Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:01:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548121 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #3420 -: септември 04, 2007, 21:08:54 »

Я стига де, момичета!!!!!!!! beating beating beating хайде да не превръщаме това прекрасно и уникално събитие в кошмар!!!!!!!! хората имат такива наистина сериозни проблеми, а нашето е бели кахъри, едната има приказна рокля,а ми реве, а на другата ще и стискаме палци всичките тука и просто няма как да завали!!!! Когато слънцето проникне в душите ни, ще огрее всичко останало момичета  good
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #3421 -: септември 04, 2007, 21:47:01 »

mariana , а ще ни я покажеш ли да я видим? blush blum
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #3422 -: септември 04, 2007, 21:48:33 »

Я стига де, момичета!!!!!!!! beating beating beating хайде да не превръщаме това прекрасно и уникално събитие в кошмар!!!!!!!! хората имат такива наистина сериозни проблеми, а нашето е бели кахъри, едната има приказна рокля,а ми реве, а на другата ще и стискаме палци всичките тука и просто няма как да завали!!!! Когато слънцето проникне в душите ни, ще огрее всичко останало момичета  good

Подкрепям те Фани! Роклята е чудесна и 100% няма смисъл от ревове, а за дъжда ами то и днес го даваха да вали, някой да видя дъжд  good стягайте се момичета, никакви терзания за дъжд, малко се отклонихме от темата... ама важното е да цари мир и спокойствие
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3423 -: септември 04, 2007, 22:16:54 »

Мацки я се стягайте и впрягайте позитивните мисли в действие Wink Искам да кажа, че според абсолютно всички прогнози в неделя трябваше да се извали един от най- големите дъждове от миналата година насам.Даваха го да вали 10литра на квадратен метър- цяла неделял. Някой да видя голям дъжд през деня- аз не. Така че милинки успокойте се и гледайте по- ведро- а и днес такова хубаво слънчице шечеше че изобщо не трябва да се притеснявте  Bravo
Мацки ако някой иска да види роклята ми може да погледне в галерията ми  good
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #3424 -: септември 05, 2007, 08:18:33 »

mariana , а ще ни я покажеш ли да я видим? blush blum
много искам, но имам снимки само от телефона и не са хубави,но след сватбата обещавам професионални!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3425 -: септември 05, 2007, 08:48:31 »

didi_vla1983 ей! Малката! Я се стегни! Тя роклята още не е във теб както разбирам....та сега като дойде и я облечеш ще видиш че ще се харесаш, а ако искаш може да организираме една банда форумистки и да дойдем с теб(както направиха Мария и BaBy за мен) Ще дойдем, ще погледнем и ако има нещо ще си ти го кажем, или по скоро ще го кажем на шивачките и те ще направят роклята ти мечтаната!

 :offtopic:Момичета много мерси за позитивните мисли! Дано дано! Свекъра каза че гледал времето на yahoo където винаги познавали "променливо без дъжд". Така че  Good luck на всички ни!!!!!
Активен
rumy
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #3426 -: септември 05, 2007, 09:28:32 »

didi_vla1983, роклята ти е разкошна  Bravo

А, някой да има опит с роклите с обръч? На пробата се чувствах добре, но за самия ден... започвам да се чудя... Настоящи госпожи, разкажете!
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #3427 -: септември 05, 2007, 09:45:53 »

А, някой да има опит с роклите с обръч? На пробата се чувствах добре, но за самия ден... започвам да се чудя... Настоящи госпожи, разкажете!

Миличка , моята рокля беше с обръч, нямах никакъв проблем , цял ден танцувах , не се спрях smilesmilesmile имах малки затруднения с качването в колата но това не се брой smilesmile  Girl_hide
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #3428 -: септември 05, 2007, 09:51:35 »

А, някой да има опит с роклите с обръч? На пробата се чувствах добре, но за самия ден... започвам да се чудя... Настоящи госпожи, разкажете!
Миличка , моята рокля беше с обръч, нямах никакъв проблем , цял ден танцувах , не се спрях smilesmilesmile имах малки затруднения с качването в колата но това не се брой smilesmile  Girl_hide
Аз бях по същия начин - въобще не ми пречеше, а и аз не съм спряла да танцувам и да подскачам  DANCE danceg То не бяха хора, то не беше ръченица и всякакви други танци  good Dance
Аз дори много се кефих като си вдигах роклята като принцесите  blum от малка съм си мечтала да си вдигам така роклята и най-накрая тази мечта ми се сбъдна!  yahoo laugh
Но все пак мисля, че зависи и от това как е поставен обръча, а и колко на брой са! Моите бяха два, но не се отбелязваха и се огъваха много лесно  good
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #3429 -: септември 05, 2007, 10:12:40 »

Аз исках без обръч, но така се случи, че харесах и си купих с обръч. Мисля един ден да я облека и да извадя обрача, за да видя как ще стои и така.   diablo  Не е тип принцеска а полата пада на долу без да има дипли и разни набори от платове, така че може и да се получи. Проблема идва от това, че никоя приятелка не иска да участва в замисъла, за да не се развали роклята и после да е виновна заедно с мен, че булката няма рокля.
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #3430 -: септември 05, 2007, 10:18:22 »

Аз исках без обръч, но така се случи, че харесах и си купих с обръч. Мисля един ден да я облека и да извадя обрача, за да видя как ще стои и така.   diablo  Не е тип принцеска а полата пада на долу без да има дипли и разни набори от платове, така че може и да се получи. Проблема идва от това, че никоя приятелка не иска да участва в замисъла, за да не се развали роклята и после да е виновна заедно с мен, че булката няма рокля.

Мила , роклята в теб ли е , ако не си я взела още можеш да помолиш в магазина да ти помогбат ..
Аз когато взимах моята беше без обръча , момичетата го поставиха малко преди да ми я предадат:)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3431 -: септември 05, 2007, 10:22:10 »

didi_vla1983, роклята ти е разкошна  Bravo

А, някой да има опит с роклите с обръч? На пробата се чувствах добре, но за самия ден... започвам да се чудя... Настоящи госпожи, разкажете!
мила моята рокля беше с обръчи и се чувствах добре.Хич не пречат.Мало трудно се качих по безбройните стълби до ритуалната ама те са прекалено много тези стълби.Иначе нямах проблем с танците.Даже си е удобно.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3432 -: септември 05, 2007, 10:24:27 »

Аз исках без обръч, но така се случи, че харесах и си купих с обръч. Мисля един ден да я облека и да извадя обрача, за да видя как ще стои и така.   diablo  Не е тип принцеска а полата пада на долу без да има дипли и разни набори от платове, така че може и да се получи. Проблема идва от това, че никоя приятелка не иска да участва в замисъла, за да не се развали роклята и после да е виновна заедно с мен, че булката няма рокля.
Таничка къде ти шиха роклята.Моята като си я прибирах след сватбата и махнах обръчите.Те не бяха затворен кръг и си имаше специално джобче от което се вадеха и слагаха на полата.
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #3433 -: септември 05, 2007, 10:34:28 »

В мен е. Аз я взех готова, но единствено ако го сваля да се наложи да се коригира дължината, но не мога сама имам много вързанки на гърба и не мога сама да стегна. А така пък се изпъва сатена има А-форма самата рокля. Исках да се видя без и после ако не става да го върна - колкото да си взема "петте пари"

gucci и на моята не е цял обръч и може да се свива и разширява. Нанизан е в подплатата както ластик се нанизва и има малка дупчица от където е мушнат. От горе има твърд тюл, за да не личи обръча и после сатенената пола. До сватбата ще направя и това и ако успея и да кача снимки с обръч и без и да видим  как стои. 
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #3434 -: септември 05, 2007, 10:43:11 »

Да, най-добре е да пробваш и двата варианта, а ако пуснеш снимки и ние ще си кажем мнението кое ти стои по-добре good
Активен
Страници: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines