Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:12:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548693 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #3345 -: август 31, 2007, 10:38:05 »

Напълно съм съгласна,Rodi!!!  good а ти не се ослушвай а пусни някоя друга снимка!!!!! blum
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3346 -: август 31, 2007, 11:49:31 »

Майченце,
аз съм си избрала същия тип рокля!!!  yahoo Само че горната част е различна:



Най-вероятно ще я шия, защото съм почти убедена, че няма да намеря по-красива в Асеновград. Моля те, дай ми малко полезни съвети за тази дантела и за цялата дандания покрай шиенето!

И поздравления за добрия вкус!  good  Bravo
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3347 -: август 31, 2007, 12:14:07 »

Моите поздравления за точния избор good....Ей такива роклички са ми много на сърце...както и от типа на Little_Sweet_Didka..МАлко се отплеснах girl_haha
Така за дантелата какво да ти кажа.....аз не разбирам много много от платове - просто при мен се получи така че когато тръгнах да питам по магазините за какви пари ще я ушият сумите никак не ми харесаха....Просто 1000-1500 лв не ми се дават...колко и да ми се иска да съм стилна и изискана булка...
В Минон когато ми каза че за 400 ще ми я направят веднага се съгласих....И НЕ СЪЖАЛЯВАМ!!!
ДАнтелата по принцип не е от френските ръчно правени и украсена с камъни сваровски /каквито на всякъде уж предлагат pleasantry/, но каквато и да е ...дантелата си е тежка по принцип pardon.
По принцип самата пола е от три "слоя" така да го кажа tease. Първия е сатен....Втория е от....незнам как се казва точно но чувам че му викат Опал...Абе като пердетата които в момента са заляли пазара laugh laugh. И като трети е дантелата която е изрязана по орнаменти...т.е. не е точно трети пласт..ама и аз как обяснявам...Надявам се да ми се разбрала..И има малко тюл който да дава ширина долу на полата...но е без обръч DANCE
Така че съвета ми е...избери си дантела която ти харесва...а вече за плата върху който ще се пришива трябва да се помисли да е по....твърд да го кажем....Ами общо взето е това...Ако има нещо питай пак..
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #3348 -: август 31, 2007, 12:56:43 »

Ами, Майче...аз очаквах, че ще знаеш имената на платовете и типа дантела, както и че ще ме ориентираш за цените им...  blush  blush  blush Ама нищо, де, и тази информация ми е много полезна, благодаря ти! smile А пък ако се сетиш нещо по-конкретно, ще съм ти още по-благодарна!  give_rose И роклята наистина ти стои чудесно! give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #3349 -: август 31, 2007, 13:05:15 »

Дойде време и аз да се похваля! Довечера отивам да си взема роклята! DANCE
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3350 -: август 31, 2007, 13:09:35 »

Дойде време и аз да се похваля! Довечера отивам да си взема роклята! DANCE
Bravo Bravo Bravo и стискам плаци да си многоооо доволна
Ами, Майче...аз очаквах, че ще знаеш имената на платовете и типа дантела, както и че ще ме ориентираш за цените им...  blush  blush  blush Ама нищо, де, и тази информация ми е много полезна, благодаря ти! smile А пък ако се сетиш нещо по-конкретно, ще съм ти още по-благодарна!  give_rose И роклята наистина ти стои чудесно! give_rose
Ами аз мисля че споменах за цената на роклята колко ми искаха и колко на мен ми излезе в МИНОН..Ако само дантелата те интересува моята е около 60-70лв метъра, а има и от 280...зависи колко си готова да платиш. pardon..Стискам ти палци да успееш да намериш това което искаш  good И благодаря за милите думи give_rose
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #3351 -: август 31, 2007, 13:51:04 »

Дойде време и аз да се похваля! Довечера отивам да си взема роклята! DANCE

Поздравления Марианка!  Bravo Bravo Bravo Пожелавам ти да си доволна и да я скъсах от танци!  smile
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #3352 -: август 31, 2007, 14:01:58 »

Мариана,дано всичко е ок с твоята рокля и даже да е станала още по-хубава от колкото си си я представяла.Успех!И чакаме снимчици. give_rose
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #3353 -: август 31, 2007, 14:16:47 »

Марианче и аз ти стискам палци всичко да е наред с роклята, да си доволна, да е станала точно роклята от мечтите ти и да си най-щастливата и прекрасна булка в нея!!! DANCE DANCE DANCE give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #3354 -: август 31, 2007, 14:47:21 »

марианче, чакаме снимки с нетърпение give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #3355 -: август 31, 2007, 16:27:15 »

Леле не очаквах толкова бързо отзиви!Благодаря ви и без това ми е толкова напрегнато и сега като видях че сте писали ми стана много хубаво! give_rose
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #3356 -: август 31, 2007, 16:35:49 »

Момичета даваите роклите да видим  DANCE
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3357 -: август 31, 2007, 16:36:56 »

нямам търпение да гладам роклиии да се снимаш веднага и да ни се покажеш :DANCE:малко по малко всички си взимат роклите искам и аззз
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #3358 -: август 31, 2007, 21:42:54 »

Момичета мили girl_wink
Искам да ви попитам какво мислите за салон "Шуши". Чух добри отзиви за там, роклите били хубави, има ли такива от вас, които са търсили рокли оттам. Ще ми е интересно да чуя вашите отзиви give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #3359 -: август 31, 2007, 22:46:39 »

isabel аз си купих моята рокля от там,обстановката в салона е супер и момичетата са много учтиви,черпят те с кафенце и бонбонки рафаело blum,можеш да пробваш на воля,колкото си искаш,но има срок от 3месеца за доставка на роклята Wink
Активен
Страници: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines