Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:57:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 194 195 [196] 197 198 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548662 пъти)
 
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #2925 -: юли 22, 2007, 13:42:35 »

Момичета, да ви се похваля и аз вече имам рокляяяя  yahoo Дело е на Нели Праматарова. Много съм доволна от нея и момичетата в атеието й. Радвам се, че я открих готова, защото не исках да шия. Роклята е цвят екрю, в 12.00 на обяд я изпробвах, но имаше неща за корекция в бюстието. То е с много нежна дантела. Аз исках връзките отзад да се сменят с широки, а да не са тесни, да му сложат тънки презрамки и камъни "Сваровски". Мисля, че се получи много добре. Полата е изчистена - от тафта и в краищата долу има същата дантела като тази на бюстието. За 2 часа бяха готови с корекциите като заедно с това ми ушиха и едно много сладко торбе в почти същия цвят и малки дантелки като тези на роклята.
Щастлива съм, защото за малко не се разплаках на фона на целия кич, на който бях свидетел в Асеновград...Чудя се как хората могат да харесват такива натруфени сметанови торти  bad Но разбира се навсякъде предлагането е според търсенето! Тъкмо се бях разсърдила на целия свят и мислех да си тръгвам, когато видях "моята" рокля... girl_in_love Без обръч е и на фона на всичко останало, направо ме грабна от воле. Малко е по-различна от това, което съм си представяла, но аз се харесах и вече нямам търпение за  CHEERS danceg
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #2926 -: юли 22, 2007, 14:05:43 »

Както вече бях казала - РАЗКОШНА Е!!! Това е точно твоята рокля, мила solecito! Изглеждаш чудесно с нея!  Bravo
благодаря, миличка  kiss2 и аз много си я харесвам, ако не се беше и разпаднала почти......  laugh щеше да е перфектна  blum

Стига бе?!  huhhuh.gif  Oh my ... И твоята ли? Значи те е сполетяло нещо подобно като Smurfieta?
амииии.... да  pardon само дето аз не можах да издържа и до средата на ресторанта с тази рокля - очаквах да падне, а заедно с нея и аз ( представете си гледката само  laugh laugh laugh ) и затова по-голямата част от снимките в ресторанта са ми с костюма  Girl_sing
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2927 -: юли 22, 2007, 14:44:09 »

Ааааа,видях тази на Дидка на живо,бяха й я приготвили хората,но няма кой да отиде да си я вземе... Blush -страхотна е,Диди!И толкова нежна... girl_in_love

Ох..дано..аз имах малки забележки и исках да я взема когато и шивачката е там...но какво да правия в Лондон беше страшна буря и.... pardon сега утре ще отида да я взема и ако има нещо я оставям за поправки!
Едни мили момичета от друг форум ми пуснаха няколко идеи. Видях как ще иглежда воал с червен край и доста ми хареса, също така ми харесаха и ръкавиците, но едва ли ще могат да ми направят от същия плат....



* 003477190.jpg (89.73 KB, 329x494 - видяно 214 пъти.)
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #2928 -: юли 22, 2007, 20:23:48 »

summer_sky честито  smile Покажи ни снимки Wink
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #2929 -: юли 22, 2007, 20:27:48 »

Роси чакаме снимки на твойта smile
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #2930 -: юли 23, 2007, 02:52:30 »

Момичета с разрешението на Ина ви пускам снимка  Girl_hide Има още в галерията ми  good

Искам само да уточня, че това което виси от китката ми е букета ми, ако може да се нарече по този начин, а не е чантичка.Ха ха ха.Само аз си знам кое какво ми е , май, а?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2931 -: юли 23, 2007, 08:07:05 »

Роси честита рокля, надявам се, че е покрила всички изисквания и наистина си е твоята рокля !!!!! честито !!! smile smile
Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #2932 -: юли 23, 2007, 10:00:22 »

здравейте момичета, в събота си взех роклята и наистина съм много щастлива!!! DANCE
шивачката наистина се е справила много добре и е направила точно каквото исках!!!
макар, че ми я позабавиха малко, препоръчвам без задръжки салоните на Романтика ( този на Витошка).
Ще пратя снимки направо от сватбата. smile



Цитат

PETKOVA: mary честита рокля Bravo

dori_gradeva: Честита рокля

kleo_20: да ти е честита рокличката мила mary много се радвам за теб и нямам търпеие да я видя вече Bravo

« Последна редакция: юли 23, 2007, 15:18:28 от Teo » Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #2933 -: юли 23, 2007, 17:44:30 »

Честито на всички,които си имат рокли! smile
Аз с моята за пореден път ударих на камък! Трябваше днес да си я взема,но поради куп причини неуспях!Дантелата,с която трябваше да се шие я няма! sad Днес си харесах нова-невероятно красива,просто се влюбих в нея, но уви- и нея я няма! :cray:А, толкова много ми се искаше да е тя! Но ще трябва да се примиря с не чак толкова хубава! girl_impossible Поне хубавата новина е,че най-вероятно до края на седмицата ще си имам рокля!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #2934 -: юли 23, 2007, 20:09:22 »

Момичета утре отивам на корекция на огромната рокля. Стискайте палци всичко да е наред! Аз уж си поръчах готова рокля, за да избегна разправяне с шивачки, а то какво се оказа  girl_impossible ...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2935 -: юли 23, 2007, 20:18:40 »

ох какво да ти кажа то като човек си мисли че е избрал по малкото зло и  Oh my ... така е понякога.аз за това още се лутам и не знам какво да правя а определено вече нямам време за шиене имам по 2 свободни дни в седмицата в които не смогвам да изпълня вс си задължения..камо ли рокля напрараво съм съсипана вече...дори мама се притесни че нямам рокля и дори не съм търсила още ама с тая моята работа направо незнам какво да правя а роклята е най-важното ми нещо много се радвам за всички които имат вече рокли или са почти готови с това Bravo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #2936 -: юли 23, 2007, 20:21:15 »

kleo_20 що не отскочиш до Мтайлър? Може да си харесаш нещо готово, което да ти пасне и направо да си го вземеш.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2937 -: юли 23, 2007, 20:33:07 »

Аз уж си поръчах готова рокля, за да избегна разправяне с шивачки, а то какво се оказа  girl_impossible ...
Хехе...и при мен беше точно така... Girl_sing Уж, готова роклята, уж всичко е наред а накрая, щеше да стане екшън за едната бройка.... tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2938 -: юли 23, 2007, 20:42:56 »

аз от там харесах тая дето я сложих на снимка е от там....малко повече пари и да се надявам свеки да се навие ама се съмнявам аз и казах 1000 давам аз а ти останалото тя не се нави.искам да ида до там и да премеря вс каквото има ама много ми харесват техните рокли/......а дано се получи
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #2939 -: юли 23, 2007, 21:50:33 »

Пуснах няколко снимчици с роклята в галерията,но утре мисля да ги махна  pardon

prin4ipessa,дано да са ти оправили роклята и утре да си я вземеш!Съгласна съм с теб,че по принцип ако си взимаш готова рокля би трябвало да ти е по-спокойно,отколкото ако си шиеш,но при мен се получи обратното-поръчах роклята,бях я виждала единствено на малка снимка в списание,а нямах никакви притеснения нито за миг и тя стана дори по-хубава отколкото съм си мечтала,при това е точно по моя мярка-както казва vanis-"лепи по теб" good

mary,честито и на теб,нямам търпение да те видя в сватбения ти ден!
Активен
Страници: 1 ... 194 195 [196] 197 198 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines