Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:48:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548425 пъти)
 
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #2790 -: юли 09, 2007, 19:24:00 »

Kleo_20 моята сватба е на 23.09 и мисля да си поръчвам роклята вече  good  Даже се притеснявам че съм се забавила . Не е лошо да се ориентираш какво има по магазините smile

Не използвайте 4 и 6 за букви!
« Последна редакция: юли 10, 2007, 09:53:08 от maria_lakova » Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #2791 -: юли 09, 2007, 20:52:57 »

Сладурани, след дългоседмично обикаляне по магазините и разочарование от отношението на продавачките,  най-накрая намерих мечтаната рокля.  goody Още от началото си знаех, че ще я шия, но все пак реших да поогледам по магазините. Жената, която ще ми я направи е невероятно мила и се занимава само с булченски и абитуриенски тоалети. При първа възможност ще я пусна в галерията.  girl_wink
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #2792 -: юли 10, 2007, 08:22:48 »

Мацки, моят ден е тази събота и миналият четвъртък най-накрая ми дадоха роклята от магазина, след като ми направиха един милион поправки, защото аз просто се стопих през последният месец.Създадох им доста работа на момичетата.Сега вече казаха че са ми я ушили по кокалите и ако не ги издялкам няма проблем, но иначе е супер сладурска, късичка, мъничка, през врата с презрамка, с панделката на ханша, точно каквото си мислех. Очаквайте снимчици скоро
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2793 -: юли 10, 2007, 08:33:45 »

е хайде, мацко очакваме снимчици, и ще те  battle за дългото отсъствие!!!!! kiss2
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #2794 -: юли 10, 2007, 08:40:25 »

Да бе, като Левски малко се покрих май, а? Ама имах много дертове на работа а сега съм вече в отпуска и затова така, сори за което. А роклето е суупер, само се опасявам че кумата ми ще е по-официална от мен, но пък какво толкова.
Активен
Manuela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #2795 -: юли 10, 2007, 17:00:55 »

Момичета, аз си поръчах рокля преди 10 дена, но не ми насрочиха дата за проба, нито пък ми казаха нещо конкретно - кога ще е готова. Казаха, че ще ми се обадят...Мен ме притеснява, че ще ми се обадят, за да отида да си я взема - ами ако нещо не ми харесва?!?!? Girl_sing
Като се знам, ще си примълча, но няма да поискам поправка... Вие как мислите, те длъжни ли са да ме извикат на проба, преди да довършат роклята окончателно? Аз имам ли право да ги карам да ми правят корекции, ако не ми хареса нещо? Ами ако е нещо, за което голяма част от роклята трябва да се промени?  Mad girl
Роклята за мен е нещо много важно (мечта от малка ми е) и искам да е перфектна, затова имам нужда от надъхване Yes, за да не се дам, ако има дори и малък детайл, който не е, както сме се разбрали...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2796 -: юли 10, 2007, 17:10:17 »

естествено че са длъжни да те викнат на проба даже минимум две!!!!!!!иначе как ще разберат става ли ти роклята и всичко точно ли е ;)не се протеснявай ща имаш проба а ако нещо не ти харесва НЕ СИ ТРАЙ ако мълчиш никога няма да имаш роклята която искаш а и все пак как си се представяш роклята да ти е голяма или малка или нещо подобно няма такъв момент не се притеснявай good всичко ще бъде наред
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #2797 -: юли 10, 2007, 18:27:36 »

Момичета много съм щастлива smile Харесах си модел за рокля и си купих днес плата и дантелата smile Много са хубави  pleasantry . На 1.08 съм на 1ва проба smile Стискайте палци да ми я ушият добре  Girl_hide
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #2798 -: юли 10, 2007, 19:22:32 »

Най-после и аз имам какво да ви разкажа в тази тема! Днес за първи път влязох в магазин за булчински рокли и беше голямо вълнение!!! Обиколихме с мама Шу-ши, Арети, Невена и още един магазин на Евлоги Георгиев-една благоевградска фирма, много приятни неща имаше и там, но там поканите им бяха невероятни, имат огромен избор на много фирми! Иначе в Шу-ши и Арети, има страхотни рокли, много се харесвам в булчински тоалети, ако знаете, как ми отиват!!!! Мама ми направи три снимки, ама са от нейния телефон и като ми ги прати, макар и замазани, ще ви ги покажа! Иначе съм много възмутена от Невена!!! Първо една бабка-лелка ме посреща на вратата и ме пита за какви пари говорим и майке ми и вика горе-долу 1500 е ок, ама ако е нещо иключително, може и повече, после започва да ми обяснява, че роклите мерели само потенциалните клиенти?!?!!? huhhuh.gif След това нямала каталог, защото правели само уникати- ок, викам аз и сега какво правиме??? Обяснявам и какво не харесвам,че нямам конкретна идея и съм дошла тя да ми предложи нещо, да измислим заедно, че искам нещо семпло и стилно, а тя ми вади една синьо-розова-оранжева, блестяща рокля, с изкуствени оранжеви рози на презрамките и ми вика-е, това е много свежо и стилно Oh my ...- викам и, да, ако живея във Факултето, ще ми е по вкуса! laugh И накрая ми извади една булчинска рокля, която евентуално, през Втората световна война е била в крак с модата, не мога да ви опиша за каква изродщина става въпрос, ако някога намеря някъде нещо такова, непременно ще ви го покажа! и ми вика, ето точно като за вас-500 лева?!!?!?!? Така се ядосах, че ми идеше да я зашлевя направо, паднаха ми в очите, -българска работа!!!
Засега това, са моите преживявания, тея дни продължавам обиколката по столичните магазини, че имам още много!!!!!!!!!!!!!! Wink blum
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #2799 -: юли 10, 2007, 19:40:06 »

BaBy, направо не вярвам на очите си какво чета. Бива ли така да се излага тази продавачка!? Направо се е изложила като кифладжийка, както се казва  nea
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #2800 -: юли 10, 2007, 19:47:52 »

Как е възможно такова отношение....  beating 
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #2801 -: юли 10, 2007, 20:02:28 »

такива продавачки са направо за бой  beating и аз много им се дразня  beating

аз днес си взех роклята-напълно готова и вече е при майка. Перфектна е !!!  girl_in_love  Не съм си и мечтала за толкова красива рокля  girl_in_love нямам търпение да стане събота вечееееее  pardon
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2802 -: юли 10, 2007, 20:16:09 »

solecito, още малко остана и ще дойде и твоя ден  yahoo
Нямам търпение да те видя като булка! Сигурна съм, че ще бъдеш прекрасна с роклята си  girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2803 -: юли 10, 2007, 20:21:27 »

ама ти що си си траела аз на твое място така щях да се развикам че  beating леле те не си знаят интереса нали знаете един недоволен клиент разказва на 11 човека а един доволен само на 3ма така че всеки да си прави сметката.аз няма да стъпя там мерси че ни предупреждаваш миличка(е тези които още нямаме рокли де pleasantry
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2804 -: юли 10, 2007, 20:23:49 »

BaBy искрено се забавлявах докато четях поста ти! laugh Все едно ми разправяш някой от старите българските филми комедии! laugh Лошото е че в повечето случаи продавачките развалят мнението и отношението към самата фирма или дизайнерка! Пожелавам ти успех в търсенето и ако ходиш до РОМАНТИКА, отиди в магазина на Витошка, а не в този на Пиротска, че и от тях ще се отречеш! tease
Активен
Страници: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines