Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:26:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548494 пъти)
 
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #3285 -: август 25, 2007, 12:22:05 »

Rou, роклята е много хубава.Дано да стане още по хубава като я ушият.пусни снимки като е готова. yahoo

Ооо аз вече минах по тази път, сватбата ми беше на 14 юли. Тя не ми беше шита, а купена направо от Проновияс, всъшност шита е но не по модел от шивач. За булките които не живеят в България, Проновиас ги има на няколко места по света, препоръчвам ги горещо... моделите им са страхотни! Платовете също...

Ето как изглеждах





Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #3286 -: август 25, 2007, 12:47:21 »

Rou, мнооооого мноооооого хубава рокля и мнооого добре ти стои!!!!! била си приказно красива булка в нея!!!!
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3287 -: август 25, 2007, 14:35:20 »

Rou, изключително стилна и нежна е! Просто класика! Поздравления на избора ! Bravo
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #3288 -: август 25, 2007, 14:53:38 »

Наистина е страхотна,точно това имах предвид когато споменах за готовите рокли на големите фирми, когато плата е съобразен с модела.Пожелавам на всички да са толкова хубави на този приказен ден колкото теб.Всъщност от къде ти е роклята понеже споменаваш чужбина.
Освен това една информация от мен роклите със шлейф са много ценни защото има поверие което гласи че булката не трябва да прави крачка назад, а шлейфа не дава тази възможност,с него се върви само напред. good
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #3289 -: август 25, 2007, 14:58:16 »

Аз писах от къде е, Проновияс, www.pronovias.com моята е от Лондон, но те имат магазини из цял свят, но не и България. Истина е че плата е страхотен, от долу е доста дебел сатен който и стяга, а от горе е невероятно нежна дантела.

Аз много исках с шлеф много хора ми казваха как ще се движиш как ще танцуваш, нямах проблем, през ръка или го заобикалях, много забавно беше smile
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3290 -: август 25, 2007, 15:01:25 »

О, благодаря ти Tiholina че ни каза за поверието. Ще го запомня. Надявам се модераторите да ни извинят, защото има друга тема за поверията  и обичаите.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3291 -: август 25, 2007, 16:41:21 »

Rou  божествена рокля влюбена съм в нея толкова е красива нямам думи  @}->--това е МЕчТАТА МИ ЗА РОКЛЯ но няма да се сбъдне никога(или по не ако не реша да се омъжа отново laugh)наистина е разкошна аз исках с шлейф защото не искам обръчи и така хем е права по мен хем ще си е бах булчинска :DANCE:но за съжаление няма да стане а и октомври ако е дъждовно шлейфа на нищо няма да заприлича ще се намърля накаля)хех гроздето е кисело нали blum)а да те питам удобна ли ти беше с танците с това онова носиха ли я трима души(притеснението на мама беше такова)
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3292 -: август 25, 2007, 18:37:17 »

И моята ще е с шлейф,но по-къс и е без обръч,но ми е много удобно за сега.И тъй като ритуалът ще е в Ботаническата сигурно племенничката ми ще го носи отзад.Дано да е удобна и да не се спъвам,но каквото,такова-избрах си я вече и за нищо на света не бих я сменила DANCE
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3293 -: август 25, 2007, 18:49:39 »

ех мила така се размечтах :DANCE:толкова искам и аз такава/вярвам че ще ти е удобна и няма да има проблеми give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3294 -: август 25, 2007, 19:19:48 »

Ами най-много да падна,ама тогава ще направя номярът на вечерта и ще се посмеем дружно :girl_wink:Но мисля,че няма да има проблем.Ще си я подхващам от тук,от там,нали и обувките трябва да се видят DANCE
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #3295 -: август 25, 2007, 20:35:33 »

Тони не се притеснявай (да си призная и аз се притеснявах но нямаше защо) на мен никой не ми я носи, казах никой да не ми я пипа (я да я дръпнат по-силно) и аз си я носих или си я влачих и ми беше много удобно, само когато има хора да вървят след теб гледай да не те настъпят например кумата ти (предопреди я) и готово, ако разгледаш снимките ми ще видиш как си я хващам и с вървя и танцувам без проблем, само ако имате танц който има много въртежки не става да се завъртиш напълно тоест трябва завъртане и после пак обратно завъртане тъй като ще се оплетеш  Dance
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3296 -: август 25, 2007, 20:40:50 »

Миличка много ти благодаря за ценните съвети!Аз твоите снимки вече на изуст ги знам-всичко е прекрасно и дори си говорихме  с Дора и цветарката за вас!
Аз като се замисля дори сега не мога да се сетя колко беше дълъг шлефа,ама не е много де,само се притеснявам че ритуалът е в Ботаническата и дори ги помолихме да измият сутринта,за да не обера прахоляка...
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3297 -: август 26, 2007, 17:23:21 »

BaBy мила, тази е ТВОЯТА рокля, просто по-подходяща за теб не бих могла да си предтсвя! Иглеждаш много нежна и кокетна в нея и мноооого слаба! Или това е е от диети, не от роклята? Wink



 Offtopic Да ми звъннеш моля те, че телефона ми по някаква причина си е изтрил номера ти, а името седи! hysteric
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3298 -: август 26, 2007, 17:25:37 »

Дойде и моя час да се похваля с моята рокля yahoo yahoo yahoo. Малко се размина с оригинала, ноооо стана много красива в моите очи shok.. Фотоматериала е  в галерията pardon
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #3299 -: август 26, 2007, 17:34:33 »

Rou  роклята ти е зашеметяваща. Нямам думи. Разгледах и снимките от сватбата ви, страхотни са. Поздравления  good
maichenceto  а твоята е много нежна с тази бродерия много ти отива,  браво.
Активен
Страници: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines