Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:34:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548279 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #3105 -: август 11, 2007, 12:11:15 »

Е, kleo_20, най-после след толкова умуване си хареса и ти  Bravo
Радвам се, че си стигнала до крайното решение - хубаво е, когато някоя приятелка (а нали това са кумите) си каже мнението и те подкрепи в избора  good А и щом майка ти те е харесала също, значи това е Твоята рокля  yahoo yahoo yahoo
Ще чакаме с нетърпение снимки да я видим и ние най-после  blum
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3106 -: август 11, 2007, 12:15:22 »

благодаря ви момичета много ми е хубаво че се радвате с мен DANCE ами булеварда не го знам как се води перпендикулярно е на Граф  Игнатиев като мине моста на НДК на културата хехе се продължава по посока на нац. стадион магазина се казва Марция не ме разбрахте сигурно то и аз не се разбирам де blush blush blush и момичето беше много мило и роклята каза че ще стане за максимум 3 седмици ако не проявявам много капризи де ама аз съм си перфекционистка хехех и сигурно по дълго ще е шиенето на моята рокля  yahoo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #3107 -: август 11, 2007, 12:18:26 »

благодаря ви момичета много ми е хубаво че се радвате с мен DANCE ами булеварда не го знам как се води перпендикулярно е на Граф  Игнатиев като мине моста на НДК на културата хехе се продължава по посока на нац. стадион магазина се казва Марция не ме разбрахте сигурно то и аз не се разбирам де blush blush blush
Мисля, че има предвид бул. "Евлоги Георгиев"  good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3108 -: август 11, 2007, 13:01:20 »

благодаря ви момичета много ми е хубаво че се радвате с мен DANCE ами булеварда не го знам как се води перпендикулярно е на Граф  Игнатиев като мине моста на НДК на културата хехе се продължава по посока на нац. стадион магазина се казва Марция не ме разбрахте сигурно то и аз не се разбирам де blush blush blush и момичето беше много мило и роклята каза че ще стане за максимум 3 седмици ако не проявявам много капризи де ама аз съм си перфекционистка хехех и сигурно по дълго ще е шиенето на моята рокля  yahoo

Не искам да те разочаровам, но преди да я капариряш-прочети тази тема crazyhttp://www.svatbata.org/forum/index.php?topic=354.30 crazy http://www.svatbata.org/forum/index.php?topic=354.15
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3109 -: август 11, 2007, 14:00:31 »

МИЛА ИЗВИНЯВАЙ НО МИ ИСКА РЕГИСТРАЦИЯ А НЯМАМ НЕРВИ В МОМЕНТА би ли ми преразказала накратко горе долу за какво иде реч стига да не те затруднявам естествено благодаря ти предварително give_rose give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3110 -: август 11, 2007, 14:43:29 »

"Цитат на: Little_Sweet_Didka в 13.03.2007 11:22:21
a.tzanova може ли на лични координатите на "Марция"?



Не ти трябват ядове- аз там си оставих за шиене роклята -късат ми нервите повече от 1 месец  вече
         
Като информация за този 1 месец :
 -занесох им разпечатка на модела който искам и си избрах дантела от техните мостри
-трябваше им повече от 1 седмица за да ми кажат ,че всъщност тази дантела вече я намало и след няколко дни щели да имат мостри на актуалните дантели
-да ама не, 2 седмици по-късно и сума телефонни разговори с тях ...резултата беше нулев -няма мостри
-междувременно още от първия път като отидох исках цена за рокля с тяхна дантела и цена ако аз си я купя...никакъв резултат докато не повиших тон и не настоях да ми отговорят -случи се около  3-тата седмици   
-отидах и сама си купих дантела ,занесох им я и ми взеха мерки , обаче имах неблагоразумието да спомена че ще си нося готовата рокля на химическо (естествено няма да я облека след като се е въргаляла по шевните машини и из ръцете на толкова хора) , а момичето там ми каза че ще ми звъннат скоро за първата проба
-след точно 1 седмица ми знъни телефона и от Марция ми казват да съм отидела да си взема дантелата и да я занеса сега на химическо -за да не се свиела
като за проба изобщо не били готови( първо се крои и пробва плата който е под дантелата), не можели те да я занесат на химическо въпреки че им предложих да им платя повече
-както и да е прецакаха ми целия посветан на пазаруване за сватбата ден , за да отида до тях и да взема дантелата , обаче много бях ядосана и казах на момичето в Марция че техните хора са безкрайно бавни и добре че имам още време до 5май . Доста време се въздържах да не избухвам на всичките им тъпи постъпки и защото момичето в магазина е бременно ама просто ми писна страшно. За повече от месец имаме само взети мерки и ако това е напредък.... сигурно аз нещо не разбирам   


О забравих да ви кажа , за хората в Мрация почти всички дантели са 200лв метъра     рокля като моята ,цялата от дантела е 800лв -направо са полудели дантелите почват като цени от 40лв за около 80-100лв има страхотни неща. На доста фирми на едро съм ходила до сега 200лв дантела не съм видяла , а и едната от тези които за тях е 200лв  я видях за 86лв на клиентска цена -нали се сещате че те пазаруват на едро ,а я пробутват за 200лв"


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
iskrichaka, моля те кажи какво лошо си чула за Марция, защото съм решила там да си шия роклята и да се ориентирам на време. Благодаря

Писала съм вече за тях.
Не просто съм чула а там си шия роклята -изобщо не се занимавай  с този салон.
Днес ми се обадиха  да ми кажат ,че сатена им бил лигав някакъв и да съм изчакала още една седмица за да им докарат нов т.е след взети преди 2 седмици мерки ТЕ ОЩЕ НЕ СА КРОИЛИ ДОРИ     
Незнам колко още ще ми издържат нервите след техните простотии- дали да не ида да си купя и сатена и да отида в Благоевград и да си я ушия , пък и да им платя , така май най  ще са доволни. До гуша ми дойдоха вече -толкова не можаха за всичкото време което ме мотая да си закупят 3 метра  сатен


Отн.: Черен списък за салони - Гр.София
« Отговори #59 -: 15.04.2007 00:14:58 »   

--------------------------------------------------------------------------------
Окончателно записвам в черния списък салон Марция !!! Не мога да спра всички които видят хубавките рокли на витрината им да си поръчват при тях , но мога да споделя опита си и всеки сам да си направи изводите.
След като си поръчах роклята в началото на февруари ,днес на 14,4,07 я взех  готова , по -моткави и неадекватни хора няма просто. Бяха ми обещали миналата седмица да я донесат , но понеже било преди празниците не я донесоха и ако вчера не се бях обадила да питам "какво става с моята рокля по дяволите ", нямаше и да я донесат изобщо    Изпратиха я с куриер, струваше 50 лв повече отколкото сме говорили и ми бяха направили една безумно грозна чантичка от бял сатен с отрязан елемент от дантелата ми пльоснат по средата  като аз такова нещо не съм поръчвала изобщо. А пък и не е това което говорихме -осакатили са модела само за да им е по-лесно. Най -милото е ,че ми пратили роклята без да ми пратят плата ,който ми е останал. Обещаха във вторник да ми го донесат, само да посмеят да не го направят -във въздуха ще ги вдигна     До гуша ми дойде от тях ! Ако цените нервната си система НЕ ХОДЕТЕ ТАМ !!!!.
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3111 -: август 11, 2007, 14:59:30 »

Всичко това ми напомня за моята одисея с Минон girl_impossible Поръчана от 2 месеца аз все още нямам рокля... cray
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3112 -: август 11, 2007, 15:12:45 »

ееее стига бе наплаших се вече тотално таман се бях поуспокоила Oh my ... ама мила я малко повечко ги натисни тея може ли такова нещо какъв им е проблема тц тц тц beating beating beating beating
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #3113 -: август 11, 2007, 21:44:33 »

честно да ви кажа това е много относително,не означава че щом с едно момиче са се отнесли толкова нагло че с всички ще е така.аз например като си търсех рокля бях супер недоволна от "РОМАНТИКА"(и после от разпадащите им се диадеми laugh за 220лв),но пък доста момичета от форума си шият рокли там и са доволни pardon един случай според мен не определя дали салона си заслужава или не
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3114 -: август 11, 2007, 21:47:21 »

благодаря мила @}->--много ме успокои аз като поръчвам обаче ще си проуча всичко както си му е редът good а какви са тея диадеми за 220 лева?те златни ли са или пак прочутите камъни сваровски дето за мен са си чисти стъкла
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #3115 -: август 13, 2007, 08:02:58 »

Благодаря на всички за инфото за Романтика! @}->--В Събота ходих до магазина им на Пиротска.Пробвах рокля ушита за друго момиче по модел на Eddy K.Много ми хареса, изчистена, с шлейф, който сеприбира.Бях като кралска особа! :girlsigh:Цената беше 400лв.Реших, че ще я взимам, но първо хубаво ще обиколя, за да не съжалявам.След дълго лутане харесах и два модела на Грънчаров и Син, накрая отидохме до Холидей на Стамболийски.Премерих една и си казах, че това е моята.Ще ми шият нова,защото не ми е по размер.Цената е 450лв.А момичетата са страхотни, бяха две, а по едно време бяхме три булки и на всяка обърнаха нужното внимание! girl_in_love
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #3116 -: август 13, 2007, 08:16:36 »

Ами браво Мариана! Добре си се справила и това, че си почувствала роклята като Твоята е най-хувавото.
Наистина е много важно отношението на продавачките в магазина или салона. Това не е просто покупка на рокля, а нещо което ще облечеш само веднъж, но на един от най-важните за теб дни.

Аз може би съм единствената кандидат-булка, която не е пробвала нищо по магазините. Видях модела в Интернет и се влюбих направо в него. Сега се шие, но когато облякох роклята за първа проба беше като магия. Просто не исках да я свалям. Не съм си представяла, че мога да се развълнувам толкова.

Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #3117 -: август 13, 2007, 08:21:08 »

Yanna и при мен беше същото сигурно се разхождах полувин час с нея!
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #3118 -: август 13, 2007, 08:25:27 »

 danceg Аз днес съм на втора проба и с нетърпение я чакам. Шивачката е супер готина и креативна, оставих я да прояви творчество. Ще има изненади днес, еее дано да са приятни.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3119 -: август 13, 2007, 08:28:45 »

Аз може би съм единствената кандидат-булка, която не е пробвала нищо по магазините. Видях модела в Интернет и се влюбих направо в него.

Аааа...не не ! Не си единствената laugh Ето ме и мен-същатат като теб! Видях модела-влюбих се и всяка следваща рокля ми бледнееше и не беше Моята. Е премерих една рокля за да видя как стои бюстоето  и това ми беше с меренето!8P laugh


mariana радвам се че си намерила Твоята рокля! Дано си много щастлива в нея и ти донесе много семейно щастие! good Wink
Активен
Страници: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines