Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:31:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548166 пъти)
 
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #3300 -: август 26, 2007, 17:42:50 »

Мaichenceto,роклята ти е невероятна girl_in_love ,а ти в нея просто сияеш.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3301 -: август 26, 2007, 17:44:33 »

Дойде и моя час да се похваля с моята рокля yahoo yahoo yahoo. Малко се размина с оригинала, ноооо стана много красива в моите очи shok.. Фотоматериала е  в галерията pardon
Айде модераторките пак ще събират мнения в един пост!
Страхотна си наистина, незнам какаъв е оригинала но тази ти седи прелестно!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3302 -: август 26, 2007, 18:43:27 »

мила роклята е прелестна наистина останаха ми очичките в нея shok Oh my ... поздравявам те в избора изглеждаш зашеметяващо в нея и съм сигурна че ще си най-прекрасната булка give_rose
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #3303 -: август 26, 2007, 19:21:26 »

Maichenceto, роклята е много хубава smile give_rose
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #3304 -: август 26, 2007, 19:46:40 »

Maichenceto, роклята наистина ти стой невероятно, подчертава цвета на косата ти. Искам да те питам от кой магазин е, защото ми прилича на един ( магазина), но не съм сигурна. Благодаря ти предварително. Поздравления за роклята!  Flower
Активен
gery_roz
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #3305 -: август 26, 2007, 20:41:26 »

Здравейте аз съм новичка тук,но искам да изкажа малко притеснения.Във вторник ще ходя да си взимам роклята от Асеновград.За да не пътуваме няколко пъти се уговорихме като отида на проба да е готова и да я взема след корекциите ако се наложат такива.Моделът който избрах е точно това което искам но сега ме тресе треска как ще изглежда и как ще ми стои.Милото ме успокоява че щом е шита за мен няма начин да не стои добре но аз не съм много сигурна.Поръчах я в Манийка някой с опит там ако може да пише как са и изобщо някакви впечатления blushЩе съм ви много благодарна kiss2
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #3306 -: август 26, 2007, 21:32:56 »

maichenceto честита рокля,прекрасна е!
BaBy твоята я гледах преди около седмица или две на витрината на "холидей сона" и се замечтах за нея girl_in_love,много се радвам че си я избрала,страхотна е good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #3307 -: август 26, 2007, 22:17:31 »

Мaichenceto,роклята ти е невероятна girl_in_love ,а ти в нея просто сияеш.
Айде модераторките пак ще събират мнения в един пост!
Страхотна си наистина, незнам какаъв е оригинала но тази ти седи прелестно!
мила роклята е прелестна наистина останаха ми очичките в нея shok Oh my ... поздравявам те в избора изглеждаш зашеметяващо в нея и съм сигурна че ще си най-прекрасната булка give_rose
Maichenceto, роклята е много хубава smile give_rose
Maichenceto, роклята наистина ти стой невероятно, подчертава цвета на косата ти. Искам да те питам от кой магазин е, защото ми прилича на един ( магазина), но не съм сигурна. Благодаря ти предварително. Поздравления за роклята!  Flower
Хайде сега и аз да се изкажа по въпроса за роклята ти  tease
Мила, страхотна е, много добре ти стои, направо ти е лепнала и изглеждаш невероятна с нея  girl_in_love
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #3308 -: август 27, 2007, 07:51:05 »

maichenceto, и аз мисля, че е многооо хубава, направо изящна
Браво good
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #3309 -: август 27, 2007, 07:53:07 »

maichenceto,роклята ти стои чудесно,мойте поздравления за избора ти. Bravo Bravo Bravo
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3310 -: август 27, 2007, 08:41:34 »

Милите ми smile Благодаря Ви на всички thank you Благодаря и на тези които ми писаха и на лични   kiss2
Аз имах малко проблеми по край нея /искам да уточня че вината не беше на прекрасните момичета които я шиеха, а в избора на платовете pardon/ и сега като я гледам виждам точно и единаствено недостатъците й. НО като се гледам на снимките май наистина не е толкова набиващо се на очи DANCE.
Благодаря ви още веднъж give_rose
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #3311 -: август 27, 2007, 09:17:03 »

Ооо, сега виждам, че сте писали, Диди, мерси, мила, от снимката е laugh
Маслинке, сладър, аз точно тази дето е на витрината я чаках да я докарат, че да я видя и я мерих, ама плата не ми хареса много ( голяма патица съм и с тебе можех да се видя sad) и я поръчах с другия плат и ще си я взема Дай Боже, на 13-15 септември, така, че ако сте свободни във Варна всички...ще ви нося специални извинения за целия август почти, дето с никой не се видях... pardon

maichenceto, много красива рокля, много ми хареса, наистина много нежничка, точно като теб!!!! много красива булка ще бъдеш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bravo Bravo Bravo

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3312 -: август 27, 2007, 10:29:45 »

нормално е мила да иждаш само недостатъците(ама то няма бре моме Wink)ние сме така устроени все търсим нещо което да не ни хареса и само недостатъци и се нещо не ни харесва но роклята ти наистина е прелестна good
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3313 -: август 27, 2007, 10:41:22 »

нормално е мила да иждаш само недостатъците(ама то няма бре моме Wink)ние сме така устроени все търсим нещо което да не ни хареса и само недостатъци и се нещо не ни харесва но роклята ти наистина е прелестна good

laugh laugh laugh....още веднъж  thank you И да не забравя да похваля моите мили "шивачки" от МИнон...то се вижда на снимките че до последно трепереха над нея Bravo
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #3314 -: август 27, 2007, 13:24:28 »

Хайде и аз...Майченце роклята е прекрасна.
BABY- влюбих се в твоята рокля. Днес си купих новия брой на списание БУЛКА и вътре видях модела, но там е малко по- дълъг. Bravo
Активен
Страници: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines