Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:44:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548186 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #3330 -: август 28, 2007, 22:14:11 »

Misskapriss, да не ти пука дали и харесва на свекървата  Wink важното е на теб да ти харесва  good

Да, така е, все пак сватбата си е наша нали, ще си я направим както си искаме и ще се облечем както ние преценим. Мерси за подкрепата  good

малко извън темата..относно списанията за булки,аз си ги купувам редовно-всеки сезон-но честно казано, от този форум получих много повече информация за сватбата. Межди другото Baby, в новия брой на списание Булка, я има твоята рокля на Соня.

И аз съм съгласна, че от форума се научава повече отколкото от списанията. Аз лично доста научих тук, за което едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички дами  give_rose
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #3331 -: август 29, 2007, 11:51:07 »

малко извън темата..относно списанията за булки,аз си ги купувам редовно-всеки сезон-но честно казано, от този форум получих много повече информация за сватбата. Межди другото Baby, в новия брой на списание Булка, я има твоята рокля на Соня.


Аууу, сега влезнах в сайта на сп. Булка и я видях, ама съвсем друга изглежда, просто са и смъкнали талията, моята няма да е така, а и плата е друг, моя е подобен, но не седи така... а знаете ли, че изобщо нямам представа от какъв плат ще е панделката!??!!? shok
Вчера се обадих в магазина да попитам не може ли от плата на роклята ми да ушият една вратовръзка за младоженеца-не можело, плата бил много дебел...!??!?! angry Еми не смятам, че не може...а щеше да е много готино, не мислите ли?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #3332 -: август 29, 2007, 12:12:37 »

малко извън темата..относно списанията за булки,аз си ги купувам редовно-всеки сезон-но честно казано, от този форум получих много повече информация за сватбата. Межди другото Baby, в новия брой на списание Булка, я има твоята рокля на Соня.


Аууу, сега влезнах в сайта на сп. Булка и я видях, ама съвсем друга изглежда, просто са и смъкнали талията, моята няма да е така, а и плата е друг, моя е подобен, но не седи така... а знаете ли, че изобщо нямам представа от какъв плат ще е панделката!??!!? shok
Вчера се обадих в магазина да попитам не може ли от плата на роклята ми да ушият една вратовръзка за младоженеца-не можело, плата бил много дебел...!??!?! angry Еми не смятам, че не може...а щеше да е много готино, не мислите ли?
еее, не се ядосвай, миличка, ще видиш че ще му намерите суперска вратовръзка и твоята рокля ще стане по-хубава от всякакви модели в списания!!!! air_kiss
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #3333 -: август 29, 2007, 18:44:35 »

Абе ти си бонбон, разкошен, винаги знаеш как да успокоиш всички!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! air_kiss air_kiss air_kiss give_rose
Активен
red_angel
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #3334 -: август 30, 2007, 19:24:29 »

Хора не се льжете да порьчвате рокли в Минон.Качеството е под всякаква критика и в готов вариант няма нищо общо с това с това което си порьчал.Само с приказки баламосват хората.А и аз не сьм единствената прецакана.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3335 -: август 30, 2007, 21:38:21 »

Мисля че роклята на Майчето (сватбите са ни на един ден danceg) е от там. Майче, от това което видях на снимката мисля че при теб няма да е така. Изглеждаш като фея! Стискам палци да е така докрая !!!
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3336 -: август 31, 2007, 08:03:26 »

Такаааа....
Ами да моята рокля е от там и аз съм доволна от резултата pardon...Имахме 2 проблема  покрай ушиването на роклята:
 1. ИЗведнъж дантелата за моята рокля се оказа че не стига и момичетата имаха проблем с доставката на същата....но в крайна сметка я получиха...макар и със закъснение - тук не мога да твърдя кой има вина;
2. При пришиването на дантелата върху втория плат, която беше изрязана по орнаменти а не цялата /което е къртовски труд, а виждате колко много е по роклята/ основата увисваше...пъвроначално решихме че е пришита стегнато и момичетата поеха ангажимента да я шият цялата пола на ново. А това го правят малко шивачки..След повторно и много внимателно пришиване проблема пак беше на лице....но момичетата за миг не се отказаха за което им благодаря. Тук вината /ако е имало вина / си беше моя понеже аз си избирах платовете....оказва се че дантелата тежи и основата е по лек плат. С много нерви и сили от страна на моите прекрасни шивачки роклята се получи като цяло почти като оригинала.
С две думи аз съм очарована от МИНОН не само защото роклята ми е от там, а просто ако беше друг щеше да ми каже "НАс не ни интересува - ти си избра плата " или нещо от този род.
Ето това е оригинала http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?pageSize=8&page=40&style=S348
Можете сами на прецените кой как се е справил pardon
Darling къде ще е вашата сватба? smile..Много се радвам че има още една булта на нашата дата DANCE
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3337 -: август 31, 2007, 08:15:29 »

милинки да се оплача трябваше да сун на 1ва проба в среяда а не са ми звънялиииии hysteric hysteric hysteric :hysteric:бясна съм а до 20 септември трябва да ямамм с шала торбичката воала всичко и не виждам как  cray :'(ще стане
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3338 -: август 31, 2007, 08:35:30 »

Мила и моята рокля трябваше тая седмица да е стеснена вече и да ми звъннат,а още не са се обадили!а моята сватба е другата седмица! P-(И халките ни още не са готови,а уж за 10 дни трябваше!Все още съм спокойна,но представете си че нещо не е наред!Разбирам,че са много заети и ма много сватби,но това нас не ни топли-ние какво печелим в случая?Нищо.Или да си увеличат персонала или да спират с приемането на пореъчките като виждат,че не смогват.Това си е направо Българска работа!А,ако ние на работа не си свършим нещата,щото много поръчки,клиенти и прочие никой не ни извинява!трябва вече за всичко да се сключва по 1 д-р с неустойки и да видят те как ще си разиграват коня тогава!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3339 -: август 31, 2007, 08:47:51 »

ох направо не ми се говори Oh my ... верно българска му работа никога няма да се оправим cray аз съм мнго притеснена вече имам толкова работа да свърша време нямам абе ужас и сега с тая рокляяяяяя а даже казаха че 20 септември е много и по рано щяла да е готова
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3340 -: август 31, 2007, 09:06:17 »

Мила не се тревожи!Да ти кажа и аз все се тревожих кога ще свършим всичко,но зора му е последната седмица и половина-всичко се прави тогава.Аз съставих списък на компютъра и всеки ден се изпълняват куп задачи.Те всички искат тогава да се видите-ресторант,фото.....а рокли и халки и без това никой няма да ти направи по-рано като има дати преди вашата-те са си спокойни за тях все има време!А и вие ще се мобилизирате тогава и ще си свършите всичко,което по-рано не сте могли в този период.Казвам ти го от опит.Но сега се чувствам и най-добре-виждаш почти завършен резултата от труда си...и предвкусваш кулминацията DANCE :laugh:Така че не хаби излишни нерви,аз май не съм чула за булка без рокля или халки на сватбата си laugh
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3341 -: август 31, 2007, 09:08:18 »

ох направо не ми се говори Oh my ... верно българска му работа никога няма да се оправим cray аз съм мнго притеснена вече имам толкова работа да свърша време нямам абе ужас и сега с тая рокляяяяяя а даже казаха че 20 септември е много и по рано щяла да е готова

Миличка не се тревожи...ли на мен ми отлагаха първата проба в продължение на 3 седмици...но както обясних по-горе имахме проблем с платовете...СЛед това за 2 седмици беше готова...при положение че /както обясних пак по-горе laugh laugh laugh / полата я шиха на два пъти..
Така е...спокойствие...Аз от много ядове си докарах "нервен стомах" както му казват crazy и съм на хапчета сега bad..Мой съвет не си трошете нервите за глупости....всичко ще е идеално. kiss2
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3342 -: август 31, 2007, 09:12:23 »

благодаря ви момичета @}->--аз от нерви какво ли не си докарах и съм на шепа хапчета надявам се само всичко да се оправи и да си сипълнят тея обещанията велики beating
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3343 -: август 31, 2007, 09:23:22 »

Ей,ако ще говорим за нерви-на мен ми извадиха жлъчката точно по средата на приготовленията,така че моля ви пазете се-това е следващият етап от нервите-или язва,или жлъчка!А са такива болки и кризи,че не ви ги пожелавам.Тогава ще си кажете,че здравето е най-важно,но ще е късно!Аз така и отслабнах бая и сега роклята много трябва да се преправя,а и сега се захранвам и започвам да пия по малко алкохол,защото не биваше до скоро,но ме е страх да не се натряскам на сватбата още по време на ритуала :laugh:А и сега си имам 4 малко белега по корема и ми е кофти,че си развалих кожата точно за първата брачна нощ :'(А хирурга вика"е,нали роклята ти не е с гол корем!" Oh my ... Абе такива неща ми се случиха...направо!
Така че милички пазете се! give_rose
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #3344 -: август 31, 2007, 10:28:46 »

Мили мой роклите на всички ви са разкошни- насладете им се на сватбения ден защото той ще ви стори много кратък,поне на мен няшия ми се стори такъв. smile
Активен
Страници: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines