Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:12:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1548352 пъти)
 
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #2775 -: юли 09, 2007, 10:00:07 »

Момичета,поръчах роклята в "Минон" на Пиротска.Имах късмет че главната дизайнерка беше пристигнала и лично тя ми взе размери и заедно избрахме платовете.Охххх дано да стане добре,защото модела е изцяло моя измишльотина.Тя ми каза че щяло да стане страхотна рокля ноооо crazy ще видя на 12-ти.Тогава е първата ми проба girl_wink

Здравей дики,
бях ти обещала да споделя за моята проба в минон!
АМи какво да ти кажа...нямам думи girl_in_love...роклята беше още в доста суров вид, но определено и така изглеждаше превъзходна....Нямам снимки да покажа понеше бях доста развълнувана и забравих да помоля момичетата да ме щракнат... yahoo
Просто страхотен подход, изключително качество, израборка и голям хъс имат момичетата в Минон......
Стискам палци за твоята рокля...аз вече за моята съм сигурна че ще се получи  DANCE
Активен
diki
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #2776 -: юли 09, 2007, 10:04:06 »

Благодаря! Надявам се да стане добре! smile
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2777 -: юли 09, 2007, 10:22:01 »

Много се радвам за вас  ivaiva и diki . Стискам ви палци роклите да станат истински бижута и вие да сте много щастливи в тях! good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #2778 -: юли 09, 2007, 10:34:08 »

благодаря ви момичета
да и аз попаднах на самата Нели Праматарова и това беше причината да избера да я шия при нея
жената е страхотна yahoo yahoo yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2779 -: юли 09, 2007, 10:54:09 »

чувам добри отзиви за нели праматарова good когато ходя(надявам се скоро да е защото още не съм премерила НИТО ЕДНА РОКЛЯ Oh my ...)до асеновград мисля да я потърся
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #2780 -: юли 09, 2007, 11:08:07 »

Няма да сгрешиш  good за Нели Праматарова, на мен сигурен източник, много доволен от нея, ми я е похвалил  Girl_hide
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2781 -: юли 09, 2007, 11:17:02 »

само да попитам предполагам че в магазина има готови рокли които да се преработят частично евентуално ако нещо ми е малко или голямо.а има и възможност за поръчка въпреки че ще ми е далеч да ходя до там от софия а и свеки иска да идва с мен.та значи има готови нещица за които както съм чувала до 1х се прави корекция...аз съм малко боса така че ако някой знае моля нека да ми дообясни  pleasantry
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2782 -: юли 09, 2007, 11:23:12 »

само да попитам предполагам че в магазина има готови рокли които да се преработят частично евентуално ако нещо ми е малко или голямо.а има и възможност за поръчка въпреки че ще ми е далеч да ходя до там от софия а и свеки иска да идва с мен.та значи има готови нещица за които както съм чувала до 1х се прави корекция...аз съм малко боса така че ако някой знае моля нека да ми дообясни  pleasantry
Да, навсякъде...или поне така мисля има готови рокли и при евентуална корекция на роклята, салонът поема този ангажимент...поне при мен беше така, не че не си платих подобаващо за корекцията.Моята рокля беше просто един номер по- голяма от този който нося, те ми взеха мерки и ми я стесниха...и по- нищо не личеше... shok че е стеснявана...даже не съм я мерила, отидох облякох я стеснена и си я взех... good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2783 -: юли 09, 2007, 11:44:23 »

ох всичко звучи толкова лесно ама аз като се знам каква съм претенззия sad не искам обръчи искам да е по мен ама да е дълга назад абе изобщо не знма дали ще намеря готова не исках да шия леле какви мъки ми бяха за бала ама като се замисля май това ще се окаже единствения начин cray
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2784 -: юли 09, 2007, 14:48:07 »

п.с. искам да попитам сватбата ми е  на 14.10 мислите ли че вече е време да се търся рокля или нещо друго защото милото ми каза че има много време и че ми е рано за каквото и да било и едва ли не ми забрани да търся по магазините Cray каза че хем е рано хем трябвало да се съберат пари и аз съм между чука и наковалнята в момента не знам какво да правя cray
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #2785 -: юли 09, 2007, 14:52:59 »

п.с. искам да попитам сватбата ми е  на 14.10 мислите ли че вече е време да се търся рокля или нещо друго защото милото ми каза че има много време и че ми е рано за каквото и да било и едва ли не ми забрани да търся по магазините Cray каза че хем е рано хем трябвало да се съберат пари и аз съм между чука и наковалнята в момента не знам какво да правя cray

Няма нищо лошо да се ориентираш към модела и евентуално кой да ти я шие...ако се наложи да прибягваш до такива услуги /аз много държах да я купя готова но не стана на моята pleasantry/...Но може би септември вече ще трябва да почваш трескаво да работиш по въпроса...нашата сватба е на 15.09 и аз вече поръчах роклята...но пак всичко е въпрос на виждане...а за парите...роклята ако се шие се изплаща когато си я получаваш..така че успокой мъжлето smile
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #2786 -: юли 09, 2007, 15:00:58 »

п.с. искам да попитам сватбата ми е  на 14.10 мислите ли че вече е време да се търся рокля или нещо друго защото милото ми каза че има много време и че ми е рано за каквото и да било и едва ли не ми забрани да търся по магазините Cray каза че хем е рано хем трябвало да се съберат пари и аз съм между чука и наковалнята в момента не знам какво да правя cray
Ами аз не мисля, че ти е рано.
Нашата сватба е на 25.08, но с подготовката започнахме от януари, а с плановете - от ноември Wink
Просто правим нещата едно по едно, без да има стрес.
Така имахме време да обмислим задачките по-добре и по-спокойно.
И мисля, че си спестихме доста нерви.
В момента вече започва да ми става доста напрегнато - има още доста неща да се свършат, а времето минава много бързо.
Друг важен момент е, че когато разходите са разпределени за по-дълго време е малко по-удобно smile
Поне за мен така се развиха нещата smile
Ако знаеш какво искаш и от къде - това много улеснява процеса по избора Wink
Затова спокойно можеш да си гледаш и да си харесваш - и като дойде момента за пазаруването - отиваш и взимаш каквото си избрала smile
За мен беше важно и да не оставям нещата за последния момент, нямаше как да предвидя какво ще е натоварването в работата - и както се получава по закона на Мърфи - колкото по-малко време ми остава, толкова по-малко време за задачките ми остава... Wink

И в крайна сметка, не си длъжна да даваш отчет на половинката.
Аз много рових в нета преди да реша/избера много от нещата, а половинката и идея си няма колко време съм им отделила Wink
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #2787 -: юли 09, 2007, 15:11:21 »

kleo_20, според мен е най-добре да започнеш да обикаляш магазините. Не е задължително да купуваш сега. Но понеже си имаш представа за Роклята, съм почти убедена че ще ти е трудно да си избереш готов модел (поне при мен е така). И е по-добре да гледаш отрано и да имаш идея когато тръгнеш да купуваш наистина къде какво има и кой модел как изглежда върху теб, вместо за един месец, да се юркаш и да се ядосваш и да се притесняваш.
Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #2788 -: юли 09, 2007, 15:22:11 »

нашата сватба е на 04.08, но аз си поръчах роклята на 14.04. Не че е готова вече, но когато отмяташ нещата отрано имаш време да мислиш и за всичко останало. Защото наистина нещата са много и в един момент можеш да се шашнеш. Така, че дори и да не купиш конкретно нещо, наистина е по-добре според мен да си изясниш нещата за тебе - какво искаш? дали това което искаш ти отива? и най-вече дали можеш да го намериш готово или да шиеш?
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #2789 -: юли 09, 2007, 17:47:50 »

много ме обнадеждихте с мненията си за Нели Праматарова. Дано на 10 август да ви покажа снимка, която схте ги затвърди girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Страници: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines