Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:03:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548124 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3465 -: септември 10, 2007, 10:46:49 »

да не чета повече за такива притеснения кой е перфектен ми кажи????няма такъв човек никоя не е анджелина джоли или клаудия шифър спокойно в очите на мъжлетата ще сме най-прекрасните и красиви булки DANCE важното е да се чувстваме добре и със самочуствие да вървим по пътеката редом до мъжета си good
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3466 -: септември 10, 2007, 10:55:33 »

Миличка изобщо не се притеснявай наистина най- важното е ти да се чувстваш прекрасно в твоята рокля, а кой какво казва изобщо не трябва да те интересува  give_rose Като видиш усмивката и безкрайната обич в очите на твоя любим, когато те види в роклята в деня на сватбата ще забравиш всичко и ще се отдадеш на пълното щастие което те завладява в този момент  girl_in_love
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3467 -: септември 10, 2007, 10:59:15 »

Ей направо ме издигнахте в облаците. Смело тръгвам по магазините  DANCE DANCE DANCE
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3468 -: септември 10, 2007, 11:56:05 »

Вероника, тръгвай и после да показвашшшш  Bravo  Bravo  Bravo
А иначе за килограмите- на мен пък лично ми харесват по-закръгленки булки, грозно ми е да стърчат кокалести рамене. Аз затова се радвам, че сватбата ми е през март, а тогава обикновено съм с повече месце, че сега съм изкльощавяла и хич не се харесвам /за разлика от любимия, който е във възторг  blum /.

Tonitta, много ме развесели, да знайш!  laugh
« Последна редакция: септември 10, 2007, 11:57:59 от avva_stz » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3469 -: септември 10, 2007, 12:15:33 »

И аз така,а много отслабнах  и преправиха бая роклята...и майка през цялото време на сватбата "яде ли/колко?какво?я да видя!ще припаднеш..." laugh и вчера мъжа ми каза,че преди по-съм му харесвала и сега съм му убивала при някои специфични движения blush :laugh:извинете за ранния час!
Така че май по-добре да си имате от всичко!
avva_stz наистина си й двойничка!нещо съмнително има тук..... crazy
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3470 -: септември 10, 2007, 12:20:00 »

Вижте какво харесвам, пък после ще сравним какво ще си взема  blum
Имам чувството, че няма да е това, което си мисля като пробвам това онова. Пък и тази рокля на това тяло стои добре, а на мен не се знае
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #3471 -: септември 10, 2007, 12:27:52 »

Здравей Вероника, не се сдържах да пиша и да ти кажа, че според мен имаш чудесен вкус, тъй като това са любимите ми рокли, а по първия модел е ушита и моята сватбена рокля  DANCE Дори днес съм на втора проба и е почти готовааа  yahoo С малки промени поръчани от мен мисля, че се получи добре и близко до желания модел. Затова съм за с две ръце за твоя избор и дано се получи така, както си я мечтала good
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #3472 -: септември 10, 2007, 12:40:37 »

Ей Тони, каква си ми миличка, благодаря ти, радвам се много, че одобряваш избора ми  give_rose Ами може би не съм я описала добре като ти разказвах, но е шита по този модел. Дантелата по бюстието е различна, а горе е изцяло без презрамки, няма го това, което диагонално отива през рамото на модела.....пфуу дано ме разбра, че пак така го обясних  girl_impossible Надявам се да ви хареса как се получи в краен вариант, но това ще стане ясно на 6 октомври smile Не смея да се снимам и да пускам снимки тук, че милото има навик да попреглежда форума и може да попадне на снимката и тогава става лошооо smile

А иначе разгледах поканите на Вероника и като гледам дори ми е адашка, че нали и аз съм Вяра  girl_wink Така че поздравления за избора адашке  Bravo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3473 -: септември 10, 2007, 12:45:47 »

Да,разбрах те този път и роклята ще стане супер,а и си я представям вече на теб!Ще бъдеш страхотна!И не я пускай от сега и аз съм против-тя роклята трябва да се види вече накрая с всички допълнения,а и на самата дама,за да добием пълна представа!Виж моята една изглеждаше на манекена,а на мен в самия ден съвсем друга laugh blush
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #3474 -: септември 10, 2007, 13:01:08 »

 good Съвсем си права миличка, най-добре в краен вариант и на самата булка да се види роклята.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3475 -: септември 10, 2007, 13:08:03 »

моята рокля е същата като тази на 2рата снимка само че с презрамки и дантелата е до кръста не продължава надолу :girl_in_love:аз мислех да имам ивица плат да не ми е съвсем голо крачето но още не съм го решила
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3476 -: септември 10, 2007, 13:30:47 »

kleo_20 мила идеята ти ми харесва и мисля,че и ти май така ще се чувстваш по-удобно...Но само като си ви представя с тия прелестни рокли... :girl_in_love:Нямам търпение вече да ви видя!И вижте колко сходен вкус имате всички!Момичета ще бъдете прелестни... yahoo
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #3477 -: септември 10, 2007, 13:38:07 »

искам да изкажа възмущението си от направата на моята рокля, не беше доизпипана до края, в четвъртък преди сватбата до последно имаше да се правят корекции, дори не знаех как е направена, облякох я директно на сватбата...добре че поне ставаше за носене....просто съм възмутена
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #3478 -: септември 10, 2007, 13:41:44 »

Здравейте момичета...Не издържах да се включа и аз за роклите- Първата рокля ми е и на мен любима.Обожавам рокли с ниска талия. Тази първата на Романтика я пробвах и наистина е страхотна, но за съжаление не беше по джоба ми. Така или иначе харесах друг модел от колекцията на GIO ARMANI и се получи страхотно  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3479 -: септември 10, 2007, 13:44:00 »

шия си роклята в салон Марция на Евлоги Георгиев се намира @}->--с нетурпение очаквам утре да ме извикат на първа проба :DANCE:аз си я бях харесала още юли месец началото но доста се забавих с поръчката и я направих края на август blush надявам се всичко да е наред и да запиша салона в белия списък и роклята да се получи както си я мечтая защото ще има някой промени от оригинала и дано стане ;)а като казаха че нямало по големи чашки Oh my ... щях да падна но тя ми беше и малко малка тази дето мерих и като ми я направят с моите си мерки казаха че и чашките ще ми станат и отгоре ще завършват с дантелата  girl_in_love :girl_in_love:нямам търпение вече.много ти благодаря за думите Тони много мила и сладка моя  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines