Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 07, 2024, 05:25:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1653137 пъти)
 
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #3360 -: август 31, 2007, 23:33:03 »

isabel аз си купих моята рокля от там,обстановката в салона е супер и момичетата са много учтиви,черпят те с кафенце и бонбонки рафаело blum,можеш да пробваш на воля,колкото си искаш,но има срок от 3месеца за доставка на роклята Wink

Наистина ли? Oh my ...
Че аз бях си казала някъде две-три седмици са ми достатъчни... Защото аз почти сигурно е, че ще си купя готова рокля. Би ли ми дала телефон или е-мейл за връзка? Благодаря ти предварително!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #3361 -: септември 01, 2007, 08:13:12 »

Момичета роклята е станала божествена girl_in_love Обаче ще я взема в понеделник,защото трябва да й се направи лека корекция.Много съм доволна при положение,че не съм ходила на проби само ми взеха мерките, и дължината е точна само в талията ми е малко тясна Oh my ... Някои отслабват аз май дебелея!
За съжаление имам снимки само от телефона и не са хубави, но обещавам след сватбата много снимки!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3362 -: септември 01, 2007, 08:17:17 »

Миличка след като аз явно съм най-ранобудна,позволи ми първа да ти честитя!Радвам се,че ти харесва и се е получило,това което си искала-това е най-важното!нямам търпение да гледам снимки!
А аз днес ще мина да видя какво правят тия хора с моята рокля-уж я взех готова и само трябваше да се стесни(много де),ама вече седмица и половина чакам!те хората цяла рокля шият за това време.А другия четвъртък какво ще облека!А и сега започвам да се чудя с това застудяване не трябвали да имам нещо връхно?Ама много късно се сетих....и аз ще показвам снимки след сватбата,ако имам рокля! girl_wink
Активен
rumy
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #3363 -: септември 01, 2007, 08:46:12 »

Момичета, може ли да обсъдим цвета на роклите.
Знам, че по принцип става въпрос просто за нюанси, но все пак...
Винаги съм си се представяла с чисто бяла рокля, а си купих цвят шампанско.
Имаше същия модел в чисто бяло, но въобще не ми хареса.
Ако бялото символизира чистотата и невинността на булката, какво би ознавал
цветът шампанско? От какво се ръководите, избирайки си цвета (разбирайте нюанса)
на роклята? 
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #3364 -: септември 01, 2007, 08:46:28 »

Тонита, благодаря ти @}->--Ама какво застудяване, колкото и да паднат градусите все пак е началото на Септември.Аз винаги казвам че на сватбата времето ще е много хубаво! :sunshine:Мисли положително!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #3365 -: септември 01, 2007, 08:50:07 »

Руми, Welcome моята също е шампанско, най-важното е да ти отива на тена на кожата! Все пак не е лилава?!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3366 -: септември 01, 2007, 09:16:04 »

мария честито и от мен радвам се че си доволна good тони мила не е застудяло толкова а и има време аз със сигурност ще имам някакъв шал заради свеки и мама те настояват ама няма да влиза в употреба те да не мислят че ще усещам студа а и ако ми е хладно грабвам на милото или на кума сакото и ще съм фешън булка laugh не се притеснявай ще е слънчево и топло на сватбата ти убедена съм DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3367 -: септември 01, 2007, 09:17:29 »

Ох,лято,лято,но като гледам прогнозите!Аз в поканата хубаво писах резервен вариант,ако ниагарсия водопад тръгне на околосветско пъшествие и се спре над Варна,но не вярвах,че наистина ще стане.Тази нощ над Варна се излял голям дъжд(аз съм спала като пън! laugh),но ми казаха,че имало и буря!
Милички намерих си роклята в сайта и сега ще ви я покажа за пръв път,макар и да бях решила да не го правя,но не мога да се сдържа!Имайте предвид обаче,че има промяна-представете си я с две тънки нишки с пришити камъчета Сваровски около врата и една такава нишка отдолу точно преди широката част...Обаче искам да ви кажа,че на живо и от близо изглежда по-добре.аз като се гледах на снимките и си викам,абе така ли изглеждаше?А като отида и я облека-прелест....


Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3368 -: септември 01, 2007, 09:19:47 »

мила разкошотия е направо girl_in_love страхотна  е аз пък ти завиждам за малкия шлейф отзад обожавам ги girl_in_love представям си я перфектната рокля за теб мнопго е нежна и адски ми харесева :bravo:за избора
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3369 -: септември 01, 2007, 09:23:53 »

Благодаря ти слънчице! :girl_in_love:И аз много се радвам за шлефа,а и е много удобен,хем го има,хем не е много дъдъг.А и забравих да кажа,че ще бъде доста по-вталена на талията,аз както казах бая отслабнах...И така линията става още по-красива!Ох нямам търпение да я облека!А и така вече можете да си ме представите със сандалките и чантичката в завършен вид! girl_wink
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #3370 -: септември 01, 2007, 09:25:28 »

Тонита,разкошна е!Моята също е със смъкната талия!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3371 -: септември 01, 2007, 09:27:43 »

Супер!Аз пробвах и други такива,но те бяха по мен и грозно ме описваха,а тази ми стоеше много добре-явно е от модела и плата(той и се разтяга).
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3372 -: септември 01, 2007, 09:29:10 »

  cray така се размечтах много  хубаво звучи а за моята проба още нищо не се знае а до 19 дни по техни обещануия трябва да ми е вкъщи и да ме чака да се наточа и да я облека на 14ти cray много с епритеснявам вече
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #3373 -: септември 01, 2007, 09:37:35 »

kleo_20 без паника! Аз въобще не съм ходила на проба.И три седмици се чудех какво ще излезе от роклята пък тя станала по-хубава отколкото си представях!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3374 -: септември 01, 2007, 09:41:15 »

Да,миличка-не се и съмнявам,че ще стане точно като за теб!Нямам търпение да те видя в нея! Bravo
Активен
Страници: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines