Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:27:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548265 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3405 -: септември 03, 2007, 21:16:34 »

Миличка Клео много се радвам за теб и за майчето ти!Ще бъдете страхотни,не се и съмнявам! :girl_in_love:Моята майка горкичката още си довършва тоалета-тя самичка си го шие след като стана ясно,че нищо няма по магазините за нейната възраст...Но днес с татко ми правиха модно ревю и бяха много сладки!
Сега и аз да ви се похваля-Днес си взех роклята от Росица котюр!И трябва да ви кажа,че съм много очарована!Страхотна е станала-с тези камъчета си е точно на място....Момичета пожелавам на всички ви да се почувствате така като се видите за първи път в готовата си рокля.... :girl_in_love:единственото ми притеснение е дали ще ми е удобна,но какво да се пшрави-няма да ходим на пикник-трябва да сме красиви,а красотат иска жертви laugh
успех и на вас милички! kiss2 give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3406 -: септември 03, 2007, 21:18:46 »

мила браво а така искам снимкииии ще си изгриза всички налични рогови израстъци докато те видя  :Pно какво да направя ще чакам убедена съм че ще ти е удобна не се притеснявай  give_rose kiss2
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #3407 -: септември 04, 2007, 09:02:08 »

Мила Тони, мноого се радвам, че роклята вече е при теб и е точно това, за което си мечтала  Bravo Сигурна съм, че ще изглеждаш прекрасно и с удоволствие ще дойда на ритуала да ти се порадвам  girl_in_love
И аз да се похваля, че вчера за пръв път видях моята рокля.....заедно с мама и свеки smile В първия момент имаше едно две дребни нещица, които ме притесняваха, но след като боднахме тук там някоя топлийка за корекция и стана супер според мен  blush Нямам снимки все още...но може би като я взема ще щракна, за да я покажа и да чуя и вашето мнение. Направо нямам търпение  Girl_hide
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3408 -: септември 04, 2007, 09:13:23 »

Миличка Клео отново си много мила  с мен :girl_in_love:Надявам се и се моля само да не вали,защото го дават такова и тогава много неща ще ни се объркат :'(Момичета дайте да направим една молитва против дъжд....А като мине данданията при първа възможност ще кача снимки!

Venera ти ще ме видиш на живо-надявам се,че ще е в Ботаническата!Много се радвам,че и твоята рокля е готова-ти имаш и доста време де...така че спокойно!Успех! give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3409 -: септември 04, 2007, 09:41:12 »

Миличка Клео отново си много мила  с мен :girl_in_love:Надявам се и се моля само да не вали,защото го дават такова и тогава много неща ще ни се объркат :'(Момичета дайте да направим една молитва против дъжд....

И на мен тоя дъжд така ми се е загнездил в сърцето, че.... Cray hysteric cray
Бива ли такова нещоооо! cray
Мисля си че ако поне 1/5 от момичетата изпратят позитивни мисли, ще го преборят тоя дъжд! beating diablo
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3410 -: септември 04, 2007, 10:02:49 »

всичко ще е наред мила, всички ще стискаме палци да няма дъжд!

ето я и моята рокля:

http://www.wedboutique.com/7/IMG_01.jpg

Само, че цветът е екрю, обаче на ен не мистои толкова хубаво като на това момиче, защото имам широк ханш и изобщо не се харесвам! cray cray cray
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3411 -: септември 04, 2007, 10:36:00 »

didi_vla1983 роклята е много хубава! :bravo:И аз много добре ти знам широкият ханш!Я не се излагай!Ако знаеш моята кумица каква е!А роклята й беше с бюстие....и мислях,че хич няма да е добре...Но мила всички много й се радваха и като сложиш обувките,грима и прическата и става прелест....Ако искаш някой ден може да излезем заедно и да те видя как ти стои,а и да измислим нещо,за да се почувстваш по-добре и по-красива!

Little_Sweet_Didka   Bravo за идеята!Хайде момичета пращайте по една позитивна мисъл и да изтласкаме облаците от тука!Ако ще да е студено,но само да не вали!!!!!!! Cray
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #3412 -: септември 04, 2007, 11:01:19 »

Мила Little_Sweet_Didka , цялото си сърце ти пращам да го пребориме тоя дъжд!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DANCE yahoo air_kiss
didi_vla1983 , много красива рокля и много е права Тони, не се излагай, ами бъди със самочувствие!!!! Всяка булка е красива, а и като чета Тонита, ясна си ми колко ти е ханша blum blum blum Wink Мноиго е сладка роклята good good good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3413 -: септември 04, 2007, 11:12:13 »

Момичета, страхотни са ви роклите и съм убедена че ще сте прекрасни и удивителни булки  good !!!
Искам да ви попитам (тези които са пообикаляли вече за рокля, защото аз още не съм) дали някой е виждал или знае къд мога да намеря рокля със светло сини елементи по нея, или поне къде могат да ми я направят? Аз още съм неорентирана, но определено това искам  smile
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3414 -: септември 04, 2007, 11:17:24 »

много ме успокоявате милички!!!!!Благодаря ви от сърце!Дано наистина всичко се оправи и се харесам, защото не бива една бъдеща булка да е в такава огромна депресия!Тони ще видим катоя докарат другата седмица може да се срещнем и да ме посъветваш!

Мисля, че навсякъде могат да ти направят каквито елементи искаш за роклята!
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3415 -: септември 04, 2007, 11:43:48 »

tonitta ,didi_vla1983 имате си страхотни рокли Bravo
didi_vla1983 не се тревожи за твоята....и моята рокля не стои като на манекена...не можем всички да сме анорексички  tease laugh...
Не искам да обидя никое слабо момиче разбира се...но просто за наше успокоение blush
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3416 -: септември 04, 2007, 11:46:55 »

О Майче, мерси!Знам, че е така,а и аз не искам да съм анорексичка,а просто да не миличи широкото ханшче, ама явно няма какОсвен ако не си купя грамадна рокля дето са като торти (Не искам да засегна момичетата с големите рокли, просто аз съвсем грмадна ще се видя с такава) дето няма почти нищо да се вижда от мен освен лицето  laugh А и предпочитам по-елегантните неща!
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #3417 -: септември 04, 2007, 15:35:53 »

Диди звучи наистина не много положително, но съм сигурна че всичко ще се оправи! Просто ги притесни повечко! Успехи и ни дръж в течение.

А можеш ли да си сложиш колан такъв стягащ под роклята? Да си призная аз така направих... не исках без да искам да си отпусна корема и да имам снимки с издут корем  blush
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #3418 -: септември 04, 2007, 16:42:45 »

 :offtopic:Аз пък винаги когато някой каже"да видим какво ще е времето само", казвам "слънчево,разбира се" Винаги съм искала лятна сватба, много ясно че няма да вали!
А сега по темата и моята рокля от вчера е вкъщи! DANCE
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #3419 -: септември 04, 2007, 18:59:10 »

Браво момичета, напълно сте прави, че всяка булка е красива, защото е щастлива разбира се good Така че didi_vla1983 изобщо да не ти минават такива мисли през главата girl_wink
Ще стискам и аз палци дъждът да ви отмине всичките  girl_in_love
Активен
Страници: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines