Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:59:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548772 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #2955 -: юли 24, 2007, 16:08:07 »

Момичета честито за роклите!!! Bravo Аз моята живот и здраве трябва да я взема най- късно утре- харесах си готова тъкмо когато се бях отчаяла, че нищо няма да намеря и нищо няма да харесам girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2956 -: юли 24, 2007, 16:49:08 »

и аз исках бяла все пак класическо а и още като малка си мечтаех за бяла рокля но като видях на снимки и на видео някои бели рокли се отказах вече не искам бяла рокля.мама и свеки ми се подиграват laugh и разправят че е по добре че още нищо не съм взела че каквато съм шматка ще си променя мнението 100 пъти до големия ден blum сега ще почна най-сетне да търся и дано харесам но за цвят дори ориентир нямам оше не искам да е нещо тъмно в симъл да не е карамел или подобно...знам гере долу моделчетата които бих искала да видя и да пробвам и до там
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #2957 -: юли 24, 2007, 20:37:15 »

Женя роклята е много хубава smile
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #2958 -: юли 24, 2007, 23:57:40 »

Женя, поздравления! Наистина чудесен избор - роклята е страхотна, а и ти в нея... girl_in_love
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #2959 -: юли 25, 2007, 09:25:45 »

Здравейте момичета! Аз вече мога да разпиша тук! Вчера си взех роклята, която я бях поръчала в СИЯНА Асеновград.  DANCE danceg yahoo
Там трябваше да съм по - рано от часът на пробата, която беше в 10:30. Като ми я показаха беше в наливно състояние, на нищо не приличаше. Облякоха ми я, полата беше дълга и широка, но веднага ми я коригираха, а бюстието беше голо и него също ми взеха допълнително размери, за да го досглобят. Оставих си телефона и отидох из града, че трябваше още неща да си купувам за сватбата. Обадихами се към 3:00 ч. за втора проба, полата вече беше готова и всичко ми пасна, но бюстието още не, по поне всичко по него беше сложено и само трябваше да се препасне. След още два часа чакане, роклята беше вече готова и си я взех и си тръгнахме.
Момичета чувството, което изпитах беше невероятно, когато облякох МОЯТА РОКЛЯ.
Пожелавам Ви и Вие да го изпитате, като мен!!! give_rose
P. S. Ако искате да я видите, ми пишете на ЛС, за да Ви я изпратя на e - mail - ите, тъй като неискам да я качвам в галерията!
Активен
dori_gradeva
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #2960 -: юли 25, 2007, 12:03:58 »

Мога ли да я видя? [email protected]
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #2961 -: юли 25, 2007, 14:23:29 »

Здравейте момичета...Нова съм тук и нямам търпение да разгледам всичко във форума.Аз също си шия роклята в Асеновград.Пробата ми ще е чак на 3 септември, но да ви кажа до тогава сигурно ще умра от нетърпение. Страшно се притеснявам и не ми се мисли, ако не се харесам  Girl_sing
Честито на всички, които имат вече рокли...  Bravo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2962 -: юли 25, 2007, 19:03:36 »

привет и добре дошла във веселото ни форумче:)тук ще намериш страшно много инфо за всичко което те интересува *THUMBS*както се казва "от пиле мляко нямаме' успех
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #2963 -: юли 26, 2007, 12:51:37 »

Момичета, май ходенето по проби, което толкова копнеех да избегна, ще бъде повече отколкото си представях. Засега се очертават още минимум 2 проби, защото шивачката каза, че иска първо да видим как ще стане бюстието като се стесни и чак след това да скъсяваме дължината. Слава Богу, че шивачката излезе много печена и очевидно си разбира от работата. Но може би ще си взема роклята чак след 2 седмици  pardon
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #2964 -: юли 26, 2007, 20:26:33 »

а и за какво ти е, Prin4ipessa, по-рано  blum
аз я взех моята днес, и сега къде ще я държа  Wink а се чудя да я изпера ли на химическо, тя уж е нова ама и аз незнам,какво мислите момичета
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2965 -: юли 26, 2007, 20:59:49 »

мама е ходила в магазина на романтика на витошка и е харесала 2 3 рокли а аз днес видях на витрината на един друг магазин една много хубава.остава само да почивам някой ден и да ида да меря но мисля че ще се справя а избора бързо.момичетата в романтика и казали че до 10 август ако реша да шия могат да я направят значи имам още 2 седмици време да мисля DANCE
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #2966 -: юли 27, 2007, 07:39:56 »

а и за какво ти е, Prin4ipessa, по-рано  blum
аз я взех моята днес, и сега къде ще я държа  Wink а се чудя да я изпера ли на химическо, тя уж е нова ама и аз незнам,какво мислите момичета


mandarinka според мен няма смисъл да я переш, ако не се е изцапала! И аз така мислеш, че при пробите полата на роклята ще се изцапа и ще се наложи да я пера, но не, шивачката и момичето, което е продавач - консултант бяха много внимателни и изобщо не се изцапа. Единствено при транспортирането се измачка и сега трябва да я гладя някакси. Дано успея!
Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #2967 -: юли 27, 2007, 08:38:54 »

и мойта рокля се измачка малко от стоенето на закачалката, но мене ме е толкова страх да я гладя, че май предпочитам да е малко измачкана отколкото да рискувам да я гладя smile тя е с дантела най-отгоре и не знам как бих изгладила дантелата, но има време като я извадя предния ден ще преценя и ако е много измачкана ще пробвам да я изгладя някак. smile
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2968 -: юли 27, 2007, 08:41:24 »

Момичета, един трик за тези които ги е страх да гладят роклите си-както са на закачалка ги слагате в банята докато се къпете и от влагата и парата те се изправят! good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #2969 -: юли 27, 2007, 08:45:11 »

Момичета, един трик за тези които ги е страх да гладят роклите си-както са на закачалка ги слагате в банята докато се къпете и от влагата и парата те се изправят! good

Bravo Дидка, както винаги оригинална и гениална kiss2
благодарим
Активен
Страници: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines