Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:27:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548922 пъти)
 
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3435 -: септември 05, 2007, 10:46:44 »

Rou идеята ти е много добра  Bravo Bravo Bravo Ще се замисля и аз за стягащ колан!
Veselushko роклята е прекрасна и много добре ти стои!Абе била си неотразима булак DANCE Поздравления!!!

Милички мои много ви благодаря за това, че всички се постарахте да ме успокоите и харесахте роклята и аз се чувствам вече по-добре! Но аз реших да се откажа от нея и вече си избрах друга crazy Знам, че звучи безумно, но май ще ходя днес да поръчвам другата - просто ми стои много по-добре и също толкова ми харесва!Но не искам да говоря пак предварително и да я показвам докато не стане, че да не се разминат пак нещата, че незнам тогава beating
Малко ме притеснява, че сега наново ще чакам и ще е готова в последния момент, защото не остана много време до сватбата, но така ще съм по-доволна!Всички ме подкрепиха с 2 ръце - и молото и мама и свекървата и затова мисля, че така ще е най-добре!Надявам се не ме мислите за много глупава!Ще пиша пак какво е станало и дали съм я поръчала!
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #3436 -: септември 05, 2007, 11:29:05 »

Диди аз не мисля че е глупаво това, ако ти не се чувстваш добре защо да не си поръчаш нова, аз бих направила същото, а и до последния момент бях подготвена че всичко може да се случи с роклята и да трябва да си търся нова, тъй като ни се случваха абсолютни безумия през цялото време и нищо нямаше да ме учуди  laugh
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3437 -: септември 05, 2007, 13:54:57 »

Абе я не се излагай! Как я няма Бейби на линия да ти разкаже тя колко рокли капарира и поръча, и накрая се кротна(може би) и сега всички чакаме да видим дали ще остане тази фаворитът или пак на ново друга ще поручва. Естествено че и ние ще те подкрепим с 2 ръце и 2 крака, в крайна сметка важното е наистина да се чувстваш красива!
« Последна редакция: септември 05, 2007, 20:14:46 от Little_Sweet_Didka » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3438 -: септември 05, 2007, 15:50:06 »

нали сме за това blush взимай се в ръце и спокойно ще си чудна булка в прелестна рокля убеден съм
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #3439 -: септември 05, 2007, 17:03:25 »

Много ти благодаря съкровище, че ме подкрепяш!И аз мисля, че нещо докато не стане както искам не трябва да се отказвам!Нали съм си зодия овен....

Независимо коя  ти е зодията не се отказвай и настоявай на това, което искаш.
Това си е твоя ден и роклята с която ще си е мнооооого важна.
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #3440 -: септември 05, 2007, 19:42:50 »

Скъпи момичета, знам, че накрая въпреки всички притеснения ще бъдем прекрасни. girl_in_love
Диди_ вла- днес видях твоят модел на един манекен...много е нежна и съм сигурна, че ще си неотразима.
Аз се включих , за да ви се похваля, че вече и аз си имам рокляяяя. Много съм щастлива, само малко съм притеснена, че модела който избрах няма да ми е от най- удобните  tease, но въпреки това е страхотнаааа.За една вечер ще се трае  blum yahoo laugh
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3441 -: септември 05, 2007, 20:19:27 »

Аз днес бях при нашите да си чистя и подреждам стаята, която е в пълен хаос и незнам как ще успея до събота да я приведа във вид! girl_impossible Та като бях там викам, абе я да си облека роклята да видя далиоще ме дрезни онова преди, и да проверя дали някъде не ми е тясна или широка....и облякох я и като се видях в огледалото....... shok .....
истиснка принцеса blush и си се представих с прическа и грим и забравих всички тревоги и нерви около сватбата! girl_in_love Dance
Затова един съвет, ако ви стане тъжно, дори да не я облечете-просто я погледнете ВАШАТА сватбена рокля и всичко ще ви се види като през розови очила Love girl
Активен
rumy
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #3442 -: септември 06, 2007, 08:52:36 »

Момичета, благодаря ви.
Успокоихте ме по въпроса с обръчите, наистина много се бях притеснила. Аз също виждам проблем при качването в колата, а и момента когато мъжът ми трябва да ме вдигне на ръце ми се струва проблемен...
Дано се справя!
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3443 -: септември 07, 2007, 09:47:09 »

Вече и аз мога да се похваля с рокля! danceg Стана по-различна и по-хубава от това което очаквах. На пробата направихме някои промени. За съжаление сега не мога да кача снимки защото съм "под наблюдение" laugh. Цветовете са бледо лилаво и шампанско и изглежда по нежно отколкото очаквах. Благодарности на Принцес Благоевград!!! Bravo
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3444 -: септември 07, 2007, 10:35:29 »

Jungle наистина роклята е много красива, но аз останах супер разочарована как са я повредили.... и вече не я искам...Харесах си друга и мисля да си я поръчам - много е нежна и е подобна на роклята на Веселушко. Преди малко ми се обадиха от първия магазин да ми кажат, че са я пооправили да отида да я видя и да я пробвам пак, но аз вече не я искам..Незнам какво да правя....
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3445 -: септември 07, 2007, 11:39:22 »

Миличка всичко ще се оправи с твоята рокля ще видиш  girl_in_love Имаш още малко време добре да помислиш, но съм сигурна че ще направиш най- правилния избор и ще бъдеш една прелестна булка  give_rose И много благодаря за хубавите думи за моята рокля- радвам се че ти е харесала  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3446 -: септември 07, 2007, 11:52:08 »

didi_vla1983  не искам да чета че си отчаяна убедена съм че ще имаш най-прелестната рокля и ще се чувстваш най красива и щастлива в нея.бъди спокойна имаш още време ще направиш най-доброто за себе си...млъквам че да не повтарям думите на Веси мислим много сходно DANCE
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3447 -: септември 09, 2007, 18:58:45 »

Момичета, я помогнете... в края на месеца ще тръгвам за рокля. Искам да е без обръч, но всъчщност незнам какво ще ми отива. Аз съм малко по-така.... имам си в повече  blush и ми е много трудно към какво да се насоча  sad
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #3448 -: септември 09, 2007, 19:12:51 »

Мисля, че трябва да пробваш  и да видиш на теб кое ти харесва. ИНаче има да си се чудиш...
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3449 -: септември 09, 2007, 19:18:27 »

Plamik това коте от аватара ти е същото като моето  smile
Да, май си права ама много се притеснявам те са все за манаканки  Tc аз си се харесвам и пухкава ама като тръгна по магазините е някакъв ужас
Активен
Страници: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines