Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:34:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548627 пъти)
 
rumy
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #3375 -: септември 01, 2007, 10:14:46 »

tonitta, искам да те поздравя за хрумването Bravo
Смятам, че с тези допълнения роклята ще стане божествена  good
Нишката около врата ще ти стои като бижу, а даругата смятам, че ще
отвори модела (скромното ми мнение). Поздравления и за шлейфа. 
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3376 -: септември 01, 2007, 10:22:15 »

Благодаря ти мила-схванал си ми идеята!А и се притеснявах,че ще ми се "отваря" горе при някои движения и така нишката ще се захване за двете ъгълчета на деколтето и ще ги придържа към тялото.А и наистина стои като нежно бижу и друго няма да имам на врата си.... blush
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #3377 -: септември 01, 2007, 10:27:28 »

Момичета нямаше ме няколко дена и сега като влязох видях много нови неща и идеи. :bravo:Вчера ходих до новия салон на Cymbeline във Варна.Много добре изглежда, имаше обява че ще бъде отворен на 5 септември, има и тел. за контакт ако някой го иска да ми пише. :DANCE:Гледах им каталозите -роклите са страхотни и ще чакам докато отворят.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #3378 -: септември 01, 2007, 11:25:50 »

Тони , роклята е много хубава мила  give_rose Ще си много хубава булка air_kiss

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3379 -: септември 01, 2007, 12:06:55 »

момичета не знам дали тук е мястото но просто съм бясна hysteric преди малко свеки свеко и милото бяха при мен в работата а салона за роклята ми е наблизо и скеви с целия си акъл го завела милото да му я покаже hysteric hysteric hysteric hysteric girl_impossible как е възможно ще я пречукам само да ми падне следващия път не я ли е срам cray cray :'(не сиках да я вижда не е хубаво
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #3380 -: септември 01, 2007, 12:18:23 »

момичета не знам дали тук е мястото но просто съм бясна hysteric преди малко свеки свеко и милото бяха при мен в работата а салона за роклята ми е наблизо и скеви с целия си акъл го завела милото да му я покаже hysteric hysteric hysteric hysteric girl_impossible как е възможно ще я пречукам само да ми падне следващия път не я ли е срам cray cray :'(не сиках да я вижда не е хубаво
Да не ти пука.Свекървите са такива всичко правят нарочно.Ако те успокои малко и моята е такава.Аз ако кажа да не прави нещо защото не е на добре тя го прави.Роклята е много голяма част от сватбата, но не е всичко в смисъл че има още много неща които ше направят цялостната визия, още повече че като е на тебе ще изглежда съвсем по друг начин.Свиркай си и не обръщай такова внимание.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #3381 -: септември 01, 2007, 12:18:50 »

момичета не знам дали тук е мястото но просто съм бясна hysteric преди малко свеки свеко и милото бяха при мен в работата а салона за роклята ми е наблизо и скеви с целия си акъл го завела милото да му я покаже hysteric hysteric hysteric hysteric girl_impossible как е възможно ще я пречукам само да ми падне следващия път не я ли е срам cray cray :'(не сиках да я вижда не е хубаво
Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Ама как може!  crazy Тая жена мен ми иде да я  beating beating beating
А той пък защо се е съгласил? Не знае ли, че не искаш да я вижда преди сватбата?  girl_impossible
Не мога да повярвам, че го е направила! С право си бясна!  hysteric
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3382 -: септември 01, 2007, 12:21:25 »

ами рой казал аа не е ли тук някъде магазина за роклята на мира и тя ами да и баща му казал еее аз не съм я виждал и тя дружно ги помъкнала да я гледат cray cray cray :'(мразя я мразя я мразя я  beating beating beating beating
Активен
rumy
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #3383 -: септември 01, 2007, 12:25:40 »

о, това наистина е гадно bad
Но нали не е видял теб, облечена в роклята, което според мен е по-важно.
А и роклята, така закачена..., дори и на манекен да е.... си е рокля.
Живот и се вдъхва когато я облечеш и съчетаеш с всички други джунджурийки.
Ти придаваш смисъл и живот на роклята. Не се ядосвай прекалено!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #3384 -: септември 01, 2007, 13:59:00 »

kleo, rumy е права. Според поверието, той не трябва да те вижда ТЕБ, облечена в роклята. Иначе роклята сама по себе си не е нищо особено. А и винаги има огромна разлика между това как изглежда на манекена и как изглежда върху теб (особено с всички други аксесоари) спокойно! пък и свекърва ти едва ли го е направила с лоши чувства. Достатъчно други притеснения има около сватбата, за да се тормозиш и с това Wink
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #3385 -: септември 01, 2007, 14:45:51 »

Тони, Bravo роклята е страхотна!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3386 -: септември 01, 2007, 15:28:52 »

vanessa, Дени благодаря ви за подкрепата!Дано наистина да ви харесва,за мен вашето мнение е особено важно-все пак тук сме се събрали хора с вкус blush

kleo_20 ,мила,като чета и се разтрепервам от яд!Направо ако бях на твое място отива и я сменям!Как може такова нещо?!Не го разбирам!Тя моята свекърва дори на дъщеря си не иска да я показва,а тая да ги заведе дружно!Но и мъжа ти не е трябвало да я вижда,моя просто категорично отказа като си направих майтап веднъж!Обаче станалото,станало!Избърши сълзите,изправи глава и да не ти пука!Все пак както казват другите не те е видял в нея.То и аз както все обяснявам пред милото на другите каква е все едно я е видял,но друго си е на самия ден,а и с прическа,грим и всичко останало....пак сърцето му ще спре!Няма какво да промениш вече,така че спри да се ядосваш и си мисли за нас-тези,които те обичаме и те подкрепяме! girl_in_love kiss2 give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3387 -: септември 01, 2007, 16:19:01 »

тони толкова си добричка обичкам те @}->--аз роклята няма да сменям ама свекървището ще го сменя и пари ще дам само да я вземе някой друг beating ама милото ми е наивничко и прави каквото каже мама и за това така я е послушал аз сега като се прибера от работа ще му с екарам ама то какво е виновен той атя тяяяя е за убиване ей така ритуално и за поука на другите свекита пред всички ми иде да я beating beating beating beating hysteric
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3388 -: септември 01, 2007, 16:31:49 »

миличка и аз те обичкам :girl_in_love:Но моят съвет е да не му се караш на милото ти,защото само ще се скарате и ще му помрачиш и на него настроението...а и най-много той да се скара с техните и те пък ще се настроят против теб и....става мармалад!Най-добре според мен да му кажеш само,че не ти е станало приятно и друг път да те пита като свекито реши да прави нещо свързано с вас...Не се карайте за това миличка моля те! give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3389 -: септември 01, 2007, 17:07:16 »

няма обещавам щом ти ме молиш give_rose good има и едно хубаво нещо в цялата работа милото се е влюбил в модела на роклята и ми каза"като я преправиш както искаш и да е с други цветове както си ги избираш ще си най-красивата булка и следователно сега аз хукам да търся подходящ костюм да не те загрозявам и излагам" girl_in_love girl_in_love колко ми е сладък милия heart и сега просто ще седя и ще чакам да ме викнат на проба да се надяваме скоро
Активен
Страници: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines