Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:04:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548338 пъти)
 
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #2805 -: юли 10, 2007, 20:26:58 »

Baby  как е възможно такова отношение   Oh my ... Напряво онемях  beating
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #2806 -: юли 10, 2007, 20:30:36 »

solecito, още малко остана и ще дойде и твоя ден  yahoo
Нямам търпение да те видя като булка! Сигурна съм, че ще бъдеш прекрасна с роклята си  girl_in_love
много се надявам да е така, Мария  blush
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #2807 -: юли 10, 2007, 20:45:47 »

solecito и аз нямам търпение да те видя в роклята вече. Сигурна съм, че ще си чудесна! Не остана!!!  good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2808 -: юли 10, 2007, 21:31:47 »

solecito страхотна новина,а и още малко време и ще те видим с нея good
 BaBy успех в търсенето и не се оставяй такива бабки като тая да те ядосват Wink
« Последна редакция: юли 10, 2007, 22:35:05 от maslinka » Активен
Manuela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #2809 -: юли 10, 2007, 22:19:21 »

Малеее, и аз съм възмутена. По принцип съм много свитичка, но с нещата които пишете тук, май ще ме отракате  beating и аз да не си мълча... В крайна сметка ние сме кленти и те трябва да се съобразяват с това - какви ли хора купуват от такива продавачки ?!?!? NO
solecito, мога да си представя вълнението ти  yahoo
Готово ли е всичко вече?
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #2810 -: юли 10, 2007, 22:24:16 »

Много ви благодаря на всички за подкрепата!!!!!!!!!!! Аз по принцип харесвам роклите на Невена, но наистина заради една продавачка жената загуби хиляда и кусур лева, че и повече, ако и някой друг е бил недоволен от бабето! А колкото до викането, по принцип аз съм доста импулсивна и избухлива, но напоследък чета психологическа литература и съумях да се сдържа и да не я удуша, пък и накрая на деня, вече бях много изморена, че съм излязла в осем сутринта по хиляди задачи и вече нямах сили Girl_sing Но иначе моя бъдещ съпруг, като стават някакви скандали ме пуска напред като битбул да се разправям аз щото той ми е много добричък girl_in_love
Solecito, честито!!!!!!!!! И аз нямам търпение да те видя като булка!!!!!!!!!!!! DANCE
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #2811 -: юли 10, 2007, 22:37:24 »

maslinke, значи, когато си беше сложила в галерията снимките ти с роклята, където се беше снимала сама, знаеш реакцията ми, онемях направо, като принцеса си, макар и да не ти се вижда физиономииката, и влизам аз днес пак в галерията ти, за да ти се порадвам и кво да видя под надписа "моята рокля" една къдрава овцича се мандахерца, с една много различна и изобщо неграбваща окото рокля и ако тази, т. нар. манекенка е с твоята рокля, СВАЛЯМ ТИ ШАПКА!!! НЕВЕРОЯТНА СИ НАИСТИНА!!! Твоята рокля е 100 пъти по красива, която даже ни я показа на непрофесионални снимки в домашни условия!!! Много нещо изписах, но държах да си го кажа!!!!!!!!!!! Bravo Bravo Bravo give_rose give_rose give_rose
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #2812 -: юли 11, 2007, 21:28:41 »

Олеееееее, момичета ще изперкам от радост. При мен всичко се нарежда перфектно! Току-що говорих с майка ми по телефона и тя ми каза, че роклята вече е пристигнала в България и че можем да отидем още в понеделник на проба.  yahoo Толкова се вълнувам, че имам чувтсвото, че сърцето ми ще изскочи!  heart
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2813 -: юли 11, 2007, 21:31:48 »

Олеееееее, момичета ще изперкам от радост. При мен всичко се нарежда перфектно! Току-що говорих с майка ми по телефона и тя ми каза, че роклята вече е пристигнала в България и че можем да отидем още в понеделник на проба.  yahoo Толкова се вълнувам, че имам чувтсвото, че сърцето ми ще изскочи!  heart
Еееееее време е лека полека да се нареждат нещата.. yahoo Като чета за ентусиазмът ти..чак ми стана мило и аз се върнах към тези мили моменти.... girl_in_love
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2814 -: юли 12, 2007, 08:56:25 »

 Bravo prin4ipessa, много се радвам, че мечтите ти една по една се сбъдват!!!!!!! И аз днес ще ида да видя какво се е получило от този парцал в крайна сметка!!!! yahoo
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #2815 -: юли 12, 2007, 08:58:54 »

prin4ipessa, мила, толкова се радвам за теб!!!!!!!!! Дано до сватбата всичко е толкова перфектно и подредено, както си го пожелаеш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bravo DANCE yahoo

fanimira, как може на това прекрасно нещо от снимката ти, което ти седи и толкова красиво, макар и в неготов вид да му викаш парцал!  Wink Толкова си красива и вярвам, че щев стане страхотна рокля!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DANCE DANCE DANCE yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2816 -: юли 12, 2007, 10:19:36 »

фанче моляти се недей да говориш така роклята дори така е прекрасна @}->--айде малко по сериозно както вика милото
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #2817 -: юли 12, 2007, 18:03:06 »

Prin4ipessa браво  pleasantry Много се радвам за теб smile Поздравления  smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2818 -: юли 12, 2007, 18:06:59 »

maslinke, значи, когато си беше сложила в галерията снимките ти с роклята, където се беше снимала сама, знаеш реакцията ми, онемях направо, като принцеса си, макар и да не ти се вижда физиономииката, и влизам аз днес пак в галерията ти, за да ти се порадвам и кво да видя под надписа "моята рокля" една къдрава овцича се мандахерца, с една много различна и изобщо неграбваща окото рокля и ако тази, т. нар. манекенка е с твоята рокля, СВАЛЯМ ТИ ШАПКА!!! НЕВЕРОЯТНА СИ НАИСТИНА!!! Твоята рокля е 100 пъти по красива, която даже ни я показа на непрофесионални снимки в домашни условия!!! Много нещо изписах, но държах да си го кажа!!!!!!!!!!! Bravo Bravo Bravo give_rose give_rose give_rose
хихихи благодаря ти много.ами аз първо като пробвах роклята и после вкъщи влязох в нета и я намерих и не повярвах първо че е мойта и звънях в shu shi да питам и те ми се смяха,каза че е същата laugh
prin4ipessa и а змного се радвам за теб DANCE
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2819 -: юли 12, 2007, 18:55:04 »

дали защото утре е петък 13ти или щото си падам малко карък, отивам за проба днес и се оказва, че тотално не сме се разбрали с жената, болна била и не успяла да я подготви за пробата и съответно ми има тел. и дори сигнал не ми е пускала, а аз се разкарвам 40 км, освобождавам се от работа, ангажирам колежката да ме закара и нищо и дори не знам кога точно ще е пробата - понеделник-вторник (това е точния отговор) Mad girl И все пак има няма 20 дена до сватбата......... сега съм си казала че ако най-късно на 1ви не ми е готова роклята ще я скъсам пред очите и!!!!! Аз все ще си намеря някоя за 3 дена!!!!!!  diablo може да звучи злобно, но колкото по-разбрана съм толкова повече ми се качват на главата!!!!!
Активен
Страници: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines