Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:24:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548607 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3045 -: юли 31, 2007, 16:08:55 »

 :offtopic:За да не се отклоняваме много от темата ще ти пиша на лични! Wink good
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #3046 -: август 01, 2007, 14:26:20 »

Диде мила и аз май ще си шия моята от романтика blush а честно казано така не исках нито да шия нито да е от там..балната остана без цип в деня на бала(е добре че все някак си я затворих и изкара до следващата сутрин laugh)но мама ме навива всеки ден и само за това говори вече и аз нямам търпение да отида в бутика им на витошка и да видя какво ще поръчвам ти каза че били много мили но тук из форума бях чела че някои не ти обръщат никакво внимание и се държат малко грубо освен в случаите когато сватбата не ти е следващия месец-чак тогава се съгласяват да ти помогнат и да вземат поръчката.. bad аз малко се наплаших Oh my ... и стресирах но мама държи да идем там честно казано и аз нямам голям избор все съм заета работя мноог и не мога да обикалям както си бях планувала а няма и с кой мам и свеки са на работа евентуално когато аз почивам и така...би ли ме посъветвала нещо аз като видях твоята рокля и тази на Роси естествено просто опасенията от страна на качеството за изпълнение ми отпаднаха..а също така знам че слагат роклите в найлонов плик а не в калъф при теб как беше..извинете ме за дългия пост но е вече крайно време да се взема в ръце  pleasantry
Привет от мен!
Понеже доста време вече работя и съм в тази сфера, ще си позволя да ви посъветвам някои неща, скъпи бъдещи булки!
На първо място-не се колебайте да казвате точно какво искате, независимо от това продавачката или консултантката колко приветливо или мрачно ви гледа!Предстои ви Вашата сватба и няма място да се притеснявате от каквото или когото и да е!
После-ако имате някакъв лимит, не се тревожете да го сподеите от самото начало!има достатъчно варианти да се направят различни модели от различни материи на достъпни цени...Всичко става с питане-нали знаете!!!!
И не на последно място-не се тревожете да изисквате!Всичко от всеки, отговорен за този толкова важен ден за Вас!
Хартиена торба-съжалявам-плик или нищо!Плащате за качество, но ако някой иска да ви го спести-поставете го на мястото му!
Вие сте на ход!!!!!
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #3047 -: август 01, 2007, 18:18:50 »

Дидка, честита рокля и от мен! Много си хубава в нея и много добре ти стои - нали за теб е направена! Избрала си хубаво червено, много ми допада! Мисля, че всичко по нея е наред и няма за какво да се притесняваш. И поздравления за това, че е без обръч. Аз също не харесвам рокли с обръч и моята е без такъв, само дето се притеснявам да я покажа, но може който изяви желание да я пусна на е-майл... blush И без това мъничко остана  yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3048 -: август 01, 2007, 18:22:00 »

ами ето ти една желаеща danceg защо се притесняваш нали за това е темичката хайде пускай без безпокойство ако пък не искаш дай да надзърна в майла хехе
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #3049 -: август 02, 2007, 07:58:48 »

summer_sky пусни ни роклята да е видим !!! smile няма защо да се притесняваш !:)
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #3050 -: август 02, 2007, 08:20:23 »

ООООООООООООО аз видях роклята на summer_sky, просто е божествена, стой много красиво и е много хубава. Още един път поздравления summer_sky ! give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #3051 -: август 02, 2007, 08:27:55 »

Къде я видя? Искам и аз!  blush  summer_sky няма от какво да се притесняваш! Давай смело, пусни една снимчица  good
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #3052 -: август 02, 2007, 08:40:04 »

пишете и на ЛС за да Ви я изпрати на майл - а ! smile
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3053 -: август 02, 2007, 16:04:20 »

summer_sky кутията на личните ти е запълнена! Искам и аз да видя роклята тиииии!!!!!! hysteric

 blush give_rose И балгодаря за милите думи на теб и всички момичета!!! Flower
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #3054 -: август 02, 2007, 16:06:59 »

summer_sky кутията на личните ти е запълнена! Искам и аз да видя роклята тиииии!!!!!! hysteric

 blush give_rose И балгодаря за милите думи на теб и всички момичета!!! Flower

и аз искам да я видя моля ? smile
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #3055 -: август 02, 2007, 19:07:39 »

всички искаме да я видим  yahoo
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #3056 -: август 02, 2007, 20:06:29 »

И ааааааааз...
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3057 -: август 02, 2007, 20:12:41 »

И ааааааааз...
и аз съм от групата на желаещите  blum
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #3058 -: август 03, 2007, 07:10:38 »

Момичета, отчаяно се опитвам да ви я изпратя на е-майлите, но връзката ми е ужасно бавна днес и нещо се прецака  diablo Обещавам пак да направя опит тази вечер след работа...
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #3059 -: август 03, 2007, 14:04:05 »

леле какви красоти имало тук, бях я позабравила тази темичка /е вече минала по този път blush/.
Но със закъснение се присединявам и аз - Дидка страхотна рокля и още повече ти в нея  good А в самия ден ... думи нямам като засияеш още повече, ще си най най най-красивата и щастлива булка heart
Бульовче, и твоята е много нежна, харесва ми и смятам, че ще си една прелестна и лъчезарна булка Bravo
А на Бебо и на Радост - нямам думи. СТРАХОТНИ сте момичета!!!  yahoo

Активен
Страници: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines