Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:28:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 229 230 [231] 232 233 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548616 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3450 -: септември 09, 2007, 19:20:33 »

А миличка не са само за манекенки- и аз така си мислех ама са за няколко размера роклите good Но без пробване няма как да разбереш кое ще ти отива най- много- така че хващай някой помагач под ръка и тръгвай по магазините. И ги обиколи всичките и пробвай всеки модел който си харесаш- и ще си откриеш мечтаната рокля с която ще изглеждаш прекрасно  give_rose Bravo girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3451 -: септември 09, 2007, 19:24:05 »

мила обиколи и разгледай и се облечи във всичко което харесах а след това ще прецениш кое ти седи най добре и как се чустваш DANCE
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #3452 -: септември 09, 2007, 20:00:06 »

Мила, хич не се връзвай, че роклите били правени за манекенки - нищо подобно. Имах предвид да видиш какъв тип рокля ще ти застане. Важно е ти да се чувстваш комфортно.  good Така, че давай смело с пробите! И после да се похвалиш естествено, да не забравиш.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3453 -: септември 09, 2007, 20:14:55 »

Ей ама много ви обичам  girl_in_love , успокоихте ме аз се притеснявах и за това го отлагах с роклята  blush, ама ще се поразходя тези дни и без това искам да има син детайл, така че ....
Благодаря ви за съветите. Аз си мислих, че продавачките не дават, много,много да се пробва  DANCE
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3454 -: септември 09, 2007, 20:16:52 »

абе как не дават да се пробва P-(мила обикаоло и разгледай убедена съм че ще избереш най-красивата рокля и ще бъдеш прелестна в нея
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3455 -: септември 09, 2007, 20:18:45 »

абе как не дават да се пробва P-(мила обикаоло и разгледай убедена съм че ще избереш най-красивата рокля и ще бъдеш прелестна в нея
Още във вторник след работа ще разгледам магазините по Графа
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3456 -: септември 09, 2007, 21:55:47 »

Миличка и аз се притеснявах като теб,но тръгнах 1 ден и пробвах на воля,а и се оказа че повечето дори са ми широки!И най-важното е да не се настройваш за определен модел,защото аз така бях направила и дори си бях извадила от нета предимно такива рокли и като напънах една такава и -ужас!хич не ми стояла...описваше ме бая в ханша,а аз уж бях отслабнала!и като видях моята рокля и я облякох и ohmyтова е!Къде ще шия,къде ще търся друга!?Всичко се нареди и нямах грам притеснения...Желая ти и на теб такъв късмет като моя-да си харесаш рокля още от първия ден и от втория магазин!
А ето я и роклята ми любима в случай,че още има някой който не я е виждал :laugh:Ама аз пак да я покажа:


А ето и как изглеждсаше преди да я променя:
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3457 -: септември 09, 2007, 22:21:20 »

Благодаря ти миличка blushНо си мисля,че в такъв случай ще си си една много пищна и красива булка и хората ще има какво да видят... :girl_wink:Аз миналата година бях кума на такава булка и тя си имаше всичко,но милата без голям бюст,което е странно,но въпреки това беше много сладка и с грима и прическата....направо не можех да я позная!Така че има модели за всякакви фигури,не се тревожи!Ще бъдеш страхотна,а и най-важното е че на този ден ще си единствена! girl_in_love
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #3458 -: септември 10, 2007, 09:23:39 »

Вероника, мила няма за какво да се притесняваш, тртябва да обикаляш по магазините и да пробваш, всеки ще ти го каже! Нямам как иначе и аз имах някакви идеи, пък какво стана... първо харесах една рокля, полсе капарирах друга, че беше по-хубава, сега на трето място ще купувам трета, ама при мен е много сложно... Но ти трябва да си твърда, да изискваш от продавачките, ако сед ържат нелюбезно с теб направо си тръгвай, че има много зли по тия магазини, и докато не пробваш -4-5 модела в различно цветове няма да знаеш коя е твоята, а понякога и първата е Тя! Така, че ще видиш, според късмета и ще намериш най-прекрасната за теб рокля, сигурна съм! успех!!! good DANCE
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3459 -: септември 10, 2007, 09:31:26 »

мила Baby е права обикаляй и мери това е начина при мен стана много лесно защото от много време бях вдигнала мерника на една рокля и след месец като влязох в магазина и я облякох и казах ето това ще е моята рокля имах и малко раздвоение но то бързо отшумя и от тогава единствените рокли които гледма са тези на милите ни момичета от форума  Yes danceg утре надявамс е да съм най накрая на така чаканата проба *YAHOO*ще разказвам и дано и снимки има
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3460 -: септември 10, 2007, 09:32:59 »

И моят опит е същият...Капарирах една, не се харесах и сга ще си шия друга!Но наистина трябва да се пробват различни рокли с различни кройки за да разбереш коя ти стои най-добре,не се притеснявай!Ще откриеш твоята прекрасна рокля!И аз както писах по-горе имам широк ханш, а и ръчички и малко ме е срам, но мисля, че вече открих роклята и ще я поръчам тези дни!
Тони пак да кажа, че твоята рокля е съвършена и понеже аз също ще си поръчвам моята от Росица котюр и дори се загледах по една и се чудех защо толкова ми хареса и дали да не е тя и се сетих, че това е твоята рокля... laugh Но в крайна сметка си избрах друга, че да сме различни.... blum
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #3461 -: септември 10, 2007, 09:38:06 »

И аз както писах по-горе имам широк ханш, а и ръчички и малко ме е срам, но мисля, че вече открих роклята и ще я поръчам тези дни!

Ти си ме виждала предполагам на снимката с моята рокля или ако, не намериме и ме виж и тоагва говори какви ханшове имаш и ръчички!!! laugh Абе сладър, я не се притеснявай за такива глупости, аз така преди много тръшкакх като теб, защото понапъланх и няма да ти обяснавам, че и до болница съм стигала, за това със самочувствие и смело, с високо вдигната глава!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И когаще видиме роклята? blush
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3462 -: септември 10, 2007, 09:43:14 »

И аз съм много зле откакто напълнях и се притеснявам. Но с вас ангелчета мисля че ще се справя със всичко с гордо вдигната глава  girl_in_love
Благодаря ви, страхотнисте  good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3463 -: септември 10, 2007, 10:35:08 »

avva_stz ,мила благодаря ти,но мисля,че наистина е така!Аз и за това също пробвах много и се оказа,че това,което на манекена стои добре,на мен-не и обратното,така че....И едно отклонение-мила адски приличаш на приятелката ми от детските години и като те видях за първи път и викам"Я,Дидито и тя е тука!" laugh
didi_vla1983 адски се радвам,че и ти си избрала моя бутик-мисля,че няма да съжеляваш!Тя Росица като си взимах роклята и ме снима,защото страшно им харесало как се е получила и как ми е стояла и решиха да пуснат и още една такава рокля.А ти ако я харесваш и ако ти стои добре ако искаш си я купи-няма да ти се разсърдя мила!Стига да си щастлива и да се чувстваш както аз!Може да отидем заедно ако искаш някой ден,аза трябва да им нося снимки,че съм им обещала и искам и да ги почерпя,а така хем ще видя и каква е твоята рокля,че много ме вълнуваш! give_rose
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3464 -: септември 10, 2007, 10:43:50 »

И аз съм много зле откакто напълнях и се притеснявам. Но с вас ангелчета мисля че ще се справя със всичко с гордо вдигната глава  girl_in_love
Благодаря ви, страхотнисте  good
Момичеее я се стегни...половината момичета тука във форума сме далеч от манекенските форми и размери, а виж какви прекрасни булки си имаме. Това че имаме някой друг килограм отгоре не означава че не можем да изглеждаме добре pardon А и според мен най-важно е в очите на нашите мъже да изглеждаме като принцеси ...или както на тях им се иска laugh..Така че смело търси Твоята рокля good
Активен
Страници: 1 ... 229 230 [231] 232 233 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines