Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:24:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548818 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #3240 -: август 23, 2007, 10:31:57 »

Мацки, на колко проби ходихте вие - въпроса е за вече преминалите през събитието?
аз ходих на цели 3 проби, е тя и мойта шивачка беше бая пипкава, сигурно се дължи на това!!!
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #3241 -: август 23, 2007, 12:45:08 »

Момичета разгледайте този сайт има невероятни модели на сватбени рокли http://www.pronovias.com/
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #3242 -: август 23, 2007, 12:58:58 »

Мацки, на колко проби ходихте вие - въпроса е за вече преминалите през събитието?
Когато си харесах модела, ми взеха мерките за корекция и ми казаха след месец да отида да си я взема и така стана. Много съм доволна от момичетата в магазина. smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #3243 -: август 23, 2007, 16:23:45 »

Мацки, на колко проби ходихте вие - въпроса е за вече преминалите през събитието?
аз на 2 като на втората си взех роклята
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #3244 -: август 23, 2007, 16:30:01 »

Мацки, на колко проби ходихте вие - въпроса е за вече преминалите през събитието?
аз на 2 като на втората си взех роклята

Аз също.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #3245 -: август 23, 2007, 17:21:16 »

Познайте кой си поръча рокля във Варна от Холидей Сона и ще ходи да си я вземе на 13- ти септември!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tease tease tease yahoo yahoo yahoo
След хилядите рокли дето ги капарирах и напоръчвах, реших, че ще е тази, и съм я платила наполовина, че да не се откажа!!!!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #3246 -: август 23, 2007, 17:26:48 »

Познайте кой си поръча рокля във Варна от Холидей Сона и ще ходи да си я вземе на 13- ти септември!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tease tease tease yahoo yahoo yahoo
След хилядите рокли дето ги капарирах и напоръчвах, реших, че ще е тази, и съм я платила наполовина, че да не се откажа!!!!
А така....ами айде честитоооооооооооооо...дано тази да е окончателната.... laugh laugh laugh
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #3247 -: август 23, 2007, 17:28:20 »

Мерси, е, няма вече накъде!!!!!!!!!!!!! Като успея да си сваля снимката от телефона ще ви покажа и как ми седи модела, но от друг плат! blum Wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #3248 -: август 23, 2007, 17:36:48 »

Мерси, е, няма вече накъде!!!!!!!!!!!!! Като успея да си сваля снимката от телефона ще ви покажа и как ми седи модела, но от друг плат! blum Wink
Браво, добро момиче си ни ти..smile
Те нямат ли магазин и тук в София... crazy..в смисъл не можеш ли да си я вземеш от тук...?Но като се замисля магазинът им във Варна...абе сякаш има много повече рокли отколкото този в София....там се намира на нещо като на втори етаж магазина,ако не се бъркам... crazy
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #3249 -: август 23, 2007, 22:35:25 »

И аз ходих 2 пъти и на втората проба си взех роклята  smile smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #3250 -: август 24, 2007, 08:13:19 »

Baby вече и ти си поръчала рокля, бравооооооооооо smile  Bravo Bravo хайде каачвай снимката да те видим smile
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #3251 -: август 24, 2007, 09:28:20 »

Мерси, е, няма вече накъде!!!!!!!!!!!!! Като успея да си сваля снимката от телефона ще ви покажа и как ми седи модела, но от друг плат! blum Wink
Браво, добро момиче си ни ти..smile
Те нямат ли магазин и тук в София... crazy..в смисъл не можеш ли да си я вземеш от тук...?Но като се замисля магазинът им във Варна...абе сякаш има много повече рокли отколкото този в София....там се намира на нещо като на втори етаж магазина,ако не се бъркам... crazy

Имат магазин в София, но аз държах да е от там! Аз във Варна бях при леля ми, която ме заведе в този магазин, защото жената, която продава и е близка и  са някакъв вид роднини. Много съм влюбена в тази жена, тя е невероятна, поне така аз мисля, успя да ме накара да пробвам, докато не разбера коя е моята рокля, подкрепи ме в избора, дава ненатрапчиви съвети и е безкрайно готина и мила! Кара те да се чувстваш най-красивата, най-прекрасната и заслужаваща всичко най-, най-! Аз много исках да си купя роклята от там заради самата нея, е , роклята не е готова, така, че все още не мога да съм 100% сигурна дали всичко ще е наред, но така или иначе аз трябва да отида пак до Варна на 13-ти септември, така че и да са объркали нещо, ще имат време да го оправят!!! good Wink


Baby вече и ти си поръчала рокля, бравооооооооооо smile  Bravo Bravo хайде каачвай снимката да те видим smile

Снимката ще я кача днес като отида до мама и тати, защото там ми е Bluetooth устройството за компютъра, преди имах дата кабел на телефона, всичко беше чудесно, но просто съм го загубила, ужасна съм!
Ще кача и моята снимка и снимка на плата на роклята и оригиналния модел и друг модел, който е от моя плат! Уф, дано разбрахте нещо! laugh
« Последна редакция: август 24, 2007, 09:30:08 от BaBy » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #3252 -: август 24, 2007, 09:42:55 »

BaBy миличка, ето че и ти откри тоята рокля, което е не чудесно, а великолепно!!!!!!!! чакам снимките с нетърпение!!!!!!!!  Bravo честито, честито, честито, честито!!!!!!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3253 -: август 24, 2007, 09:58:21 »

Поздравления шеметлюго tease много се радвам за теб. Щом си така щастлива за роклята значи наистина е твоята!!! Bravo DANCE Нямам търпение да видя снимките! Girl_sing
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #3254 -: август 24, 2007, 10:03:01 »

Офффф, много ви обичам, бе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Толкова сте ми липсвали, Диди, сега почвам да чета да видя ти докъде си го докарала, сладката ми тя!!! DANCE DANCE DANCE
Активен
Страници: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines