Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:35:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548938 пъти)
 
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #2820 -: юли 12, 2007, 19:03:18 »

Фани спокойно, всичко ще се нареди, ще видиш!  girl_wink Няма смисъл да хабиш нерви излишно.  kiss2
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2821 -: юли 12, 2007, 19:07:08 »

И аз мисля че не трябва да се ядосваш! Самият форум и темата е доказвала не веднъж че всичко се нарежда! А аз пък исках точно утре да отида за моята рокля. Момичето каза: "Ами айде ела в понеделник, че петък се пада 13-ти" А аз оо не не . На мен на петък 13 ми върви и ми е любимият ден искам тогава да дойда! А сега се оказва че ще съм сама когато си я взимам! Но нищо! Дано Стели да тръгне по-късно за да успее да дойде с мен. good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2822 -: юли 12, 2007, 19:42:08 »

знам, че по принцип е така, но не ми се оставя за последния момент, все пак е нещо важно!!!!!!!! иначе вече ми мина  blum все пак има нещо положително в цялата работа - междувременно дипломата ми беше готова и си я взех!!!!! yahoo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #2823 -: юли 12, 2007, 19:50:47 »

Фани, сладурче, ти за мен си олицетоврение на непукизма и спокойствието, така че не се ядосвай. Тегли й една майна на тази жена и не си трови здравето за неща които не можеш да промениш. Аз винаги така правя, чупя си нервите, ядосвам се и защо? За нищо, единствения ефект е, че си развалям деня и си убивам нервни клетки, които не се възстановяват. Аз затова си бях навила на пръста, че ще си взема готова рокля, за да си нямам разправии с шивачки и тем подобни, което би ми съсипало нервите. Вярвай, че всичко ще се нареди и ще видиш, че така ще стане.  kiss2
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #2824 -: юли 12, 2007, 23:39:51 »

Здравейте, и аз най-накрая реших да се включа. От дълго време се ровя в нета и събирам идеи. Това, което се споделя тук е много интересно и полезно, най-вече за такива като мен. До моята сватба не остана много време, а аз все още нямам рокля sad. Ако някой може да ми помогне с информация относно магазини в София за платове, ще съм много благодарна.
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #2825 -: юли 13, 2007, 09:37:52 »

Фани, я не се ядосвай, мила  give_rose! Имаш време, а и всичко се нарежда накрая, въпроса е до тогава да не сме се самоубили от нерви, оскубали косите си, изклали шивачките си и претрепали младоженеца, че той като най-наблизо обира всичко  Wink така че спокойно, напоследък осъзнах че има много по-лоши неща в тоя живот,много по-страшни от тия неудачи дето ни се случват покрай организацията на сватбата,така че с усмивка и всичко ще е наред..(не че аз сега не издрах с нокти бюрото, от чакане на обувките  crazy)
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2826 -: юли 13, 2007, 13:48:38 »

yanna   Welcome от всички нас!
Дано постовете ни ти помогнат в организацията на сватбеният ви ден!
А що се отнася до магзините за платове в софия, май най-голям избор има в тези, които са на Алабин от страни на Съдебната палата. pardon



Момичета, бях писала и вчера, че днес в 17:00 ще ходя да си взимам роклята, та сега ви моля-Стискайте ми палци, да е станала красива и такава каквато я искам! Моля ви! shok cray
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2827 -: юли 13, 2007, 13:51:40 »

Ето прочетох и вече съм  good Успех, Диде и да не забравиш да се похвалиш като се върнеш!!!!! air_kiss
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #2828 -: юли 13, 2007, 13:53:12 »

Дидка,успех,успех,миличка!А защо си се настроила така shok cray ?!?Роклята ти ще е чудесна,ще видиш,а ти в нея-зашеметяваща!Стискаме палци и да пишеш после,че точно след седмица и мен това ме чака yahoo
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #2829 -: юли 13, 2007, 13:54:55 »

Стискам ти палциииииииииииииииииииииииии!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И съм сигурна, че всичко ще е наред!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! good good good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2830 -: юли 13, 2007, 13:58:57 »

Благодаря ви сладурчета! Много ви !!!
Роси, малко съм така  huhhuh.gif shok cray , защото винаги има един малък елемент на съмнение, на всичкото отгоре ще съм и сама! Няма кой да дойде с мен cray за да си каже мнението и ако има нещо да им я оставя...и така... Дано всичко е наред! Най ми тежи че ще съм сама...това е
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2831 -: юли 13, 2007, 14:52:30 »

Така, сложих на едно място постовете, отнасящи се до голямото събитие - вземането на роклята на Little_Sweet_Didka  yahoo
Диди, къде е магазина, искаш ли да дойда с тебе???
Ей,Диди,не така!Хей,момичета от София,няма ли кой да отиде с Дидка за компания,разтуха и съвет?!?
Тъкмо пишех,ето че Бейби предложи give_rose
Успех!
Ателието е от страни на Централните хали, на Екзарх Йосиф-близо до пазара.
Ама ми е неудобно да карам някой да се разкарва заради мен
Ще те огледам под лупа и само да не ми харесала роклята!!!!!!! tease tease tease blum blum blum
Ако мога и аз ще дойда, ако ме искате, де  blush
Нещо ми е много нервно от работа днес и ще ми дойде добре да се видя с вас  kiss2
Оооооо!!!! Мимиии с най-голямо удоволствие!!!! Идвай Идвай!!!! Ако не ти представлява трудност разбира се! kiss2
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, суперрр, мини среща на форумчето  по повод ритуала по взимането на роклята на Дидка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yahoo yahoo yahoo
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #2832 -: юли 13, 2007, 16:53:28 »


Благодаря Дидка за милото посрещане и за инфото.

Имах нужда от подкрепа, защото и аз съм малко самотна булка - всичко сама си правя!
Точно там днес открих плата, за който да кажа "Това е !"

Моята сватба е на 28.05 и се надявам до тогава шивачката да е готова  danceg

А това е роклята, коята се надявам да имам !
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #2833 -: юли 13, 2007, 17:08:43 »

Толкова съм щастлива за плата, че и датата на сватбата си обърках - 25.08 pardon

Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #2834 -: юли 13, 2007, 17:24:52 »

Момичета много се радвам за вас! Толкова е вълнуващо всичко около роклите! Дидка нямам търпение да те видя с готовата рокля! Сигурна съм,че ще си прелестна!

Аз да се оплача-по стечение на обстоятелствата трябва да си взема роклята по-рано от предвиденото, което ще рече на 23.07. Дотогава остават 10 дни, а аз още не съм ходила на първа проба! hysteric Направо ще откача!!! Знам,че всичко ще е наред, защото не се съмнявам в професионализма на жената,която я прави, но ми е страшно притеснето!!! Вече не мога да спя! Cray
Активен
Страници: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines