Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:29:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1549039 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3075 -: август 06, 2007, 13:51:32 »

ето ме отново миличко air_kiss благодаря ви за подкрепата толкова сте мили @}->--така а сега да започна разказа си
с мамето  отидохме до Романтика на Витошка защото ми беше харесала няколко модела рокли първия за съжаление не ми стана и за съвсем малко да не вляза та не можах да се видя в роклята nea облякох същата рокля като на Роси аууу как ми пасна ама сериозно все едно ми беше шита по мярка толкова добре ми стоеше и мама много ме хареса но както се оказа по-добре да не я бях обличала само се раздразних че не мога да я имам(казаха чв струва 1400 близо)а на свеки като и се обадих да и кажа cray :cray:каза че е много пари и да не си и помислям Cray както и да е мама ме остави защото трябваше да ходи на работа и аз самичко в дъжда отидох до един магазин,в който преди това си бях харесала една рокля..като влязох видях и харесах още една и ги премерих и 2те много ми харесаха как ми стояха пак все едно бяха шити за мен едната само малко чашките и ми бяха мънинки а другата беше точно моите мерки DANCE но сега идава най-лошото:двете рокли нямат ниющо общо между тях толкова са различни а аз харесах и 2те и то на много по ниска цена...едната е с малко обръчи но те може да се махат и пак не се губи ефекта полата е екрю а бюстието е на половина карамел а горната час на полата е набръчкана пак карамел захваната на една страна леко и с розичка...но карамела ми изглежда повече прасковено отколкото карамел но така каза продавачката... good другата е цяла права по мен с голяма цепка от ляво...тя е бяла но може да се ушие и в цвят какъвто аз искам Wink отгоре е бродерия и е прозрачна покраи коремчето а чашките са като раковинки и много ми харесат деколтето е дълбоко но аз мисля малко да го променя е ще го видим това в последствие =]мисля и цепката да е по малка че така е доста дълбока и не знам консервативната свеки какво ще каже...поръчката се изпълнява за 2 седмици Oh my ... Oh my ... да правилно четете за 2 седмици ще си я имам danceg Yes обадих се на свеки и тя каза че още днес отиваммисля че и цената повече я устройва sad съжалявам няма снимки защото не дават да се снима преди да се капарират роклите nea кофти но какво да се прави много ми се щеше да ги снимам и да ви ги покажа за да си кажете мнението и да ме посъветвате...ами това е засега от мен че много дълго стана постчето pleasantry
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #3076 -: август 06, 2007, 14:00:54 »

Ее скъпа каквото и да избереш няма да съжаляваш!
Направо отивай и решавай на място без да се задълбочаваш много!Просто реши как искаш да изглеждаш на сватбата си и капарирай и поръчвай!
А ние ще чакаме снимки на вече избраният от теб модел!
УСПЕХ и с консервативната ти свеки дано не ти противоречи много!!! good good good
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #3077 -: август 06, 2007, 14:02:46 »

Милинко, прочетох за премеждията ти с роклите и си мисля само едно........вземи си която на теб ти харесва.....която душа ти поиска. Ти ако почнеш от сега да се съобразяваш, дали да е с цепка или без...докаде ще стигнеш.Мисля, че няма нужда да ти обяснявам, че с малко дипломация, винаги можеш да постигнеш своето.
Стискам палци да имаш мечтаната рокля...smile
 give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3078 -: август 06, 2007, 14:17:30 »

muhichka pleasure много ви благодаря за подкрепата много сте мили
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #3079 -: август 06, 2007, 15:18:19 »

Клео,не се притеснявай-виж,харесала си си не една,а две рокли!Реши коя от тях е твоята-кажи си своите изисквания,поговори добре със свекито, дръж на своето и я поръчвай!Успех ти пожелавам!
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #3080 -: август 06, 2007, 16:04:26 »

Клео,не се притеснявай-виж,харесала си си не една,а две рокли!Реши коя от тях е твоята-кажи си своите изисквания,поговори добре със свекито, дръж на своето и я поръчвай!Успех ти пожелавам!

Напълно съм съгласна с Росистела!!!!  good good good
Това е твоя ден и никой - повтарям никой  няма право да ти се меси в избора. И да не си тръгнала да се съобразяваш с разни свекита!!!   Oh my ... Oh my ... Oh my ... Тя трябва да се съобразява с теб. Ако от сега тръгнеш да се съобразяваш докъде ще стигнеш с тази работа. Късмет!!!
И да направиш най-подходящия  за теб    избор.

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3081 -: август 06, 2007, 18:32:16 »

Момичета толкова сте мили безкрайно ви благодаря на всичкииии give_rose аз както написах вече в друга темичка ходих преди малко със свеки до магазина да съгласувам и нейното мнение по въпроса и тя да не повярва човек каза че и двете рокли и харесват много Oh my ... Oh my ... Oh my ... е това не го очаквах честно казано...каза че тотално и безпрекословно одобрява моя избор laugh ето така реагирах в началото помислих че се шегува съвсем сериозно pleasantry тя каза че била сериозна но аз много много не знам дали да и вярвам тя си пада малко утепана лисица и знам ли я кви и се въртят из главата nea за това мисля да си викна мамето и тя да ми даде най-добрия съвет...хубавото е че реботя близо до магазина и всеки ден минавайки покрай него гледах едната рокля и си мислех "ехх колко е хубава дали да не я меря"и ето че днес отивам и докато чакам да ми дойде реда и видях втората и като я харесах и я премерих и ми лепна ама все едно за мен е шита и сега съм раздвоена..поне едно хубаво нещо каза свеки като съвет"не мери поече за да не се побъркаш от чудене ще се разтроиш ще се чудим какво да те правим после"хехехи така а относно снимките
няма как за сега поне скъпи мои не дават да се снима ако не е капарирано нещо и много ме е яд ...как да им обясня че няма да давам снимките да ми шие съседката баба стоянка на 87г. ами ще ги покажа на вас за мнението ви?евентуално снимки на избраната рокля:(
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3082 -: август 06, 2007, 18:42:36 »

Клео, и аз избрах моята рокля с мама, моят съвет е да чуеш какво ще ти каже твоята майка и да се консултираш най-вече с нея!!! good Свекито не е за слушане, според мен!!! good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #3083 -: август 07, 2007, 08:36:06 »

Клео отиди с майка си - тя ще ти каже искрено коя рокля е по-хубава !:) от нея ще получиш най-обективното мнение !!!  good, но ти нямаш ли си все пак фаворитка !!!!???едната не ти ли харесва повече?? ,
 а това, което свекърва ти е казала е правилно, след като си избрала два модела не обикаляй по други магазини, да не се "разтрояваш" !! smile успех и да пишеш после !!! и най-накрая вече купената да ни я покажеш smile
Активен
emi79
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #3084 -: август 07, 2007, 09:35:32 »

здравейте на всички и аз вече мога да се похваля с роклята си.Тръгнах един ден сама влязох в един магазин и тогава я видях и знаех че това ще е моята рокля облякох се харесах се но на другия ден с едня група момичета отидохме пак в магазина иииии вече роклята е капарирана yahoo :girl_in_love:ако успея ще пусна снимки за да я видите :girl_impossible:а младоженеца ми и той е готов :dance:и вече съм по спокойна blum *KISSED*на всички
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #3085 -: август 07, 2007, 09:43:42 »

здравейте на всички и аз вече мога да се похваля с роклята си.Тръгнах един ден сама влязох в един магазин и тогава я видях и знаех че това ще е моята рокля облякох се харесах се но на другия ден с едня група момичета отидохме пак в магазина иииии вече роклята е капарирана yahoo :girl_in_love:ако успея ще пусна снимки за да я видите :girl_impossible:а младоженеца ми и той е готов :dance:и вече съм по спокойна blum *KISSED*на всички
Ами да ти е честита give_rose Сигурна съм че ще е прекрасна роклята girl_in_love Ще чакаме снимки разбира се
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3086 -: август 07, 2007, 09:50:52 »

emi79 честито мила и да бъдеш много щастлива облечена с нея на сватбения Ви ден  Bravo
kleo_20 и аз бях в същата ситуация като теб. Отидох с кумата ми и пробвах две рокли и двете ги харесах страшно много и незнаех коя да избера. Престанах да гледам други рокли и не ходих известно време до магазина. След две седмици отидох пак и тогава бях сигурна коя рокля да взема. Просто като отидох втория път и като я видях пак бях абсолютно сигурна, че това ще е роклята- взех и една моя приятелка с мен. Ако искаш наистина вземи майка си, а може и кумата или друга приятелка и смело кум магазина  good good good
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #3087 -: август 10, 2007, 08:50:12 »

а бюстието е подобно на това, но бяло


моята рокля е с твърдо бюстие и пола, която е набрана надолу !!!  полата е нещо подобно на долната !!! като розовото в цялата рокля ще е пръчките /пайетите/ с който са прихванати набраните !!! smile

Ха разглеждам си аз и гледам себе си  shok
Много се радвам,че харесвате роклята girl_in_love
И на мен си ми харесва good
Ели и моето бюстие е твърдичко.Сега видях твои снимки и наистина си била истинска принцеса girl_in_love
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #3088 -: август 10, 2007, 09:26:12 »

мерси, мерси, Миме първоначалния вариант на полата наистина беше такъв , но като отидохме ми бяха направили един парцал, че чак се разплаках и си избрахме оригинала към бюстието, но не съжалявам !!!! smile иначе твоята рокля е била супер smile
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #3089 -: август 10, 2007, 10:01:02 »

мерси, мерси, Миме първоначалния вариант на полата наистина беше такъв , но като отидохме ми бяха направили един парцал, че чак се разплаках и си избрахме оригинала към бюстието, но не съжалявам !!!! smile иначе твоята рокля е била супер smile
Мерси  kiss2
За съжаление и аз се сблъсках със лошо отношение и гадни корекций,но важното е,че в крайна сметка краят и при двете ни е успешен Wink
Активен
Страници: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines