Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:14:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548359 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3030 -: юли 30, 2007, 21:10:13 »

Ох, благодаря ви момичета! give_rose Flower  give_rose
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #3031 -: юли 30, 2007, 21:18:57 »

Роклята ти е супер ,много е различна от стандартните .Аз искам да споделя моето мнение че аз бих сложила само един по голям обрач отдолу на роклята,защото за мен сватбените рокли са  много широки доло но тово е въпрос на личен избор   smile  smile
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #3032 -: юли 30, 2007, 22:51:57 »

Дидка и на мен ми харесва роклята. Разбира се, всеки е с различни предпочитания, аз също НЕ харевам обръчи и   моята рокля също няма да има. Малко се колебая за булото ти, повече ще ми хареса, ако сложиш едно с дантела покрая ( нали беше пуснала снимки с такова). Ноооооо, още веднъж казвам всеки с вкуса си  give_rose
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #3033 -: юли 31, 2007, 08:14:30 »

Привет!!!!

искам да Ви задам един въпрос....

нова съм в този форум, така че моля предварително да ме извините ако го задавам в грешната тема....

Та въпросът ми е : Дали може да ме упътите горе-долу колко излиза една рокля? pardon
Здрасти и добре дошла при нас.Относно цената на роклята ами може да излезе от 200 до 2000лв. зависи каква рокля искаш,от материалите от които ще се направи ,от кой булчински салон я вземаш.
Диде роклята ти е невероятна изобщо недей да съжаляваш и да умуваш - това е ТВОЯТА рокля.Ти си като принцеса в нея и ще бъдеш най-щастливата булка
Бульовче твоята също е страхотна и много нежна. Честито
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3034 -: юли 31, 2007, 08:18:14 »

Дидка роклята ти стои много добре и ще бъдеш една страхотна булка- аз също не харесвам рокли с обръчи и моята също е без. Може би воалът на мен ми идва малко силен- това червеното покрая, но пък е в тон с панделката и цялата украса. Bravo На Radost роклята също е мнгого красива.
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #3035 -: юли 31, 2007, 08:26:45 »

Диденце, малко, сладко! защо мила си така унила, след като изглеждаш пракрасно в тази рокля! повечето рокли приличат на тъжни бели пеперуди преди Денят Х! но когато булката се настрои, когато я нагримират и фризират, когато пламъчетата в очите й заискрят силно и когато дойде нейният бъдещ съпруг, за да я отведе пред олтара - тогава нещата изглеждат мнооооого различно! Oh my ...
знаеш, че много момичета могат да ти завиждат за визията - тяло, лице! а роклята е чудесна - добра кройка и изпълнение, със страхотен акцент в твоя цвят - червения! панделката трепти на кръстчето ти! вдигни очи и си мисли - "няма по-хубава от мен"! защото всяка булка е най-красивата и нищо не може да помрачи радостта от идващото събитие!
 girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #3036 -: юли 31, 2007, 08:30:15 »

Диде,ето че най-накрая си взе роклята,тези дни си мислех какво ли става с теб?!Честита да ти е,мила-аз и преди казах-виждала съм я и на живо-чудесна е,нежна и красива!А ти облечена в нея си страхотна!Само има нещо във воала,което леко ме притеснява-струва ми се,че не е съвсем бял и леееко се разминава с цвета на роклята.Но това може би не е така на живо-харесва ми,че е дълъг и допълва ефекта,който придива червената панделка(и обувки Wink )  good
bulyov4e,честита рокля и на теб!Много ми допада и мисля,че са успели да сътворят за теб това,което ти беше по сърце,имайки впредвид постингите ти назад в темата!А само след няколко дни ще те видим и теб като красива булка в нея!
Radost,разгледах всички снимки в галерията ти-много са хубави,а роклята ти е прекрасна!

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3037 -: юли 31, 2007, 08:47:05 »

диде си си една прелест :'(толкова си красива че нямам думи не се притеснявай за нищо сладуранче air_kiss роклята ти стои сякаш с нея си се родила браво на Романтика ее и на вашите че си толкова красива в нея DANCE не искам да си мислиш нищо лошо само усмивки и приятни емиции искам да виждам защпто нямаш повод за притеснения и трвоги.обещай ми girl_wink
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #3038 -: юли 31, 2007, 08:52:22 »

Абсолютно съм съгласна.Мнооооооооооого сладурска визия си спретнала, браво  Bravo
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #3039 -: юли 31, 2007, 08:56:38 »

Диде,страхотна си!Защо си толкова сериозна на тези снимки или още неможеш да повярваш ,че тази красота е направена специално за теб?Горе главата yahoo .
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #3040 -: юли 31, 2007, 09:02:42 »

Дидкаааа
 Girl_hide нямам думи...........прелестна си girl_in_love
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3041 -: юли 31, 2007, 09:26:22 »

 Bravo Bravo Bravo
Страхотни рокли момичета!!!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #3042 -: юли 31, 2007, 11:27:07 »

Дидка честита рокля! Станала е по-хубава, от колкото си я представях  Bravo Страхотно ти стои! И воала е много хубав, на мен много ми харесват дългите воали  good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #3043 -: юли 31, 2007, 15:44:18 »

 cray Cray cray Ооооххх!! Толкова ме разчувствахте!!!
Особено думите на bulyov4e  girl_in_love
Така сега да кажа за воала- и аз исках да е с дантела, но става прекалено. Дантелата върху роклята е доста пищна и дантеления воал идва в повече наистна. Цвета на воала е същия като на роклята, незнам защо е излязъл така на снимките. Реших да е с червено по края, защото все пак акцента е червеното, а не дантелата. И роклята от зад изглежда прелестна с тази панделка, но от пред липсваше още нещо червеничко което намерих във воала. Не съжалявам че избрах именно такъв, много си го харесвам и нямам търпение да мине времето до 8-ми blush
Още веднъж искам да ви благодаря на всички ама на всички че за пореден път ме укоражихте!!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3044 -: юли 31, 2007, 16:05:02 »

Диде мила и аз май ще си шия моята от романтика blush а честно казано така не исках нито да шия нито да е от там..балната остана без цип в деня на бала(е добре че все някак си я затворих и изкара до следващата сутрин laugh)но мама ме навива всеки ден и само за това говори вече и аз нямам търпение да отида в бутика им на витошка и да видя какво ще поръчвам ти каза че били много мили но тук из форума бях чела че някои не ти обръщат никакво внимание и се държат малко грубо освен в случаите когато сватбата не ти е следващия месец-чак тогава се съгласяват да ти помогнат и да вземат поръчката.. bad аз малко се наплаших Oh my ... и стресирах но мама държи да идем там честно казано и аз нямам голям избор все съм заета работя мноог и не мога да обикалям както си бях планувала а няма и с кой мам и свеки са на работа евентуално когато аз почивам и така...би ли ме посъветвала нещо аз като видях твоята рокля и тази на Роси естествено просто опасенията от страна на качеството за изпълнение ми отпаднаха..а също така знам че слагат роклите в найлонов плик а не в калъф при теб как беше..извинете ме за дългия пост но е вече крайно време да се взема в ръце  pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines