Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:22:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548817 пъти)
 
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #2835 -: юли 13, 2007, 17:36:01 »

Здравей Ани, за колко време ти казаха, че ще ти ушият роклята?

Стискам ти палци и не се притеснявай, всичко май накрая се нарежда!
А предсватбените емоции  май са най-хубавото.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2836 -: юли 13, 2007, 18:16:54 »

диде вече е 19 и нещо мила надявам се всичко да е наред и нямам търпение да пишеш какво става пиши по скоро че иначе beating шегувам се но много се вълнувам
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2837 -: юли 13, 2007, 19:25:35 »

Момичета върнах се, но без рокля! Безкрайно благодаря на BaBy и maria_lakova че бях толкова добрички и дойдоха с мен! А чак сега влизам, защото след ателието като седнахме на сладки приказкииии...и се забравихме! Роклята остана за другия петък защото ми я направили малко тесничка над талията и бяха забравили да сложат допълнителният тюл под полата. Снимки BaBy направи мнооооого, за което и аз мнооооого и благодаря! Сега чакам милото да излезне на тренировки и на футбол и веднага качвам снимките да ги гледате! Ще пусна линк до 30-тина минутки!
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #2838 -: юли 13, 2007, 20:11:27 »

Здравей Мира,
аз съм от София и както си разбрала вече ще съм булка на 25.08.07
Наистина няма много време, но аз съм спокойна. Повечето неща ги оправих още март. За съжаление ми се случи нещо много неприятно май месец - тежка операция и 2 месеца неподвижна на легло.
От днес пълна мобилизация и много инат ( все още ми е трудно да ходя ), но ме крепи това че СВАТБА ТРЯБВА ДА ИМА.
За съжаление вече всичко зависи от шивачката, дано изпълни мечтата ми.

Щастлива съм, че има с кого да споделям и вече се чуствам по-добре.

А ти от София ли си и кога е щастливия ден?
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #2839 -: юли 13, 2007, 20:24:07 »

Момичета върнах се, но без рокля! Безкрайно благодаря на BaBy и maria_lakova че бях толкова добрички и дойдоха с мен! А чак сега влизам, защото след ателието като седнахме на сладки приказкииии...и се забравихме! Роклята остана за другия петък защото ми я направили малко тесничка над талията и бяха забравили да сложат допълнителният тюл под полата. Снимки BaBy направи мнооооого, за което и аз мнооооого и благодаря! Сега чакам милото да излезне на тренировки и на футбол и веднага качвам снимките да ги гледате! Ще пусна линк до 30-тина минутки!


Няма за какво да ни благодариш!!! Тлкова ми е било приятно да ви видя, да си побъбрим и да видим тази уникалана рокля!!! Беше много вълнуващо, наистина!!!!!!!!! Аз ти благодаря за това, че ни позволи да станем съпричастни на този прекрасен момент!!!!!!!!!! И много се радвам, че усшяхме и да си побъбрим трите, беше страхотно, наистина!!!! LOVING LOVING LOVING Party time
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2840 -: юли 13, 2007, 20:28:50 »

Момичета върнах се, но без рокля! Безкрайно благодаря на BaBy и maria_lakova че бях толкова добрички и дойдоха с мен! А чак сега влизам, защото след ателието като седнахме на сладки приказкииии...и се забравихме! Роклята остана за другия петък защото ми я направили малко тесничка над талията и бяха забравили да сложат допълнителният тюл под полата. Снимки BaBy направи мнооооого, за което и аз мнооооого и благодаря! Сега чакам милото да излезне на тренировки и на футбол и веднага качвам снимките да ги гледате! Ще пусна линк до 30-тина минутки!

Ееех, момичета, чак ви завиждам малко за срещичката!!! Bravo girl_in_love радвам се, че сте си изкарали толкова приятно!!! Wink Bravo
хайде, Диде, чакам да видя снимки, сигурна съм, че си била прекрасна!!! yahoo girl_in_love
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #2841 -: юли 13, 2007, 21:11:50 »

Диде чакаме снимки smile Сигурно си много хубава  yahoo
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2842 -: юли 13, 2007, 21:21:56 »

Ето го линка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=143624&photo=12...ааа парола 4 нули!Милото днес рита от по късно , за това и аз закъснях! Чакам мнения! За модела, за панделката, за воала-вобще всичко!!!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #2843 -: юли 13, 2007, 21:46:05 »

Аз да се оплача-по стечение на обстоятелствата трябва да си взема роклята по-рано от предвиденото, което ще рече на 23.07. Дотогава остават 10 дни, а аз още не съм ходила на първа проба! hysteric Направо ще откача!!! Знам,че всичко ще е наред, защото не се съмнявам в професионализма на жената,която я прави, но ми е страшно притеснето!!! Вече не мога да спя! Cray
Ани,не се притеснявай!Доколкото си спомням роклята ти я шие същата жена,която ши на Юлето,нали?А нейната май доста бързо я направи ако не се лъжа!?!А уговорили ли сте се за първа проба кога ще ходиш?То дотогава е трудното-да се постави основата,после нещата бързо се наместват и съвсем скоро ще имаш чудесна готова рокля (само под секрет да кажа,че съм виждала роклята на Ани на снимка на форумската среща във Варна-мнооого ми харесва! secret )
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2844 -: юли 14, 2007, 07:32:49 »

Ето го линка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=143624&photo=12...ааа парола 4 нули!Милото днес рита от по късно , за това и аз закъснях! Чакам мнения! За модела, за панделката, за воала-вобще всичко!!!

Диде, много, много, много си хубава!!! girl_in_love На мен най-ми хареса воала с дантелата от роклята!!! Поздравления за прекрасната рокля!!! kiss2 kiss2 kiss2

Наистина роклята е страхотна и ти стои невероятно! Bravo
На мен също най-много ми харесва с воала с дантелата. А червенара панделка е идеално съчетана с обувчиците, но мисля,че няма нужда от повече червено! Страхотна булка ще бъдеш,Дидка! girl_in_love

Дидка,поздравления за хубавата рокля и ха-честито!Много са ти хубави панделката,коланчето,дантелата,тънката талийка,воала с дантелата... girl_in_love А кое було всъщност избра или още се колебаеш?!Това момиче,с което си се снимала-момичето,което се грижи нашите рокли да станат чудесни,е много мило!Браво и на Бейби и Мария,че дойдоха с теб!А щом казваш,че другия петък ще си взимаш роклята...ами да се видим!И аз тогава си взимам моята,живи и здрави yahoo

Благодаря ви момичета! Роси ако не съм на полет ще дойда, но не мога да гарантирам, че вече ми е неудобно да моля шефката. А иначе за воала още не съм решила! Затова събирам вашите мнеия. Шивачките казаха, че като се обърне воала(тоест като се отбуля) ще се вижда шева а не роклята....ама к'во от това...те няма да ме снимат в гръб....че се криела панделката от зад с дългия воал...ама той нали ще ми е само за ритуалите...знам ли....А иначе варианта който сега качих като последна снимка си поиграх на Paint-a да направя червен края на воала. Това е дригият вариант на воал, да го опкантят с плат от коланчето....ох незнам...

А иначе варианта който сега качих като последна снимка си поиграх на Paint-a да направя червен края на воала. Това е дригият вариант на воал, да го опкантят с плат от коланчето....ох незнам...

Ами, аз пак казвам, че воала с дантелата ми стои най-добре!!! good

И аз мисля като Булечка good

Това е дригият вариант на воал, да го опкантят с плат от коланчето....ох незнам...
Точно разгледах снимките и като видях тази с червения кант  Oh my ... laugh Браво на теб, че си се сетила да пробваш така как ще изглежда  good
Сега като сравнявам пак всички снимки най-много ми харесва този с дантелата  good Не мисля, че панделката се скрива от воала, все пак той е прозрачен  girl_wink
Иначе и с червено не е лошо, но с дългия повече се подчертава фигурата ти  good

И аз да изкажа мнение - за мен по-добрия вариант е с по-дългият воал. Но този с червения кант ми се стори много оригинално като идея.
Въобще поздравления за роклята, на мен много ми хареса!!! Bravo

Дидка много хубава е станала роклята smile
най-много ми харесва на мен с дългия воал с дантелата по края Wink
а специално за теб бях видяла един воал с червен кант сега ще го потърся и ще ти го покажа,мисля че е много хубав

Дидка, роклята просто е перфектна yahoo. Мисля ,че воала с дантелата стои много по-добре. Честито и да си много щастлива с нея на сватбата. Bravo

Диде, до тук май всикчи сме за дългия воал с дантелата!!! good Wink
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #2845 -: юли 14, 2007, 08:38:36 »

Лелелелеле, да изпусна аз!!! Тц, тц! Диди, мила, сега като видях всичко сники в голям формат и като се си те представям и визуално и аз, както още вчера ти казах съм за дългия воал с дантелата, който не знам другите разбраха ли правилно , проблема му бил, че тази дантела е само от едната страна на плата и като се отбулиш, се виждало едва ли не шева на дантелката и не блести, както от предната страна, ама и аз това и викам на Диди, първо, ти в ресторанта вече ще го свалиш и второ никой няма да забележи и трето, за спомен и занапред в живота ти остават снимките, на които това няма да се забелязва 100000 %!!! Гласувам за дантелата! DANCE Bravo give_rose give_rose give_rose
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #2846 -: юли 14, 2007, 08:45:26 »

Дидка , и аз чак сега виждам снимките.Супер си! :bravo:И според мен дългият воал с дантелата стои по-добре.относно панделката и модела -на мен лично ми харесаха много.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2847 -: юли 14, 2007, 10:03:52 »

леле дидеее страшна рокля си имаш направо е невероятна и майка ми я хареса много DANCE тя нали всичко с мене гледа да не пропусне милата pleasantry каза че изглеждала много красива и удобнааа аз съм напъло съгласна good
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #2848 -: юли 14, 2007, 17:23:57 »

Диде, много си красива  Bravo страхотна е роклята! На мен пък ми харесва по-изчистения вариант на булото ама аз съм леко пристрастна защото и аз си поръчах такъв  Wink

аз току що се връщам от проба, трябваше да я взема, ама нали отивам с по-ниски обувки, супер очарована съм,  yahoo yahoo толкова добре е станала без шлейф, не тежи не се влачи, с 1,2 см по-къса трябва за да не я настъпвам, майка ми като ме видя не спря да се усмихва, както беше казала Дидка по-назад, роклята е толкова романтична DANCE, сега ще ми ошият и було, нямат същия плат ама ще е семпъл и подобен на вълничките от роклята  yahoo на 26.07 трябва да е готова  yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2849 -: юли 14, 2007, 18:50:32 »

диде мисля си че по ми харесва булото без червената обшивка по края не знам лично мнение  pleasantry но как ми харесва на дължина и изпълнение не е истина точно такъв искам и пак поздравления за роклята даже свекърва ми се влюби в нея DANCE
Активен
Страници: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines