Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:47:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 225 226 [227] 228 229 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548753 пъти)
 
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #3390 -: септември 01, 2007, 19:40:54 »

Клео,видя ли-всяко зло за добро!Свиркай си и да не ти пука за свекито,важното е да стане ти както го искаш,а пък и твоя сладур те подкрепя.Горе главата и дано всичко по роклята ти е както си си го представяла.Стискам палци и поздрави! good good good air_kiss air_kiss air_kiss
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #3391 -: септември 01, 2007, 21:05:26 »

Kleo, тази жена нормална ли е  Oh my ... crazy Но ти не се ядосвай мила  give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #3392 -: септември 01, 2007, 22:05:06 »

Kleo, не се ядосвай, те всички свекита са еднакви, хвани едната , та  beating другата. Най-лошото според мен е че понякога дори не го правят нарочно, природно им е вродено да създават проблеми  tease Не се ядосвай  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3393 -: септември 02, 2007, 10:01:00 »

благодаря много момичета прекрасни и мили give_rose
сега с нетърпение очаквам да ме викнат на проба за да видим на къде вървят нещата. :DANCE:още веднъж благодаря
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #3394 -: септември 02, 2007, 12:45:44 »

kleo и моята рокля я е виждал милото,но аз несе притеснявам,нали не е я виждал на мен Wink
тони роклята ти е супер готина good
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3395 -: септември 02, 2007, 14:37:42 »

Здравейте момичета!Аз отдавна Ви чета и ето престраших се да се регистрирам..макар и все още да не съм Радионова..остават 1 месец и 5 дни DANCE до голямото събитие в моя живот.Роклите Ви са прекрасни..гледала съм на всички  Bravo Моята още не е готова..тъй като искам да сваля още 3 кг..на 15 септември съм на проба и на 23 ще си я взема живот и здраве.Малко ми е притеснено, но се надявам да е станала супер.Модела е много подобен на Тони smile Моят бъдещ съпруг искаше също да я види, но аз не разреших.

Клео, миличка постарай се да не се поддаваш и да си разваляш настроението заради свекито.Ужасно глупаво е постъпила, но и аз знам, че младоженеца не трябав да вижда роклята на самата теб, така че няма повод за притеснение good

Желая успех на всички ви!
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #3396 -: септември 02, 2007, 16:20:01 »

Здравей Криси smile Добре дошла  Welcome и успех с роклята !
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #3397 -: септември 02, 2007, 16:40:35 »

Тони роклята ти е превъзходна!!! Направо е божествена! Ти ли я измисли или в булченския салон?  Bravo Bravo Bravo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3398 -: септември 02, 2007, 23:49:11 »

maslinka благодаря ти мила!
Rou много съм щастлива,че ти харесва-като се има предвид,че твоята сватба е образец за стил и изтънченост! :bravo:Мила видях роклята случайно и веднага се влюбих в нея,а когато я пробвах и тя се влюби в мен :laugh:Обаче веднага реших да вложа и малко творчество в нея,което ще видите скоро от снимките.... :girl_wink:Надявам се когато я видите в завършен вариант,а и върху мен да ви хареса още повече blushВече нямам търпение!Така се радвам да споделям всичко с вас! give_rose
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3399 -: септември 03, 2007, 07:48:54 »

Еййй, кога ще си вкарам интернет вкъщи най-накрая, за да си чета форумчето и през уикенда...

Tonitta,мила, аз по принцип съм резервирана към рокли с паднала талия, но твоята...оооооо, много е хубава!  good

Kleo, направо ме изуми твоят случай!  Oh my ... То и моето свеки ме дразни понякога още отсега, ама твоето... мисля, че трябва леко и ненатрапчиво да й скръцнеш със зъби, за да се осъзнае навреме. Иначе и аз 3 пъти казвам, че искам столовете да са облечени в сатен и на масите да има украса, и тя три пъти ми казва 'Ама нали само на масата за младоженците!" beating  beating  beating

Но, момичета, да се наслаждаваме на подготовката, без да се впрягаме на свекитата, викам аз.  pardon  pardon  pardon
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3400 -: септември 03, 2007, 08:06:44 »

Миличка аз пък да си призная едва сега като ви чета и се замислям,че роклята ми е с паднала талия :laugh:Иначе просто си е роклята ми като цяло и това е!В смисъл,че аз като тръгнах да гледам за рокля просто исках да ми стои добре, да няма обръч и да ми грабне окото....Но никога не съм се замисляла за талията :laugh:Но мисля,че ми стои наистина добре-ще кажете след няколко дни! yahoo
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #3401 -: септември 03, 2007, 08:20:13 »

Миличка аз пък да си призная едва сега като ви чета и се замислям,че роклята ми е с паднала талия :laugh:Иначе просто си е роклята ми като цяло и това е!В смисъл,че аз като тръгнах да гледам за рокля просто исках да ми стои добре, да няма обръч и да ми грабне окото....Но никога не съм се замисляла за талията :laugh:Но мисля,че ми стои наистина добре-ще кажете след няколко дни! yahoo

Тони, роклята е много красива. Аз обожавам рокли с паднала талия  girl_in_love и твоята много ми хареса. С нетърпение чакам да я видя облечена  Bravo
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #3402 -: септември 03, 2007, 09:02:51 »

Тони благодаря ти много! А за твоята рокля наистина е страхотна, ако не беше щях да си замълча! Но съм много щастлива че си успяла да намериш такава рокля във Варна, мисля че е много трудно да намериш нещо толкова стилно!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3403 -: септември 03, 2007, 09:14:03 »

Благодаря ти много и на теб мила Jungle !

Да Rou и аз като я видях си помислих същото!Направо не повярвах на очите си и чак когато я облякох се пристраших да погледна цената,която се оказа направо смешна за тази стилна рокля! ohmyИ си казвам-страшен късмет имам!А имайте предвид,че открих роклята съвсем случайно докато се връщах от лекаря,който току що ми беше съобщил,че ще ме оперират другата седмица....Ето,че всяко зло за добро!А като си помисля,че дори мислех да не взизам,но сестра ми натисна звънеца и така......съдба!А и бутикът от съвсем скоро бил там-дори табелата си не бяха сложили още :girl_wink:А аз мислех,че ще обикалям из страната за да открия такава рокля...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3404 -: септември 03, 2007, 21:08:59 »

тони и аз като теб се бях панирала"къде ще търся какво ще правя аз няма да намеря няма да харесам"лудата свеки "ще ходим до Асеновград там има там ще харесаш там ще купим"абе като я сиктердосах "нямам време" и после като харесах тая и тя уж я хареса и я поръчах и ми вика за всяко нещо като кажа че трябва да се купи 'аз за това до асеновград исках да идем"ще иде ама сама да си ходи.така че милинки никога не знаем кака кога и къде ще попаднем на нашите си рокли а те милите просто седят и чакат да си ги вземем и да ги облечем когато му е времето Yes и само малко да се отклоня днес мама ходила до магазина за рокли(след като вчера ме видя в кака истерия съм)и и казали че утре или вдруги ден ще съм на пробааа yahoo *YAHOO*супер се вълнувам... а мама да знаете каква красота си избра за нея лелеле то аз и я избрах ама е разкошна ако беше бяма я взимам аз за сватбата много е елегантна права гол гръб дълбоко деколте през кръста минава едно коланче което се връзва отзад и виси ефектно абе мани тя се притесни да не е като абитюрентка но определено роклята е страхотна и ако беше светла нямаше да се замисля извинете ме за това че скачам от мисъл на мисъл но се вълнувам за пробата danceg
Активен
Страници: 1 ... 225 226 [227] 228 229 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines