезе и се почна, а а з бях на проба и видях и чух. Те не се съобразиха че има клиент, който няма да одобри отношението им, което означава, че са си такива. Но това беше преди 6 г, за сега незнам.
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #3486 -: септември 10, 2007, 15:42:38 »

Благодаря ви момичета  smile Адашче я кажи къде си правиш роклята?

Ами адашче, роклята ми я шият в салон "Сватбен Ден" във Варна. Жените са много мили и търпеливи, направиха нещата така, както ги исках. Тъкмо се връщам от проба - кумицата и колежката ми много ме харесаха и се надявам и вие да ме харесате на сватбените снимки  blush  Роклята е "модифицирана" така да се каже по мое желание, но мисля, че ми стои добре и е точно като за мен smile

Иначе искам да изкажа мнението си по въпроса с малките размери на чашките, от които се оплакват момичетата. Наистина е така и на мен ми казаха, че нямат моя размер, но ме посъветваха да си купя сутиен с твърда чашка, който да ми е удобен и те го използваха и отрязаха само предната част (без гърба,защото роклята е с връзки), която пришиха и се чувствам много добре в роклята. Попитайте, заслужава си човек да жертва един сутиен, за да се чувства добре.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3487 -: септември 10, 2007, 15:48:04 »

 good :bravo:идеята ми се вижда доста добра!Аз нямах този проблем-роклята нали е готова и като я стесниха.....ама аз като отслабнах и бюста малко си отиде Girl_sing
Ама гледай какви надарени българки бе! Bravo
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3488 -: септември 10, 2007, 15:49:20 »

Да много е гадно това с говоренето по адрес на клиентите-а и още повече по адрес на бремените булки  Girl_sing Не мога да си го обясня що за човек трябва да си за да се отнасяш така- ужас  Girl_sing End
Милички аз пък въобще нямах сутиен- бях със силиконови чашки само, защото роклята беше много специфична  и изобщо не можеше да се носи сутиен. Но те излязоха много сполучливи, даже приятелките ми ме питаха да не съм с wonderbra  laugh laugh laugh А като казах на кумата ми че ми е горещо и тя ми вика- ами сигурно е от силикона  laugh laugh
Нямам още никакви професионални снимки че да ви покажа как изглеждаше  Girl_hide
тонитка сладка тъкмо се опитвам да публикувам нещо и хоп ти пишеш- пак се гоним из темите  kiss2
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3489 -: септември 10, 2007, 15:50:03 »

аз хич не съм надарена и много се очудих че нямат чашки за мен ohmyобиколката ми е 87см и не разбирам защо да не могат да ми ушият а имам приятелки със обиколка над 100 е те милите какво да правят палатки ли да си ушият или какво tease
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3490 -: септември 10, 2007, 15:51:42 »

 :laugh:все ме разсмиваш!Ами сигурно ги правят за китайки! laugh
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3491 -: септември 10, 2007, 15:54:42 »

Обиколката няма нищо общо с чашките, аз си имам и гръб широк и бюст и обиколката ми сигурно е повече от ханша  angry laugh laugh laugh laugh laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3492 -: септември 10, 2007, 15:59:51 »

то китайките изобщо нямат чашки нали трябва и зрънце да е ама да има нещо в тази чашка laugh тц тц тц нямало за нашите размери  beating beating
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #3493 -: септември 10, 2007, 16:10:22 »

Мда и мен ме очуди липсата на нормални размери чашки....и аз не съм чак толкова надарена  laugh А представете си наистина една бременна булка, тя какво да прави  shok Питайте за варианта, който аз избрах, а и силиконовите чашки на veselyshko също звучат като чудесна идея  good Начин винаги има, стига да имат желание да се напънат и да ушият роклята , която булката иска.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3494 -: септември 10, 2007, 16:24:02 »

оф момичета много работа имам на работа и не мога да се включват в тези интересни за всички ни темички,ама само ви напомням за себе си че съм още тук  Wink
Тони сега ще ходя за последно да видя първата рокля и евентуално да я откажа и когато окончатлно реша коя ще е, тогава ще пиша..Че май и аз незнам вече.Майка ми днес ми каза, че не ме била харесала във втората рокля и си мълчи и сега ме разубеждава..А аз толкова си я харесах.... cray Незнам вече!Накрая ще отида с дънки!
Активен
Страници: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines